Skip to main content

Liposukcja infradźwiękowa N.I.L – sposób na perfekcyjne wymodelowanie sylwetki przed latem!

Opis dla: Liposukcja infradźwiękowa N.I.L – sposób na perfekcyjne wymod…

liposukcja brzucha, ud i ramion – pozbądź się kompleksów przed latem

Jeżeli zależy nam na tym, aby pozbyć się wystających ,,boczków” i brzucha, wyraźnie wyszczuplić uda i ramiona, a przy tym zaprezentować na plaży swoją idealnie wyrzeźbioną sylwetkę, zabieg liposukcji infradźwiękowej N.I.L. z pewnością spełni nasze oczekiwania. Jego celem jest wymodelowanie sylwetki i nadanie ciału właściwych proporcji poprzez odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsc, które powodują największe kompleksy. Dzięki tej metodzie możemy wyszczuplić nie tylko tak tradycyjne miejsca, jak brzuch, ramiona, uda, biodra czy pośladki, lecz także inne obszary ciała odporne na działanie diety i ćwiczeń fizycznych, np. kolana, podbródek czy łydki. Co więcej, przy pomocy tego zabiegu panowie mogą też pozbyć się problemu ginekomastii, czyli nadmiaru tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicy gruczołu piersiowego.

Jak wygląda modelowanie sylwetki N.I.L? Czy zabieg jest bolesny?

System N.I.L. został uznany przez chirurgów plastycznych za jedną z bezpieczniejszych, najbardziej precyzyjnych i skutecznych metod odsysania tłuszczu. Zabieg liposukcji infradźwiękowej N.I.L. tak dobre opinie zawdzięcza przede wszystkim opatentowanej głowicy pneumatycznej Lipomatic, która wprowadza końcówkę kaniuli odsysającej w specjalny ruch 3D, dzięki czemu proces infiltracji tkanki tłuszczowej (podawanie znieczulenia) przebiega w sposób szybki, precyzyjny, małoinwazyjny i niezwykle delikatny. Nutacyjny ruch kaniuli rozbija grudki tkanki tłuszczowej i upłynnia odessaną tkankę tłuszczową, dzięki czemu leczone obszary są gładkie i pozbawione nierówności, które stanowią bardzo duży problem przy innych metodach liposukcji.

Specyficzne drgania głowicy i ruch nutacyjny kaniuli o bardzo niskiej częstotliwości ma też wpływ na odczucia pacjenta podczas zabiegu. Można je porównać do dodatkowego, naturalnego działania przeciwbólowego, które w połączeniu z tradycyjnym znieczuleniem jest w stanie uczynić zabieg naprawdę komfortowym dla pacjenta.

liposukcja infradźwiękowa – efekty

Podczas jednego zabiegu możliwe jest usunięcie nawet 1-2 litrów tkanki tłuszczowej, co sprawia, że pierwsze efekty liposukcji infradźwiękowej N.I.L. będą widoczne bezpośrednio po zabiegu. Pełnych rezultatów terapii możemy jednak spodziewać się dopiero po upływie kilku tygodni, ponieważ proces gojenia zachodzi stopniowo. Jeśli więc zależy nam na tym, aby do lata uzyskać efekt wyrzeźbionej sylwetki, na zabieg warto zdecydować się w najbliższym czasie.

Więcej informacji na temat liposukcji infradźwiękowej N.I.L. znajdziesz na stronie: Liposukcja infradźwiękowa – Bieńkowscy Clinic.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-