Skip to main content

Powiększanie prącia – większa satysfakcja z seksu gwarantowana

Opis dla: Powiększanie prącia – większa satysfakcja z seksu gwarantowana

Mimo że mały penis nie uniemożliwia prowadzenia aktywnego i szczęśliwego życia seksualnego, dla wielu mężczyzn stanowi poważny kompleks, który wpływa negatywnie na ich samoocenę i relacje z kobietami. Rozwiązaniem tego typu problemu jest zabieg powiększania prącia wykonywany również w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na powiększanie penisa tą metodą?

Jak wygląda zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym?

Wielu mężczyzn zainteresowanych powiększeniem prącia z użyciem kwasu hialuronowego zastanawia się, jak wygląda sama procedura zabiegowa, czy jest bolesna i wiąże się z długim okresem rekonwalescencji (abstynencją seksualną). Powiększenie prącia kwasem hialuronowym jest przeprowadzane w warunkach ambulatoryjnych (na sali operacyjnej) przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza. Do iniekcji używa się bardzo cienkiej kaniuli. Dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia dochodzi do blokady nerwu płciowo-udowego i pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych. W miejscu wprowadzenia kaniuli zakładany jest mały szew, który lekarz usuwa podczas wizyty kontrolnej (zwykle po 10-12 dniach od zabiegu). Cała procedura trwa około 20-40 minut. Symptomy, jakie obserwują u siebie krótko po zabiegu niektórzy mężczyźni, to tkliwość, zasinienie, niewielki obrzęk, ból czy zaczerwienienie okolic intymnych.

Pierwsze rezultaty są widoczne już bezpośrednio po zabiegu – finalnie w przypadku większości mężczyzn udaje się zwiększyć obwód penisa o 2-3 cm i minimalnie go wydłużyć. Jeden zabieg nie daje trwałego efektu na długie lata. Wraz z upływem czasu kwas ulega samoistnej degradacji. Efekt ostrzykiwania utrzymuje się przez około 18 do 24 miesięcy – chcąc podtrzymać rezultat, należy ponownie poddać się zabiegowi. Jeśli chodzi o rekonwalescencję i związane z nią niedogodności – rekomendowane jest zaprzestanie współżycia i intensywnego wysiłku fizycznego na okres 14 dni, dzięki stosowaniu się do tego zalecenia unikniemy przemieszczania się wypełniacza.

Warto dodać, że kwas hialuronowy jest bardzo bezpieczną substancją, gdyż występuje w naturalny sposób w ludzkim organizmie, nie musimy więc obawiać się ewentualnej reakcji uczuleniowej. Wykorzystywany jest również do redukcji zmarszczek czy powiększania ust, stanowiąc składnik wielu preparatów używanych do zabiegów medycyny estetycznej od wielu lat.

Powiększanie prącia a wpływ na życie seksualne

Niezadowolenie z rozmiaru swojego członka często odbija się bardzo negatywnie na życiu intymnym pacjenta, który niejednokrotnie czuje się niepewnie podczas zbliżeń. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Z zabiegu powiększania prącia korzystają nie tylko mężczyźni, którzy nie akceptują grubości i obwodu swojego prącia, lecz także ci, którym zależy na większej przyjemności odczuwanej podczas współżycia.

Przeciwwskazania do powiększania prącia kwasem hialuronowym

Mimo że powiększanie prącia kwasem hialuronowym jest mało inwazyjną procedurą, istnieją pewne czynniki wykluczające z możliwości poddania się iniekcji tą substancją, a są to:

  • aktywne stany zapalne organizmu,
  • uczulenie na preparat na bazie kwasu hialuronowego,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • choroby nowotworowe,
  • skłonność do powstawania bliznowców,
  • stulejka,
  • problemy z krzepliwością krwi.

Należy podkreślić, że zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym są przeprowadzane jedynie u pacjentów pełnoletnich oraz poprzedzone wstępną konsultacją medyczną, podczas której specjalista podejmuje decyzję o kwalifikacji mężczyzny do procedury.

Podsumowując, zabieg z użyciem kwasu hialuronowego to najlepszy sposób na niechirurgiczne powiększanie członka, wygranie walki z wieloletnimi kompleksami i poprawę jakości życia seksualnego.

Jeśli od dłuższego czasu odczuwasz dyskomfort psychiczny, rozważasz skorzystanie z bezpiecznego i skutecznego zabiegu powiększania prącia, chcesz czerpać większą przyjemność ze zbliżeń z partnerką – więcej przydatnych informacji  na temat procedury zabiegowej, wskazań i przeciwwskazań znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/ 

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-