Intraceuticals - innowacyjna infuzja tlenowa

Intraceuticals to zabieg odmładzania i nawilżania skóry. Skuteczność jego działania zapewnia połączenie technologii hiperbarycznego tlenu z kwasem hialuronowym i składnikami aktywnymi. To tajemnica świeżego wyglądu wielu gwiazd estrady: Naomi Campbell, Victoria Beckham, Eva Longoria, Kate Perry, Miranda Kerr, a także Justin Timberlake.

 

Czym jest Intraceuticals
To australijska metoda nieinwazyjnego odmładzania skóry. Powstała ona w wyniku prac dwóch współpracujących zespołów – medycznego i kosmetologicznego. Intraceuticals łączy w sobie technologię hiperbarycznego tlenu oraz działanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych.Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego:
- niskocząsteczkowego, który penetruje skórę razem z przyłączaną wodą oraz przenika do niej wraz z dołączonymi składnikami aktywnymi. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy spełnia zatem dwie podstawowe funkcje: nawilża i jest nośnikiem związków aktywnych.
- wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia oraz utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po zabiegu Intraceuticals
Efekt metody Intraceuticals jest błyskawiczny i widoczny już po pierwszym zabiegu. Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy i spłycenie zmarszczek. Cera po zabiegu jest gładka i promienna. Intraceuticals przywraca skórze zdrowy, młody wygląd oraz jednolity koloryt. Zabieg można wykonać zarówno na twarzy jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach.
 
Dodatkowo:
serum Clarity - redukuje stany zapalne powstałych w wyniku trądziku,
serum Opulence - rozjaśnia przebarwienia wywołane promieniami UV i wyrównuje koloryt,
serum Atoxelene - jest delikatną naturalną alternatywą dla toksyny botulinowej - redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
Efekt jednego zabiegu jest natychmiastowy. Utrzymuje się przez około półtora do dwóch tygodni. Można go zatem wykonać tuż przed „wielkim wyjściem” czy ważnym wydarzeniem (np. ślubem).
 
Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?
W celu utrzymania efektów należy wykonać serię sześciu zabiegów w tygodniowych odstępach. Następnie, aby podtrzymać efekty kuracji zalecane jest wykonywanie zabiegu raz w miesiącu.
W przypadku cery trądzikowej, zabieg Intraceuticals Clarity wykonuje się dwa razy w tygodniu.

Jak działa metoda Intraceuticals
Głównym składnikiem każdego serum Intraceuticals jest kwas hialuronowy. Cząsteczka kwasu hialuronowego, która wykorzystywana jest w metodzie Intraceuticals, spełnia dwie najważniejsze funkcje: nawilża i jest nośnikiem składników aktywnych, które nadają skórze młody wygląd. Składnikami aktywnymi, przyłączanymi do cząsteczek kwasu hialuronowego są witaminy A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, beta-glukan, prowitamina B5, oleje roślinne z jojoby, makadamii, słodkich migdałów i kiełków pszenicy oraz siarczan dekstranu.


Dodatkowo w celu zwiększenia efektów metody Intraceuticals, opracowane zostały 4 cztery rodzaje serum zawierające różne składniki aktywne dedykowane dla różnych problemów skóry.

Rejuvenate ma działanie odmładzające i wygładzające,
Opulence rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt,
Atoxelene redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust,
Clarity leczy skórę trądzikową oraz stany zapalne.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg Intraceuticals to zabieg nieinwazyjny i przyjemny. Do jego wykonania konieczne jest specjalne urządzenie posiadające innowacyjny aplikator. Kosmetolog przeprowadzający zabieg zbliża aplikator do skóry i rozpyla na niej dedykowane cerze serum. Następnie pod odpowiednim kątem aplikuje czysty, sprężony tlen. Podczas zabiegu ciśnienie, z jakim aplikowany jest tlen, sprawia, że w skórę zostaje wtłoczone rozpylone wcześniej serum.

Jak długo trwa zabieg Intraceuticals?
Czas trwania zabiegu wynosi ok. 1 h.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Działanie zabiegu jest przyjemne i odprężające.

Jak postępować po zabiegu?
Zabieg Intraceuticals nie wymaga rekonwalescencji. Można go wykonać nawet kilka godzin przed ważnym wydarzeniem w celu odświeżenia i poprawy wyglądu skóry. Zaraz po zabiegu można również nałożyć makijaż. W celu przedłużenia efektów zabiegu i zbudowania na skórze warstw hialuronowych zaleca się stosowanie kosmetyków do domowej pielęgnacji Intraceuticals.

Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?
Intraceuticals doskonale współgra z zabiegami z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii kwasem hialuronowym czy wolumetrii. W celu zwiększenia efektywności można wykonać zabieg Intraceuticals po wymienionych procedurach.

Czy zabieg powoduje skutki uboczne?
Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów. Zalicza się on do tzw. zabiegów lunchowych, po których od razu można nałożyć makijaż i wrócić do codziennych aktywności.  

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?
Zabieg metodą Intraceuticals jest całkowicie bezpieczny, można go stosować nawet u osób z łuszczycą i egzemą. Zastosowanie serum Intraceuticals Clarity jest także doskonałą metodą wyciszającą trądzik.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym CENNIKIEM.

Jesteś tutaj: Home ZABIEGI Intraceuticals