Skip to main content

Leczenie wypadania włosów nie przynosi efektów? Zobacz jakie mamy na to sposoby!

Opis dla: Leczenie wypadania włosów nie przynosi efektów? Zobacz jakie mamy n…

leczenie wypadania włosów – mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Jednym ze skutecznych sposobów przeciwdziałania wypadaniu włosów jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Ostrzykiwanie skóry głowy materiałem pozyskanym bezpośrednio z krwi pacjenta zmniejsza skłonność włosów do wypadania, poprawia ich gęstość oraz strukturę. Mezoterapia skóry głowy stymuluje cebulki włosowe, zwiększając ilość włosów w pojedynczej cebulce włosowej i poprawia ukrwienie mieszka włosowego. Dzięki temu proces wypadania włosów zostaje skutecznie zahamowany, zaś nowe włosy odrastają gęstsze, mocniejsze i zdrowsze. Jest to metoda, która sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku wypadania włosów u mężczyzn, jak i u kobiet. Zabieg może być powtarzany w zależności od charakteru i nasilenia problemu, a także oczekiwań pacjenta.

Jak powstrzymać wypadanie włosów? Dr. CYJ Hair Filler

Kolejną naszą propozycję w kwestii wzmacniania włosów stanowi zabieg Dr. CYJ Hair Filler – innowacyjna, peptydowa terapia skóry głowy i włosów, która powstrzymuje proces wypadania włosów i przyspiesza ich odrastanie poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Dr. CYJ Hair Filler to opatentowana formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego wzbogacona unikalną technologią przedłużonego uwalniania substancji aktywnych. Jest to rewolucyjna metoda dostarczania substancji aktywnych do tkanek docelowych jeszcze przez około 14 dni po zabiegu. To właśnie stanowi gwarancję długotrwałych efektów poprawy kondycji włosów i skóry głowy. Pierwsza sesja zabiegowa prowadzi do zahamowania procesu utraty włosów, podczas gdy kolejne zabiegi powodują odrastanie nowych i grubszych włosów, co zapewnia widoczny efekt ich zagęszczenia.

leczenie łysienia – przeszczep włosów Smart Graft

Dla pacjentów zmagających się z problemem łysienia androgenowego, plackowatego, pourazowego oraz wielu innych rodzajów łysienia, nasi specjaliści mają do zaoferowania skuteczny, niemal bezbolesny i minimalnie inwazyjny przeszczep włosów Smart Graft. Jest to metoda, która bardzo szybko zyskała uznanie nie tylko wśród naszych lekarzy, ale też specjalistów medycyny estetycznej na całym świecie. Pozwala ona w prosty i szybki sposób przywrócić naturalnie wyglądające owłosienie. Efekty tego zabiegu są nie tylko widoczne gołym okiem, ale też długotrwałe – to zasługa rewolucyjnego systemu pobierania i przechowywania włosów, która zwiększa przeżywalność pobranych implantów włosów nawet do 98%. Jest to wynik, który przewyższa wszystkie dotychczasowe metody transplantacji włosów.

Wypadające włosy – specjaliści z Bieńkowscy Clinic służą swoją pomocą

Jaki sposób leczenia wypadania włosów lub łysienia będzie najlepszy w naszym przypadku? Tę kwestię najlepiej przedyskutować ze specjalistą podczas wizyty konsultacyjnej. Nasi specjaliści biorą pod uwagę zarówno kondycję włosów pacjenta, jak i jego indywidualne oczekiwania.  W niektórych przypadkach najlepszym rozwiązaniem może okazać się połączenie kilku różnych metod np. przeszczep włosów Smart Graft w połączeniu z mezoterapią osoczem bogatopłytkowym. Zachęcamy do kontaktu z jedną z naszych klinik w Bydgoszczy lub Częstochowie w celu ustalenia planu leczenia Państwa przypadłości.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-