Skip to main content

Jaki zabieg odmładzający dla kobiet 30+? Delikatne odmładzanie Pico Genesis by Enlighten Triplex

Opis dla: Jaki zabieg odmładzający dla kobiet 30+? Delikatne odmładzanie Pico…

Pico Genesis na objawy fotostarzenia skóry

Pico Genesis by Enlighten Triplex to terapia stworzona z myślą o pacjentkach poszukujących delikatnej terapii odmładzającej, której celem jest redukcja objawów fotostarzenia skóry – nie tylko zmarszczek czy wiotkości, lecz także przebarwień, rozszerzonych porów czy pozbawionego witalności kolorytu skóry. Dzięki innowacyjnemu laserowi Cutera Enlighten jesteśmy zatem w stanie pozbyć się tych pierwszych zmarszczek i zmian pigmentacyjnych, do których skłonność wzrasta właśnie po 30. roku życia.

Jakie zabiegi na twarz po 30. roku życia? Delikatne, ale skuteczne

Tym, co wyróżnia zabieg Pico Genesis by Enlighten Triplex spośród wszystkich dostępnych na rynku terapii odmładzających, jest wysoka skuteczność działania w połączeniu z delikatnością i bezpieczeństwem. Zastosowana w laserze innowacyjna technologia pikosekundowa pozwala na widoczną poprawę i odświeżenie wyglądu twarzy w niemal bezbolesny sposób i bez okresu rekonwalescencji. Ultrakrótki impuls pikosekundowy znacząco ogranicza efekt cieplny w tkankach, dlatego większość zabiegów z użyciem lasera Cutera Enlighten nie wymaga nawet zastosowania znieczulenia.

Ten delikatny i praktycznie bezbolesny zabieg, poza przejściowym zaczerwieniem i ściemnieniem przebarwień, najczęściej nie naraża pacjenta na żadne inne skutki uboczne. Bardzo rzadko zdarza się, że po zabiegu pojawiają się zmiany przypominające trądzik, jednak nawet w tym przypadku podrażnienie skóry powinno ustąpić w przeciągu 1-3 dni. Specjaliści z naszej kliniki zalecają intensywne nawilżanie skóry po zabiegu przy pomocy przeznaczonych do tego łagodzących preparatów. Niezbędna jest także skuteczna i wysoka ochrona skóry przed promieniowaniem UV.

Potrzebujesz bardziej efektownego zabiegu odmładzającego na twarz? Laser Cutera Enlighten jest w stanie Ci to zapewnić!

Przy pomocy innowacyjnego lasera Cutera Enlighten możemy wykonać trzy rodzaje terapii: delikatny zabieg fotoodmładzania Pico Genesis by Enlighten Triplex, usuwanie tatuaży Pico + Nano by Enlighten Triplex oraz Pico MLA by Enlighten Triplex, czyli terapię, która jest wykorzystywana m.in. do głębokiego odmładzania skóry. Ostatnia metoda wymaga nieco dłuższego okresu rekonwalescencji, ale jednocześnie przynosi zdecydowanie bardziej widoczne efekty liftingu twarzy. System Cutera Enlighten można zatem dostosować bezpośrednio do swoich indywidualnych potrzeb. Specjaliści z Bieńkowscy Clinic zapraszają w tym celu na konsultację lekarską, podczas której pomogą dobrać najlepszą dla Ciebie metodę odmładzania.

Więcej informacji na temat zabiegu Pico Genesis by Enlighten Triplex znajdziesz na stronie: Enlighten – Bieńkowscy Clinic.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-