HIFU – Scizer – redukcja tkanki tłuszczowej (miejscowa otyłość, cellulit)

OPIS METODY

SCIZER® – to najnowsza i najsilniejsza odsłona medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU), stworzony specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulitu.

Powstał, gdyż procedura trwałej redukcji tkanki tłuszczowej wymaga znacznego zintensyfikowania parametrów zabiegu i jednoczesnego zwiększenia głębokości ogniskowania fal ultradźwiękowych.

Najnowsza głowica, zastosowana obecnie w SCIZER®, działa na głębokości aż 13 mm, co pozwala na zastosowanie tej metody do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej, poprzez kontrolowane i szybkie niszczenie komórek tłuszczowych.

Na czym polega wyjątkowość terapii? Poza zwielokrotnieniem mocy systemu, wyposażono go w innowacyjny skaner, który emituje w głąb tkanki podskórnej wiązki ultradźwięków na obszarze 46×46 mm na głębokość aż 13 mm.

Dzięki nowej zautomatyzowanej głowicy i głębokiemu działaniu uzyskujemy jednolite pozbawione nierówności – spektakularne i naturalne efekty. Zapewnia to równomierna dystrybucja impulsów wspomagana precyzyjną pracą skanera (uraz na jednej głębokości “linia przy linii”).

Przy pracy na dużych obszarach, np. uda – taka precyzja efektu nie może być uzyskana żadnym innym systemem HIFU niewspomaganym skanerem.

Zastosowanie rewolucyjnej głowicy o większej mocy, głębokości działania i polu oddziaływania wraz ze specjalnym systemem chłodzenia, daje niesamowite wyniki zmniejszenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu i wysmuklenia sylwetki w sposób komfortowy, małobolesny, w krótszym czasie i bez okresu rekonwalescencji.

Zabiegom Ultraformer® III zaufało wielu naszych pacjentów, do tej pory cieszących się doskonałymi efektami młodszej i napiętej skóry oraz szczuplejszą sylwetką. SCIZER® jako pierwszy z systemów HIFU działa na głębokości aż 13 mm – stricte w tkance tłuszczowej.

YouTube video

ZALETY I EFEKTY ZABIEGU

Jednorazowy nieinwazyjny zabieg bardzo skuteczny w przypadku znacznych depozytów tkanki tłuszczowej i opornego cellulitu

  • znieczulenie w postaci regulowanego chłodzenia w głowicy
  • możliwość wykonywania zabiegów cały rok, bez względu na słońce
  • brak okresu rekonwalescencji
  • trwałe, naturalne i równomierne efekty

Terapia SCIZER® wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów dotkniętych problemem miejscowej otyłości w stopniu znacznym oraz cellulitu II-IV stopnia w różnych okolicach ciała, np: brzucha, boków, bryczesów, pośladków, ud, czy ramion.

SCIZER® zapewnia wyjątkową skuteczność dzięki wyposażonej w precyzyjny skaner głowicy. Podobnie jak w przypadku systemu Ultraformer® III – terapię stanowi tylko JEDEN ZABIEG.

Stworzyliśmy też unikalny program połączonej terapii SCIZER® i Ultraformer® III. Zabieg trwałego usuwania nadmiaru komórek tłuszczowych, przeprowadzamy jako pierwszy, a po 2-3 miesiącach, gdy efekt spektakularnego wyszczuplenia, będzie wyraźnie widoczny, możemy przeprowadzić zabiegi ujędrniające skórę za pomocą Ultraformer® III. 

Więcej o terapii Ultraformer® III: HIFU – ULTRAFORMER III

Eksperci Bieńkowscy Clinic® mają unikalne doświadczenie w stosowaniu technologii HIFU. Stosujemy ją w naszych Klinikach od 2011 roku i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wyników jej działania.

lifting odchudzanie efekty porownania porownanie
lifting odchudzanie efekty porownania porownanie
lifting odchudzanie efekty porownania porownanie
Zdjęcia przed i po zabiegu redukcji usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu Scizer HIFU w Bienkowscy Clinic Bydgoszcz i Częstochowa
Zdjęcia przed i po zabiegu redukcji usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu Scizer HIFU w Bienkowscy Clinic Bydgoszcz i Częstochowa

WSKAZANIA

OBSZARY WYKONYWANIA ZABIEGU

Plecy, brzuch i okolice, ramiona i przedramiona, pośladki, nogi

 

Dowiedz się więcej: www.modelowaniesylwetki.net

ZALECANE DERMOKOSMETYKI

Podczas konsultacji lekarskiej, poprzedzającej zabieg, specjalista zaleca indywidualnie dobrane dermokosmetyki. Nabędziesz je również online: www.skinexpert.pl


CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem>.

W naszych klinikach można płacić w systemie ratalnym. Sprawdź dostępne formy finansowania>.


Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-