Skip to main content

Problem z pękającymi naczynkami na twarzy? Mamy na to skuteczny sposób!

Opis dla: Problem z pękającymi naczynkami na twarzy? Mamy na to skuteczny spo…

Laser na naczynka Cutera Excel V

Cutera Excel V jest obecnie jednym z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych laserów przeznaczonych do usuwania zmian naczyniowych. Połączenie wszechstronności działania z dużą mocą i zaawansowaniem technologicznym pozwala na skuteczną terapię nie tylko schorzeń o podłożu naczyniowym, lecz także zmian barwnikowych i blizn. Przy pomocy lasera możemy pozbyć się zarówno drobnych, popękanych naczynek na nosie, jak i bardziej rozległych zmian w postaci żylaków kończyn dolnych, naczyniaków płaskich, zaczerwienienia rozproszonego czy uporczywych przebarwień. To zaawansowane technologicznie narzędzie pozwala na skuteczne, bezpieczne i niemalże bezbolesne leczenie problemów, które do tej pory uznawane były za bardzo problematyczne.

Zamykanie naczynek na twarzy laserem – czy to boli?

Specjaliści przy tworzeniu lasera Cutera Excel V zadbali nie tylko o to, aby urządzenie to skutecznie radziło sobie z usuwaniem zmian naczyniowych, ale też powodowało jak najmniej uciążliwych dolegliwości bólowych dla pacjenta podczas trwania procedury zabiegowej. W urządzeniu została zastosowana innowacyjna technologia chłodzenia oraz unikalna konstrukcja głowicy zabiegowej, która zapewnia pacjentowi maksymalny komfort nie tylko podczas zabiegu, lecz także bezpośrednio po jego zakończeniu. Odczucia pacjenta podczas sesji zabiegowych są uzależnione od rodzaju i wielkości zmiany, a tym samym zastosowanej długości fali i impulsu. Bardzo duże znaczenie ma w tym przypadku również indywidualna wrażliwość na ból, jednak większość pacjentów odczuwa podczas zabiegu jedynie lekkie uczucie gorąca oraz powierzchowne kłucie i szczypanie skóry.

W jaki sposób laser radzi sobie z pękającymi naczynkami na twarzy?

Jeżeli chodzi o samą procedurę zabiegową, to proces bardzo krótki i sprawny – zabieg trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut (w zależności od wielkości i rodzaju usuwanej zmiany). Podczas zabiegu laser działa wybiórczo na hemoglobinę, czyli czerwony barwnik krwi widoczny przy popękanych naczynkach, bez termicznego uszkodzenia tkanek, które ją otaczają. Światło laserowe wchłaniane jest przez hemoglobinę w naczyniach krwionośnych, dzięki czemu wytwarza się ciepło, które niszczy ściany naczyń krwionośnych, zamyka je i przywraca skórze naturalny odcień.

Laserowe leczenie popękanych naczynek – efekty

Wynikiem zabiegu laserowego z użyciem urządzenia Cutera Excel V jest całkowite zamknięcie naczynek, a tym samym zniknięcie nieestetycznych zmian i uzyskanie jednolitego kolorytu skóry. Czas osiągnięcia oczekiwanych rezultatów terapii jest uzależniony oczywiście od rodzaju i wielkości zmian, jednak większość pacjentów zauważa pierwsze efekty terapii już po pierwszym wykonanym zabiegu. Uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów wymaga jednak kilkukrotnego powtórzenia zabiegu, w odstępstwach 3-4 tygodniowych.

Więcej informacji na temat laserowego leczenia popękanych naczynek znajdziesz na stronie: Leczenie popękanych naczynek – Bieńkowscy Clinic.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-