Skip to main content

Body HIFU leczenie cellulitu, wiotkości skóry, redukcja tkanki tłuszczowej

Opis

Celem leczenia wiotkości skóry, cellulitu, rozstępów oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej wykonujemy zabiegi technologią HIFU.
HIFU to zogniskowane ultradźwięki o dużej energii. Dzięki tej zaawansowanej technologicznie metodzie, możemy przenikając przez powierzchowne warstwy skóry i wykonywać serię bardzo precyzyjnych migkrokoagulacji (mikrouszkodzenia) na głębokości do 13 mm. Zabieg powoduje mechaniczne obkurczenie tkanek miękkich takich jak głębokie warstwy skóry właściwej, powięź oraz niszczy komórki tłuszczowe i zrosty tkanki podskórnej.Sukces zabiegu HIFU składa się doświadczenie lekarza, medyczne urządzenie oraz odpowiednio wysokie parametry zapewniające odpowiedni poziom kontrolowanego urazu. HIFU jako jeden z nielicznych zabiegów zachowawczych pozwala wywołać efekty strukturalne i po jednorazowej procedurze wpłynąć na budowę tkanek. BODY HIFU to procedura, która jako jedyna niechirurgiczne działa na wszystkie 3 problemy dotyczące cellulity – nadmiar tkanki tłuszczowej, zrosty i zaciągnięcia tkanki podskórnej oraz wiotkość skóry. Procedurę Mozą przeprowadzać przez cały rok gdyż nie wymaga gojenia.

Mechanizm działania

Przeprowadzenie zabiegu na wysokich parametrach wymaga zastosowania znieczulenia miejscowego lub w przypadku dużych obszarów znieczulenia ogólnego. Dzięki temu zabieg wykonywany nawet bardzo silnie jest komfortowy. Lekarz dobiera odpowiednie parametry i głowicę, która decyduje o głębokości działania (od 1,5 mm do 13 mm). Zabieg zwykle trwa od 2 do 4 godzin w przypadku okolicy ud i pośladków. Odczuwany jest jako seria ciepłych ukłuć, a wszystkie dolegliwości mijają wraz z zakończeniem procedury. Brak okresu rekonwalescencji pozwala na wykonanie zabiegu bez wyłączania z życia zawodowego lub codziennych zajęć.

EFEKTY

Wskazania

  • Cellulit
  • Rozstępy skóry
  • Zwłóknienie tkanki podskórnej
  • Lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Bryczesy, pelikanki
  • Wiotkość skóry brzucha, ud, ramion, kolan oraz piersi

Zalecenia

Skóra przed zabiegiem nie wymaga specjalnego przygotowania. Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów warto, aby nie była świeżo opalona ani zabarwiona samoopalaczem, czy balsamem brązującym. W kolejnych dniach zalecane jest wprowadzenie aktywnych preparatów wspomagających przebudowę. Zostaną one zalecone podczas wizyty w klinice.

Zalecane kosmetyki

Podczas konsultacji lekarskiej, poprzedzającej zabieg, specjalista zaleca indywidualnie dobrane dermokosmetyki. Nabyć je można stacjonarnie w klinice jak również online: www.skinexpert.pl


CENNIK


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem>. W naszych klinikach można płacić w systemie ratalnym.

Sprawdź dostępne formy finansowania>.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-