Skip to main content
Pożegnaj żylaki raz na zawsze! Wypróbuj EVLT – wewnątrznaczyniowe laserowe leczenie żylaków

Pożegnaj żylaki raz na zawsze! Wypróbuj EVLT – wewnątrznaczyniowe laserowe leczenie żylaków

Opis dla: Pożegnaj żylaki raz na zawsze! Wypróbuj EVLT – wewnątrznaczyniowe l…

Żylaki to problem, z którym zmaga się duża ilość kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wbrew powszechnym przekonaniom, niewydolność żylna podyktowana jest nie tylko wiekiem, ale także indywidualnymi predyspozycjami. Wśród czynników zwiększających ryzyko powstania niewydolności żylnej eksperci wymieniają płeć, wagę, rodzaj wykonywanej pracy, a także uwarunkowania genetyczne. Choć profilaktyka leczenia żylaków odgrywa w tym przypadku istotną rolę, to nie zawsze istnieje możliwość zmniejszenia ryzyka wystąpienia niepożądanych zmian. W takiej sytuacji warto skorzystać z rozwiązań medycyny estetycznej, które przywrócą nam radość funkcjonowania i zredukują dolegliwości bólowe.

EVLT – niezawodną metodą leczenia żylaków

W naszej klinice oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które przyniosą zadowalające efekty w leczeniu żylaków i niewydolności żylnej. Dzięki nowoczesnym technikom można przywrócić żyłom odpowiednią drożność oraz usunąć widoczne żyły podskórne. Nasi specjaliści z Bieńkowscy Clinic polecają pacjentom, zmagającym się tego rodzaju problemami, metodę EVLT, która stanowi innowacyjny sposób wewnątrznaczyniowego leczenia żylaków.

EVLT jest obecnie najnowocześniejszym sposobem leczenia niewydolności żylnej. Stosowana jako alternatywa do strippingu (fizycznego wyrywania) żył odpiszczelowych i odstrzałkowych, zapewnia praktycznie 100% skuteczność, przy minimalnym czasie rekonwalescencji. Laserowe zamknięcie żył (zwane także laserową ablacją) wykonuje się za pomocą lasera diodowego, który emituje światło o odpowiedniej długości fali z dodatkowym wykorzystaniem światłowodu radialnego. Proces ten pozwala na wyeliminowanie niedrożnej żyły za pomocą energii lasera. Zastosowanie światła urządzenia powoduje bardzo szybkie usunięcie problemu niewydolności żylnej i pozwala pacjentowi na powrót do pełnej aktywności niedługo po przeprowadzeniu zabiegu.

Wskazania do zabiegu

EVLT jest jedną z najbardziej znanych i najczęściej stosowanych metod leczenia żylaków na świecie. Choć na rynku medycyny estetycznej dostępne są także zabiegi przy użyciu fal radiowych, pary wodnej czy klejów, to właśnie EVLT jest metodą najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą. Potwierdzają to liczne badania naukowe, a także rekomendacje Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

EVLT – wewnątrznaczyniowe leczenie żylaków kończyn dolnych, wykonywane w naszej klinice Bieńkowscy Clinic, jest szczególnie rekomendowane w przypadkach:

  • niewydolności żyły odpiszczelowej;
  • niewydolności żyły odstrzałkowej.

Jak wygląda przebieg zabiegu wewnątrznaczyniowego leczenia żylaków?

Zabieg EVLT – wewnątrznaczyniowego leczenia żylaków w naszej klinice przeprowadzają doświadczeni lekarze, którzy od lat zajmują się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Dbamy o to, aby podczas całego procesu leczenia pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo.  

W przypadku leczenia metodą EVLT podawane jest znieczulenie miejscowe, które sprawia, że metoda ta jest całkowicie bezbolesna. Pacjent, poza delikatnymi ukłuciami cienką igłą, nie odczuwa żadnych dodatkowych dolegliwości. Zabieg odbywa się w warunkach sali operacyjnej i jest wykonywany przez renomowanego chirurga Bieńkowscy Clinic. Bezpośrednio po wykonaniu EVLT pacjent może wrócić do domu.

Efekty leczenia

U naszych pacjentów, którzy poddali się laserowemu zabiegowi EVLT, następuje znaczna poprawa funkcjonowania kończyn – często odczuwalna jest ona tuż po zabiegu. Usunięcie żylaków spod skóry daje natychmiastowe efekty, a okres rekonwalescencji został zredukowany do niezbędnego minimum, które wynosi około 7 dni. W porównaniu do innych metod, rekonwalescencja po EVLT jest ponad dwukrotnie krótsza. Ewentualne dolegliwości są minimalne i szybko zanikają, nie stanowiąc dla pacjentów żadnego obciążenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnych metodach leczenia żylaków w naszej klinice medycyny estetycznej, to odwiedź nasza stronę lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 52 34 525 34, +48 721 666 777.

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-