Skip to main content
Epilacja laserowa pach – poczuj komfort i ciesz się gładką skórą pod pachami

Epilacja laserowa pach – poczuj komfort i ciesz się gładką skórą pod pachami

Opis dla: Epilacja laserowa pach – poczuj komfort i ciesz się gładką skórą po…

Codzienne golenie skóry pod pachami jest uciążliwą czynnością i nierzadko prowadzi do podrażnień. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje szeroki wachlarz metod eliminacji niepożądanych włosów. Depilacja laserowa pach pozwala na trwałe pozbyć się niechcianego owłosienia z tych okolic. Zabiegi epilacji laserem diodowym Vectus są dostępne również w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy oraz Częstochowie. Co warto wiedzieć o tej fantastycznej metodzie eliminacji zbędnych włosków?

Laser diodowy Vectus. Jak wygląda zabieg epilacji laserowej pach? 

Procedurę zabiegową poprzedza konsultacja lekarska, podczas której specjalista dokonuje oceny typu skóry i włosa pacjentki, informując ją o przeciwwskazaniach, potencjalnych efektach i możliwych skutkach ubocznych. Laser diodowy o długości fali 810 nm usuwa w sposób trwały mieszek włosowy razem z jego macierzą (na zasadzie termicznej destrukcji). Światło laserowe zostaje zaabsorbowane przez barwnik zwany melaniną (to naturalny pigment naszego ciała) – wbudowany, inteligentny, opatentowany czytnik poziomu melaniny Skintel pozwala specjaliście wykonującemu zabieg epilacji laserowej dobrać optymalne parametry urządzenia, co przekłada się na wysoką efektywność i bezpieczeństwo (nie musimy obawiać się poparzenia). Głowica z szafirowym szkłem chłodzi obszar zabiegowy, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa dużego dyskomfortu w czasie pracy lasera diodowego. Podczas pierwszej sesji wyeliminowane zostaje już około 30% włosów, które znajdują się w danej chwili w fazie anagenu. Wyróżnia się trzy fazy wzrostu:

 • anagen – faza wzrostu włosa,
 • katagen – faza przejściowa,
 • telogen – faza spoczynku.
W większości przypadków do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu potrzebne jest 4-6 zabiegów epilacji laserowej wykonywanych w kilkutygodniowych odstępach (ilość zabiegów i ich częstotliwość ustala się indywidualnie). Bezpośrednio po zabiegu skóra poddana działaniu wiązek laserowych może być zaczerwieniona, podrażniona i delikatnie obrzęknięta, co jest naturalnym objawem. Przez kilka dni należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli, myć skórę delikatnymi preparatami bez alkoholu oraz stosować bezalkoholowy antyperspirant.

Kto powinien skorzystać z dobroczynnego działania Vectus Palomar? Epilacja laserowa pach jest szczególnie polecana paniom, które mają grube, ciemne i gęste włosy oraz jasną skórę. Warto wspomnieć że zabiegi mogą być wykonywane przez cały rok, również latem, co nie jest możliwe w przypadku innych metod usuwania włosów laserem.

Zalety epilacji laserowej Vectus – pożegnaj włosy pod pachami na zawsze!

Jak wiadomo, owłosienie pod pachami rośnie znacznie szybciej niż na innych partiach ciała – większość kobiet musi więc używać maszynki do golenia codziennie lub co dwa dni, co jest męczące. Korzystając z serii zabiegów epilacji laserowej Vectus, ten problem znika! Zaoszczędzimy sporo czasu, ciesząc się gładką, miłą w dotyku skórą pod pachami i nosząc bez skrępowania bluzki na ramiączkach. Kto nie może poddać się laseroterapii Vectus?

Podstawowymi przeciwwskazaniami do epilacji laserowej pach za pomocą platformy Palomar są m.in.:

 • ciąża i laktacja,
 • aktywne choroby nowotworowe,
 • epilepsja,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • rozrusznik serca,
 • skłonności do powstawania bliznowców,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • kuracja doustna retinoidami,
 • przyjmowanie ziół fotouczulających (np. dziurawiec).

Podsumowując, epilacja laserowa jest dedykowana wszystkim osobom, które są zmęczone częstym usuwaniem owłosienia z pach tradycyjnymi metodami i chcą cieszyć się gładką, pozbawioną włosów skórą przez lata.

Chcesz skorzystać z zabiegu trwałej redukcji owłosienia pach za pomocą nowoczesnego lasera diodowego Vectus? Więcej przydatnych informacji na temat procedury zabiegowej, wskazań i przeciwwskazań znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-