Skip to main content

Efekty naszych terapii

PRZESUŃ W BOK I ZOBACZ
 • najlepsze efekty

  Bieńkowscy Clinic® to nowoczesny ośrodek medyczny oferujący pełen zakres profesjonalnych i kompleksowych usług diagnostycznych oraz terapeutycznych w dziedzinach: medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, medycyny regeneracyjnej, dermatologii, laseroterapii, dermatochirurgii i dermatoonkologii, chirurgii ogólnej i estetycznej, ginekologii estetycznej, ortopedii, flebologii oraz terapii włosów.

  Z powodzeniem redukujemy zmarszczki, rumień, przebarwienia i trądzik. Wymodelujemy Twoją sylwetkę wzmacniając mięśnie, redukując tkankę tłuszczową oraz wiotkość skóry. Leczymy malformacje, blizny oraz rozstępy. Nasi specjaliści oferują także innowacyjne metody zwiększania objętości, wykorzystując różnorodne wypełniacze (jak na przykład własna tkanka tłuszczowa), które niwelują utratę objętości związanej z procesem starzenia. 

  ,,Bieńkowscy Clinic to miejsce, które polecam każdemu. Profesjonalizm już od samej recepcji: pełen zakres informacji jak przygotować się do zabiegu, oraz elastyczność terminów przy umawianiu wizyty. Wysokiej jakość obsługa lekarska oraz ze strony asystentów. Szczególny plus za fotoporównania, dzięki którym można oceni efekt. Zawsze czuję się tutaj zaopiekowana i wychodzę z uczuciem satysfakcji.

  Jolanta, 42 lata, Bydgoszcz

  Zapoznaj się z  pełną ofertą naszej kliniki.

  YouTube video

  Jeśli zainteresowała Cię oferta Bieńkowscy Clinic®, umów konsultację z lekarzem lub zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji:

  W naszych klinikach obowiązują precyzyjnie określone standardy w zakresie przeprowadzania zabiegów medycznych, kosmetologicznych, a także w świadczeniu usług towarzyszących. Zespół ekspertów przywiązuje ogromną wagę do przestrzegania tych procedur i stosowania polityki jakości. Naszym celem jest bowiem zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu pacjentów przy najwyższej skuteczności zabiegów. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami, dostępnymi tylko w najlepszych klinikach na świecie, wdrażamy rygorystyczne procedury zabiegowe. Dzięki temu pacjenci mogą cieszyć się kompleksową opieką, której celem jest nie tylko zachowanie naturalnego piękna, ale również poprawa samopoczucia i pewności siebie.

  Tytuł i opis

  Bądź z nami na bieżąco, jesteśmy na Facebook, Instagram oraz TikTok.


  skinexpert
  Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-