Skip to main content

Termolifting Attiva – zabieg, który dużo daje i mało wymaga!

Opis dla: Termolifting Attiva – zabieg, który dużo daje i mało wymaga!

Tradycyjny lifting twarzy, a termolifting

Skuteczny zabieg odmładzający powinien nie tylko redukować powstałe z upływem czasu zmarszczki na twarzy, lecz także poprawić napięcie, gęstość i ujędrnienie skóry, a dodatkowo przywracać naturalny owal twarzy. Jeszcze do niedawna jedyną tak kompleksową metodą przywracania twarzy właściwych proporcji i młodego wyglądu był chirurgiczny lifting twarzy. Intensywny rozwój medycyny estetycznej pozwolił jednak bardzo szybko rozszerzyć ten zakres na znacznie mniej inwazyjne i bolesne zabiegi. Oferowany przez naszą klinikę zabieg attiva jest właśnie jedną z metod określanych jako lifting bez skalpela, który przynosi widoczne i długotrwałe efekty, a jednocześnie stanowi doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów, wymagających dłuższego okresu rekonwalescencji.

attivaodmładzanie twarzy od wewnątrz

Zabieg attiva wykorzystuje nowoczesną technologię łączącą fale radiowe monopolarne i biopolarne, które docierają do głębokich warstw skóry, gdzie zachodzą największe zmiany związane z jej starzeniem się. Wysoka temperatura, wynikająca z działania energii fal radiowych (zaaplikowanych w postaci iniekcji cienkiej mikrosondy umieszczonej w kaniuli), działa bezpośrednio na warstwę skóry właściwej, powodując skracanie włókien kolagenowych i namnażanie fibroblastów. To pozwala skutecznie ujędrnić skórę od wewnątrz, co stanowi prawdziwy przełom przy tak mało inwazyjnym zabiegu. Sama procedura zabiegu jest prosta, nie wywołuje uciążliwych dolegliwości bólowych u pacjenta i nie naraża go na długi okres rekonwalescencji. Istotnym faktem jest też to, że uzyskane rezultaty odmłodzenia są długotrwałe i naturalne, co znacząco odróżnia ten zabieg od niektórych terapii odmładzających.

Zabieg dostosowany bezpośrednio do Twoich potrzeb

Bardzo dużą zaletą zabiegu attiva jest możliwość pełnego dostosowania intensywności oraz charakteru zabiegu do stanu skóry pacjenta, jak również jego indywidualnych potrzeb. Jeżeli mamy do czynienia z widocznymi oznakami starzenia skóry, a przy tym możemy poświęcić 1-3 dni na rekonwalescencję pozabiegową, możemy zdecydować się na intensywniejszy przebieg zabiegu, który wiąże się z minimalnym dyskomfortem i niewielkim obrzękiem. W zamian jednak otrzymamy skrócony czas terapii do 1-2 zabiegów, wykonywanych w odstępach kilku miesięcy. Pacjentom, na twarzach których niekorzystne zmiany nie są tak bardzo widoczne, a jednocześnie nie mogą pozwolić sobie na kilkudniowe wyłączenie się z życia zawodowego lub towarzyskiego, możemy zaoferować mniej intensywny zabieg, który pozwala wrócić do swojej codziennej aktywności jeszcze tego samego dnia. W tym przypadku terapia będzie jednak wymagała wykonania kilku sesji zabiegowych powtarzanych co około 1-3 miesiące.

Więcej informacji na temat zabiegu attiva znajdziesz na stronie: Attiva – Bieńkowscy Clinic.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-