Skip to main content

Wyszczuplanie ciała, ujędrnianie skóry i usuwanie cellulitu – to wszystko zapewni Ci jeden zabieg. Sprawdź jaki!

Opis dla: Wyszczuplanie ciała, ujędrnianie skóry i usuwanie cellulitu –…

Accent Prime – kompleksowe podejście do modelowania sylwetki

Accent Prime to jeden z zabiegów, który pozwala kompleksowo, szybko i bezpiecznie wymodelować i ujędrnić ciało, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej zniekształcającej figurę, podkreślić kontur wybranych obszarów ciała, a także zredukować uporczywy cellulit. Accent Prime stanowi doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów wyszczuplających z zakresu chirurgii plastycznej, pozwalając na uzyskanie podobnych efektów w znacznie krótszym czasie, bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji. Przy pomocy ultradźwięków i radiofrekwencji poza efektem wyszczuplania, uzyskamy efekt poprawy sprężystości i jakości skóry oraz zmniejszenia cellulitu, co nie zawsze są nam w stanie zaoferować bardziej inwazyjne zabiegi.

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki

Accent Prime jest urządzeniem, które w naszych klinikach zastąpiło system Accent XL – sprawdzone i cenione przez naszych pacjentów urządzenie, którym wykonaliśmy tysiące skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Accent Prime, dzięki połączeniu dwóch innowacyjnych technologii – ultradźwięków i radiofrekwencji – pozwala osiągnąć jeszcze lepsze i trwalsze efekty w modelowaniu sylwetki przy skróceniu procedury zabiegowej i zmniejszeniu ilości niezbędnych sesji zabiegowych. Ogromną zaletą systemu Accent Prime jest też to, że nie wymaga on żadnego okresu rekonwalescencji – bezpośrednio po zakończeniu zabiegu pacjent może powrócić do wykonywania swoich obowiązków zawodowych i codziennych aktywności. A efekty widoczne są już po przeprowadzeniu pojedynczej terapii, choć dla uzyskania jak najbardziej satysfakcjonujących rezultatów zalecamy naszym pacjentom przeprowadzenie od kilku do kilkunastu zabiegów.

Zabieg wyszczuplający Accent Prime – jak to działa?

Zabieg opiera się na skojarzonym działaniu ultradźwięków i fal radiowych. Na początku zabiegu wykorzystuje się technologię zimnych ultradźwięków, która działa selektywnie na komórki tłuszczowe, bez naruszania sąsiadujących z nimi tkanek. W wyniku wibracji emitowanych ultradźwięków uszkodzeniu ulega błona komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich stopniowego rozpadu i uwolnienia nagromadzonego tłuszczu. Uwolniony tłuszcz w dalszym etapie jest natomiast wydalany z organizmu drogami limfatycznymi. System Accent Prime wykorzystuje też technologię ciepłych ultradźwięków, która powoduje niszczenie lokalnych depozytów tłuszczowych temperaturą. Możliwe jest połączenie obydwu technologii w celu zwiększenia efektywności zabiegu.

Energia radiofrekwencji rozgrzewa natomiast skórę do 45-60 stopni Celsjusza, pozwalając na skuteczne modelowanie sylwetki, a także zwiększenie napięcia i jędrności skóry. Odbywa się to poprzez stymulację skóry do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Podgrzewanie głębokich i podskórnych warstw tłuszczu przyspiesza też krążenie krwi i umożliwia efektywniejszy drenaż złogów zniszczonych komórek tłuszczowych oraz uwolnionego tłuszczu, co skutkuje redukcją cellulitu.

Więcej na temat wyszczuplania ciała, ujędrniania skóry i redukcji cellulitu metodą Accent Prime znajdziesz na stronie:

https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/radiofrekwencja-accent-prime


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-