Skip to main content

Jak usunąć tatuaż? Poznaj najskuteczniejszy sposób usuwania czarnych i kolorowych tatuaży!

Opis dla: Jak usunąć tatuaż? Poznaj najskuteczniejszy sposób usuwania czarnyc…

laser do usuwania tatuażu łączący technologię piko- i nanosekundową

Cechą charakterystyczną lasera Cutera® Enlighten Triplex, którym wykonujemy zabieg usuwania tatuażu, jest połączenie dwóch najnowocześniejszych i najskuteczniejszych w usuwaniu uporczywych mankamentów urody technologii – piko- i nanosekundowej. Dzięki ultrakrótkim, pikosekundowym impulsom oraz trzem długościom fali w jednym urządzeniu jesteśmy w stanie uzyskać rezultaty do tej pory praktycznie nieosiągalne. Wiązka światła laserowego, która przy kontakcie z niechcianą strukturą (barwnikiem tatuażu) zamienia się w falę akustyczną, pod wpływem wysokiego ciśnienia rozbija cząstkę pigmentu na mikroskopijnej wielkości elementy, które nasz organizm jest już w stanie samodzielnie usunąć. Efekt fotoakustyczny, a tym samym krótki kontakt impulsu ze skórą sprawia, że zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez pacjentów, a okres rekonwalescencji pozabiegowej jest skrócony do minimum. Dzięki połączeniu tych dwóch innowacyjnych technologii możemy szybko i skutecznie pozbyć się tatuażu praktycznie w każdym kolorze.

usuwanie tatuażu kolorowego i czarnego

Trzy różne długości fali, a także możliwość pracy w trybie piko- i nanosekundowym czyni laser Cutera Enlighten jednym ze skuteczniejszych narzędzi do usuwania tatuaży w najszerszej jak dotąd gamie kolorystycznej. Terapia Pico + Nano by Enlighten Triplex pozwala na skuteczne usunięcie nie tylko czarnych, lecz także bardzo trudnych do wywabienia tatuaży w kolorze zielonym, niebieskim, czerwonym, żółtym i brązowym. Cutera Enlighten to jedyny obecnie tak wszechstronny laser, który podczas jednej terapii jest w stanie walczyć z różnymi kolorami tatuaży. Jedynym problemem nadal pozostają rysunki na ciele wykonane białym barwnikiem – jak dotychczas nie udało się stworzyć odpowiednich parametrów w urządzeniach laserowych, które poradziłyby sobie z białym tatuażem (laser nie wychwyca białego pigmentu).

Laserowe usuwanie tatuażu – szybciej, skuteczniej i mniej boleśnie

Terapia Pico + Nano by Enlighten Triplex zapewnia nam wysoką skuteczność w usuwaniu tatuaży bez względu na ich kolor, a przy tym równie wysokie bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Jeszcze do niedawna zabieg usuwania tatuażu wiązał się z trudnym do zniesienia bólem, ryzykiem blizn oraz długim okresem rekonwalescencji. Dziś, dzięki takim urządzeniom, jak Cutera Enlighten, wszystkie te dolegliwości zostały zmniejszone do minimum. Co więcej, połączenie działania technologii nano- i pikosekundowej pozwoliło znacząco skrócić czas pojedynczego zabiegu, jak również pełnej terapii. W wielu przypadkach wystarczy kilka zabiegów, aby trwale pozbyć się tatuażu, podczas gdy jeszcze do niedawna chęć usunięcia trwałego rysunku na ciele wymagała nawet kilkunastu wizyt w gabinecie lekarskim.

Więcej informacji na temat usuwania tatuażu przy pomocy terapii Pico + Nano by Enlighten Triplex znajdziesz na stronie: Enlighten – Bieńkowscy Clinic.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-