Skip to main content

Skuteczne usuwanie rozstępów i blizn? Jak najbardziej! Poznaj laser Fraxel re:store Dual™

Opis dla: Skuteczne usuwanie rozstępów i blizn? Jak najbardziej! Poznaj laser…

Skóra często staje się nośnikiem naszych doświadczeń. Niestety, blizny czy rozstępy nie powodują takiego samego uśmiechu, jak oglądanie zdjęć w albumie. Gładkie i zdrowe ciało jest zatem ważne nie tylko ze względu na efekt wizualny, czego świadomość mają nasi specjaliści. W Bieńkowscy Clinic dopasowujemy terapię do indywidualnych potrzeb każdej z przychodzących do nas osób. Jedną z polecanych przez nas metod na blizny i rozstępy jest zabieg przeprowadzany laserem Fraxel re:store Dual™ – dowiedz się więcej!

Bo nie tylko o wygląd tu chodzi!

Rozstępy rozstępom nierówne. Często pojawiają się podczas ciąży, kiedy ciało kobiety poddawane jest wielu trudnym dla organizmu procesom. Nieraz występują na skórze także w momencie szybkiego przytycia, za czym mogą stać rozmaite powody. Nie zawsze rozstępy są oczywiście bardzo widoczne, nie zawsze też zajmują duży obszar. Jeśli jednak, niezależnie od wielkości, wpływają na twoją samoakceptację czy wręcz budzą wstyd, nie możesz nie podjąć próby znalezienia na nie skutecznego sposobu. Podobnie jest z bliznami – zarówno tymi potrądzikowymi, jak i pojawiającymi się na ciele po rozmaitych urazach, oparzeniach czy też operacjach.

Zadbanie o swoją skórę jest w tym momencie nie tylko troską o wygląd, lecz także emocje. Czucie się dobrze w swoim ciele to jedna z kluczowych rzeczy, które wpływają na nasze szczęście i akceptację rzeczywistości. Jeśli więc masz wątpliwości, czy medycyna estetyczna jest dla ciebie, spójrz na to właśnie z tej perspektywy. Laser Fraxel re:store Dual™ został stworzony dokładnie do walki z tego typu problemami – stanowi złoty standard w ich terapii, co podkreślają nasi eksperci.

Laseroterapia na medal

Fraxel re:store Dual™ to innowacyjny laser frakcyjny najnowszej generacji. Ma nie tylko zwiększoną skuteczność, w porównaniu do wcześniejszych urządzeń, lecz także jest lepiej dostosowany do pacjentów – zwiększa komfort zabiegu. Jak w skrócie wygląda jego przebieg? Laser tworzy w skórze tysiące mikroskopijnych, ale przy tym odpowiednio głębokich mikrouszkodzeń termicznych. Dzięki unikalnemu, inteligentnemu systemowi lasera są one robione niezwykle precyzyjnie i równomiernie. Pozwala to idealnie dotrzeć do miejsca poddanego terapii. W następnych etapach odbywa się zaś proces podziału nowych komórek, które stopniowo wypychają na powierzchnię komórki stare i zastępują ich miejsce. Co ważne, okolice wokół mikrouszkodzeń pozostają nienaruszone. Wpływają dzięki temu na szybszą regenerację skóry po zabiegu.

Jakie są jeszcze plusy terapii laserem Fraxel re:store Dual™?

  • Podczas zabiegu nie jest uszkadzana powierzchnia naskórka, co nie powoduje widocznych ran.
  • Laser pomaga nie tylko w redukcji blizn i rozstępów – ma szerokie działanie. Inne wskazania to m.in.: wiotka skóra, rozszerzone pory, zmarszczki, przebarwienia.
  • Zabiegi można wykonywać na całym ciele – nawet na tak delikatnej części, jak powieki!
  • To terapia bezpieczna, która podlega nieustannej kontroli specjalisty i jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb każdej z osób.
  • Odczucia bólowe nie są duże – stosowane jest znieczulenie miejscowe oraz specjalne chłodzenie podczas wykonywania laseroterapii.
  • Czas trwania zabiegu jest krótki – około 20-40 minut (w zależności od obszaru pracy).

Skóra, która znów da radość

Oczywiście ogromną zaletą jest także efektywność opisywanej tu laseroterapii, dlatego też warto przyjrzeć się jej bliżej. O ile od razu widoczne rezultaty nie są niczym zaskakującym, o tyle pozytywną informacją jest ich dalsze narastanie. Naturalne procesy regeneracyjne, w tym np. pobudzenie produkcji nowego kolagenu, potrzebują chwili na odpowiednie zadbanie o ciało. Dzięki temu możemy obserwować nasilanie się efektów nawet przez kilkanaście tygodni po zabiegu!

Co ważne, po każdej sesji warto dać sobie i swojej skórze kilka dni na odpoczynek. Niech zejdą ewentualne opuchnięcia i zaczerwienienia – spokojnie, nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu, a jeśli zabiegowi poddana była twarz, można na nią bez problemu nałożyć makijaż. Istotniejsze jest tu raczej zapewnienie swojemu ciału przestrzeni na złapanie oddechu. A później chwila moment i wracasz do siebie! Do tej siebie, która nie musi przejmować się swoją skórą!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-