Skip to main content

Infuzja tlenowa

Opis dla Infuzja tlenowa

OPIS METODY

Intraceuticals to zabieg odmładzania i nawilżania skóry. Skuteczność jego działania zapewnia połączenie technologii hiperbarycznego tlenu z kwasem hialuronowym i składnikami aktywnymi. To tajemnica świeżego wyglądu wielu gwiazd estrady: Naomi Campbell, Victoria Beckham, Eva Longoria, Kate Perry, Miranda Kerr, a także Justin Timberlake.

NA CZYM POLEGA ZABIEG

To australijska metoda nieinwazyjnego odmładzania skóry. Powstała ona w wyniku prac dwóch współpracujących zespołów – medycznego i kosmetologicznego. Intraceuticals łączy w sobie technologię hiperbarycznego tlenu oraz działanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych.
Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego:
niskocząsteczkowego, który penetruje skórę razem z przyłączaną wodą oraz przenika do niej wraz z dołączonymi składnikami aktywnymi. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy spełnia zatem dwie podstawowe funkcje: nawilża i jest nośnikiem związków aktywnych.
wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia oraz utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego

odmladzanie skory kwas hialuronowy czestochowa nawilzajacy

ZALETY I EFEKTY ZABIEGU

Efekt infuzji tlenowej jest błyskawiczny i widoczny już po pierwszym zabiegu. Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy i spłycenie zmarszczek. Cera po zabiegu jest gładka i promienna. Intraceuticals przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt. Zabieg można wykonać zarówno na twarzy jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
Efekt jednego zabiegu jest natychmiastowy. Utrzymuje się przez około półtora do dwóch tygodni. Można go zatem wykonać tuż przed „wielkim wyjściem” czy ważnym wydarzeniem (np. ślubem).

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?
W celu utrzymania efektów należy wykonać serię sześciu zabiegów w tygodniowych odstępach. Następnie, aby podtrzymać efekty kuracji zalecane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu.
W przypadku cery trądzikowej, zabieg Intraceuticals Clarity wykonuje się dwa razy w tygodniu.

Jak działa?
Głównym składnikiem każdego serum Intraceuticals jest kwas hialuronowy. Cząsteczka kwasu hialuronowego, która wykorzystywana jest w metodzie Intraceuticals, spełnia dwie najważniejsze funkcje: nawilża i jest nośnikiem składników aktywnych, które nadają skórze młody wygląd. Składnikami aktywnymi, przyłączanymi do cząsteczek kwasu hialuronowego są witaminy A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, beta-glukan, prowitamina B5, oleje roślinne z jojoby, makadamii, słodkich migdałów i kiełków pszenicy oraz siarczan dekstranu.
Dodatkowo w celu zwiększenia efektów metody Intraceuticals, opracowane zostały 4 cztery rodzaje serum zawierające różne składniki aktywne dedykowane dla różnych problemów skóry.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg infuzji tlenowej to zabieg nieinwazyjny i przyjemny. Do jego wykonania konieczne jest specjalne urządzenie posiadające innowacyjny aplikator. Kosmetolog przeprowadzający zabieg zbliża aplikator do skóry i rozpyla na niej dedykowane cerze serum. Następnie pod odpowiednim kątem aplikuje czysty, sprężony tlen. Podczas zabiegu ciśnienie, z jakim aplikowany jest tlen, sprawia, że w skórę zostaje wtłoczone rozpylone wcześniej serum.

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 1 h. Jjest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Działanie zabiegu jest przyjemne i odprężające.

Zabieg Intraceuticals nie wymaga rekonwalescencji. Można go wykonać nawet kilka godzin przed ważnym wydarzeniem w celu odświeżenia i poprawy wyglądu skóry. Zaraz po zabiegu można również nałożyć makijaż. W celu przedłużenia efektów zabiegu i zbudowania na skórze warstw hialuronowych zaleca się stosowanie kosmetyków do domowej pielęgnacji.

Intraceuticals doskonale współgra z zabiegami z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii kwasem hialuronowym czy wolumetrii. W celu zwiększenia efektywności można wykonać zabieg po wymienionych procedurach.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, można go stosować nawet u osób z łuszczycą i egzemą. Zastosowanie serum Intraceuticals Clarity jest także doskonałą metodą wyciszającą trądzik.

MOŻLIWE OBJAWY PO ZABIEGU

Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów. Zalicza się on do tzw. zabiegów lunchowych, po których od razu można nałożyć makijaż i wrócić do codziennych aktywności.

 

ZALECANE DERMOKOSMETYKI

Podczas konsultacji lekarskiej, poprzedzającej zabieg, specjalista zaleca indywidualnie dobrane dermokosmetyki. Nabędziesz je również online: www.skinexpert.pl


CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem>.

W naszych klinikach można płacić w systemie ratalnym. Sprawdź dostępne formy finansowania>


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-