Skip to main content

MonaLisa Touch

Opis dla: MonaLisa Touch

NA CZYM POLEGA ZABIEG MONA LISA TOUCH?

Zabieg MonaLisa Touch opiera się na technice laserowej. W celu przeprowadzenia go wykorzystuje się specjalne urządzenie z głowicą przystosowaną do kobiecych miejsc intymnych. Urządzenie generuje impulsy: D lub Deka i wykorzystuje system Pulse Shape Design, które odpowiadają za ujędrnienie i odmłodzenie skóry i błon śluzowych narządów płciowych kobiety. Pod wpływem pracy lasera na ścianki pochwy, który wykonuje serię mikrourazów pobudzając komórki do regeneracji, usprawnia się jej ukrwienie oraz nawilżenie, co może być zbawienne w skutkach dla tych kobiet, które borykają się z problemem suchości pochwy. Z kolei specjalnie wypracowana technologia pozwala jednocześnie na bezbolesne leczenie i komfortowy powrót do codziennej aktywności.

ZASTOSOWANIE MONALISA TOUCH

Trzeba wiedzieć, że w klinikach medycyny estetycznej można znaleźć wiele innych zabiegów, które sprawnie pomogą nam upiększyć miejsca intymne, ale to MonaLisa Touch wprowadził prawdziwą rewolucję w tej dziedzinie medycyny. Pozwolił on nie tylko na leczenie dolegliwości związanych z przebytymi chorobami, infekcjami czy porodami, lecz także stał się metodą na pozbycie się swoich kompleksów, którym często był nieatrakcyjny wygląd pochwy, a przez to brak pewności siebie i problemy z doznawaniem przyjemności w kontakcie seksualnym. Jakie efekty przynosi zabieg MonaLisa Touch? Przede wszystkim należy wiedzieć, że:

  • po zabiegu tkanki narządów płciowych kobiety będą napięte i ujędrnione;
  • pochwa się obkurczy i zwęzi;
  • obkurczenie tkanek pozwoli przywrócić prawidłowe funkcjonowanie cewki moczowej i w efekcie pozbędziemy się problemu nietrzymania moczu;
  • poprawi się nawilżenie pochwy i na długo zniknie problem jej suchości;
  • skóra w okolicach intymnych wybieli się.

Liczne zalety tego zabiegu sprawiają, że jest on chętnie wybierany przez pacjentki. Nic dziwnego, że cieszy się on dużą popularnością. Więcej o jego zastosowaniu i właściwościach można przeczytać w zakładce zabiegi.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z ZABIEGU?

Zastosowania tego zabiegu pozwalają na korzystanie z niego kobietom w trakcie menopauzy, po przebytym porodzie, infekcji czy urazie, a także tym kobietom, które nie są zadowolone z wyglądu swoich narządów i jest to powodem ich braku pewności siebie czy dyskomfortu seksualnego. Zabieg MonaLisa Touch pomaga zniwelować także wszelki dyskomfort związany z niesymetryczną budową. W przypadku kobiet w trakcie i przed menopauzą zabieg sprawdzi się jako środek odmładzający. Najwięcej problemów przysparza jednak poród, po którym pochwa zmienia swój kształt – wystające wewnętrzne wargi sromowe to najczęstszy defekt dotykający kobiety, który przytrafia się nie tylko po porodzie. MonaLisa Touch sprawdzi się dobrze także przy poprawie wyglądu pochwy po przebytych infekcjach. Jednak należy pamiętać, że nie można korzystać z zabiegu w trakcie aktywnej infekcji czy ciąży. Przeciwwskazaniami są także zaburzenia krzepnięcia krwi oraz choroba nowotworowa. Więcej o tym i innych zabiegach z zakresu ginekologii można dowiedzieć się na naszej stronie w zakładce zabiegi.


 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-