Skip to main content

HIFU ULTRAVERA – zabieg, którzy na nowo przywróci ci radość z kobiecych sfer intymnych!

Opis dla: HIFU ULTRAVERA – zabieg, którzy na nowo przywróci ci radość z…

Na poczucie kobiecości składa się bardzo wiele elementów. W tym także zdrowie i forma, w jakiej są intymne części ciała. U kobiet mogą zaburzać je porody czy też zmiany zachodzące w czasie menopauzy. Tak, tutaj także sprawdza się medycyna estetyczna, co udowadniamy w naszej klinice. Zabieg HIFU ULTRAVERA pozwala rehabilitować tkanki pochwy, ujędrnić je, a także powalczyć z nietrzymaniem moczu. Jak przebiega ten proces?

Gdy intymne części ciała są kłopotem

Nieraz problemy tego typu powodują w kobietach wstyd, przez co nie szukają one wsparcia i rozwiązań, które tak naprawdę są na wyciągnięcie ręki. Na skutek tego może cierpieć życie seksualne – bo jak zbliżyć się do partnera, skoro sama ze sobą czuję się źle? Utrudnione może być też codzienne funkcjonowanie – częstsze infekcje czy właśnie wspomniane już nietrzymanie moczu, za które może odpowiadać m.in. osłabiona praca aparatu zamykającego cewkę moczową. Nie dość zatem, że nie czujemy się dobrze fizycznie, to przytłaczające stają się także emocje. Nie da się ciała oderwać od psychiki, a tak intymne jego obszary, tym bardziej poruszają w nas głębokie odczucia – nie zawsze niestety pozytywne.

Na ratunek kobiecym sferom

Przyczyn rozluźnienia pochwy może być kilka. Przede wszystkim są to porody, które dla ciała kobiety stanowią ogromne wyzwanie, ale stoi za tym również upływ czasu. Menopauza, zachodzące w tym czasie zmiany hormonalne oraz naturalne procesy starzenia tkanek silnie wpływają na stan, w jakim znajduje się pochwa. Dlatego tak ważne jest ujędrnienie jej wewnętrznych ścianek, zwężenie średnicy oraz zaktywizowanie procesów, które w naturalny sposób wpłyną na regenerację tkanek. Takie efekty pozwala uzyskać właśnie terapia HIFU ULTRAVERA, która opiera się na wiązkach ultradźwiękowych, docierających wprost do tkanki docelowej.

Umożliwia to specjalna głowica, której budowa została dopasowana do anotomicznych właściwości ciala. Różne rodzaje pozwalają oddziaływać na różnych głębokościach ścian pochwy (od 1,5 do 4,5 mm). Jak podkreślają nasi eksperci z Bieńkowscy Clinic, uzależnione jest to oczywiście od indywidualnych potrzeb kobiety. Docierający do problematycznych miejsc impuls energii ultradźwiękowej skutkuje rozpoczęciem procesów regeneracyjnych, m.in. zostaje pobudzona produkcja nowego kolagenu. Co ważne, w czasie zabiegu nie zostają uszkodzone żadne tkanki. Nie pojawia się więc krwawienie, zminimalizowane jest też ryzyko jakichkolwiek infekcji. Jako że nabłonek nie jest uszkodzony, nie ma też powodu do dłuższego rezygnowania ze współżycia.

Oto zabieg HIFU ULTRAVERA w skrócie

  • Efekty: ujędrnienie ścian pochwy, zmniejszenie jej szerokości, redukcja problemu wysiłkowego nietrzymania moczu, poprawa jakości życia seksualnego.
  • Efektywność: pierwsze rezultaty odczuwa się od razu po zabiegu, ale co ważne, narastają one przez kolejnych kilkadziesiąt dni – tyle potrzebują pobudzone do działania naturalne procesy regeneracyjne organizmu.
  • Bezpieczeństwo: żadne tkanki nie są w czasie zabiegu uszkadzane. Jest to nieinwazyjna forma terapii.
  • Bolesność: zabieg nie powoduje bólu, nie jest potrzebne znieczulenie.
  • Czas trwania: około 30-40 minut.
  • Rekonwalescencja: od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć.
  • Przeciwwskazania: ciąża, miesiączka, aktywna choroba nowotworowa oraz aktywna infekcja pochwy.

Wszystko to, czym cechuje się zabieg ULTRAVERA, pozwala w czasie jego trwania poczuć się kobiecie komfortowo. Profesjonalne i indywidualne podejście to podstawa przy tego typu terapii. Jest ona czymś znacznie więcej niż tylko zewnętrzną zmianą. Zadbaj więc zarówno o poprawę ujędrnienia pochwy, ale także większą radość ze swojej seksualności – w pełni zasługujesz na to, aby móc swobodnie cieszyć się swoim ciałem!

Szczegółowych informacji dostarczą ci nasi eksperci – umów się na konsultację w bydgoskiej lub częstochowskiej Bieńkowscy Clinic i dowiedz się więcej o zabiegu HIFU ULTRAVERA!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-