Skip to main content

Ile kosztuje powiększanie ust w Częstochowie?

Opis dla: Ile kosztuje powiększanie ust w Częstochowie?

Wiele kobiet marzy o pełnych, symetrycznych i pięknych ustach, które będą przyciągały spojrzenia. Być może dlatego zabieg modelowania i powiększania warg, w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularny. Minimalnie inwazyjna procedura, która daje szybki i satysfakcjonujący efekt, zachęca panie do poprawy swojego wyglądu. Ile zapłacimy za powiększanie ust kwasem hialuronowym w Częstochowie?

Kiedy warto zdecydować się na modelowanie ust kwasem hialuronowym?

Podkreślone, intensywne i kształtne usta to od wielu lat symbol kobiecości i zmysłowości. Niestety, nie wszystkie Panie mogą cieszyć się naturalnie idealnymi wargami, a zwykły makijaż nie jest w stanie zamaskować tego „mankamentu” urody. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet i proponuje alternatywną dla operacji plastycznej metodę poprawy objętości i wyglądu ust – wypełnianie kwasem hialuronowym.

Zabieg jest ogólnodostępny i zaspokaja potrzeby wszystkich Pań, które marzą o posiadaniu pełnych, nawilżonych ust. Na jakie problemy szczególnie polecamy wypełnianie kwasem?

  • genetycznie uwarunkowane cienkie wargi lub tylko jedna z nich,
  • pojawiające się oznaki starzenia, takie jak spadek objętości i elastyczności, drobne zmarszczki,
  • suchość ust,
  • asymetryczne wargi, zaburzenia proporcji w objętości,
  • utrata koloru.

Zabieg modelowania ust w klinice Bieńkowscy Clinic jest skierowany zarówno do młodych, jak i starszych osób obu płci, które chcą pozbyć się kompleksów związanych z wyglądem swoich ust.

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w naszym organizmie m.in. w skórze, tkance łącznej i płynach stawowych. Jego unikalne właściwości, takie jak zdolność do wiązania cząsteczek wody i nawilżania tkanek sprawiają, że jest popularnym składnikiem w kosmetykach i znajduje zastosowanie w wielu zabiegach medycyny estetycznej.

Wraz z wiekiem poziom kwasu hialuronowego spada, pociągając za sobą utratę jędrności, elastyczności i nawodnienia skóry. Nasze usta również zaczynają tracić kolor, stają się spierzchnięte, ich kąciki opadają, zaburzając wyraz całej twarzy.

Kwas hialuronowy działając, jako wypełniacz dodaje objętości ustom, powiększając je. Dzięki możliwości kontrolowania ilości wstrzykiwanego preparatu specjalista może stopniować efekt, dostosowując go do preferencji pacjenta.

Zabieg umożliwia precyzyjne wymodelowanie kształtu ust, wyrównanie asymetrii oraz podkreślenie linii wargowych. Dodatkowo kwas hialuronowy wiążąc cząsteczki wody, przyczynia się do poprawy nawilżenia skóry ust i wokół nich oraz zwiększenia jej elastyczności. Tym samym pomaga zniwelować drobne zmarszczki mimiczne i wygładzić strukturę warg. Prawidłowo nawodnione usta są też dużo mniej podatne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Na czym polega zabieg powiększania ust?

Przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi, konieczna jest konsultacja wstępna, na której lekarz omówi z pacjentem oczekiwane efekty i wykluczy ewentualne przeciwwskazania.

Sam proces powiększania ust, przeprowadzany w renomowanej klinice Bieńkowscy Clinic w Częstochowie lub Bydgoszczy jest dość szybki i prosty. Niesie także za sobą małe ryzyko skutków ubocznych. Po podaniu miejscowego środka znieczulającego w formie kremu lekarz przy użyciu mikroigły wstrzykuje odpowiednio stężony preparat kwasu hialuronowego w wybrane miejsca na ustach i wokół nich.

Następnie wykonuje dokładny masaż ostrzykiwanego obszaru, aby równomiernie rozprowadzić wypełniacz i uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Na zakończenie, na wargi nakładany jest preparat z witaminą K oraz środek zapobiegający pojawieniu się siniaków i obrzęków. Pacjent może iść do domu, a po 12 dniach zalecana jest wizyta kontrolna.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym – cena w Częstochowie

Podobnie jak w przypadku innych zabiegów estetycznych, powiększanie ust najlepiej powierzyć doświadczonym specjalistom, pracującym w renomowanych klinikach. Biorąc pod uwagę koszt wysokiej jakości wypełniacza, specjalistycznych sprzętów i kompleksowej opieki lekarskiej, cena zabiegu w Częstochowie zaczyna się od 1400 zł i rośnie w zależności od ilości zastosowanego preparatu.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-