Mezoterapia Nucleofill – lifting na poziomie komórkowym

Czym jest Nucleofill?

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i przebudowy skóry. Jest to innowacyjny zabieg, który działa na trzech poziomach:

 • liftingu
 • antyoksydacji
 • nawilżenia 

Jak działa NUCLEOFILL?

Nucleofill jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, która zawiera polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy. Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

Po pierwsze – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej lifting.

Drugim mechanizmem jest działanie antyoksydacyjne.

Kolejny mechanizm to wiązanie wody przez polinukleotydy, co zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry, dzięki czemu czemu skóra zyskuje jędrność i nawilżenie.

Zabieg powoduje wprowadzenie skóry w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się ona regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Ponadto poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.
Efekt będzie wyraźny, ale naturalny – dokładnie taki, jakiego oczekujesz!

 

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZABIEGU NUCLEOFILL?

 • poprawa elastyczności i rewitalizacja skóry
 • redukcja wiotkości skóry (terapia elastozy), lifting
 • terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń
 • regeneracja skóry i tkanki łącznej
 • terapia suchości skóry
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Jak wygląda zabieg NUCLEOFILL?

W Bieńkowscy Clinic® preparat podawany jest przez doświadczonego lekarza precyzyjną kaniulą z zastosowaniem znieczulenia. Możliwe jest też wykonanie zabiegu za pomocą igły. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Procedura jest praktycznie nieinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Jak wygląda protokół zabiegowy NUCLEOFILL?

W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. 

Warto zaznaczyć, iż w naszych klinikach opracowaliśmy złożone schematy i protokoły zabiegowe, które łączymy z wieloma innymi terapiami w zależności od stanu skóry, wieku, problemu klinicznego i potrzeb indywidualnego pacjenta. Wszystkie informacje przekazywane są pacjentowi podczas konsultacji lekarskiej, na której lekarz szczegółowo omawia i zaleca terapię pacjentowi.

Jak Wygląda terapia podtrzymująca NUCLEOFILL?

1 zabieg co 4-6 miesięcy.

Jakich objawów TOWARZYSZĄCych można się spodziewać?

Przez 2-3 dni w obszarze zabiegowym może wystąpić zaczerwienienie, swędzenie, delikatny obrzęk i tkliwość. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • choroby autoimmunologiczne
 • schorzenia ogólnoustrojowe niewyrównane
 • choroba nowotworowa

ZALECANE DERMOKOSMETYKI

Podczas konsultacji lekarskiej, poprzedzającej zabieg, specjalista zaleca indywidualnie dobrane dermokosmetyki. Nabędziesz je również online: www.skinexpert.pl


CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem>

W naszych klinikach można płacić w systemie ratalnym. Sprawdź dostępne formy finansowania>


Copyright © bienkowscyclinic.pl 2003-