Skip to main content

To tylko tatuaż – możesz się go pozbyć. Poznaj najlepszy laser do usuwania tatuażu

Opis dla: To tylko tatuaż – możesz się go pozbyć. Poznaj najlepszy lase…

Najczęściej usuwa się tzw. błędy młodości, czyli imiona byłych partnerów lub nazwy klubów piłkarskich. Ludzie równie często decydują się na usunięcie tatuażu z powodu nieprzemyślanego wzoru lub niestarannie wykonanego rysunku. Wielu jednak postanawia zatrzymać swój tatuaż ze względu na obawę przed bólem, bliznami czy długim powrotem do formy po zabiegu jego usuwania. Na szczęście w dzisiejszych czasach możemy pozbyć się niechcianego tatuażu w prosty, szybki, bezpieczny i niemal bezbolesny sposób. W naszej klinice pozwala na to innowacyjny laser do usuwania tatuażu Cutera Enlighten Triplex Pico + Nano.

Usuwanie tatuażu laserem Cutera Enlighten Triplex Pico + Nano

Cutera Enlighten Triplex III generacji to obecnie jeden z najnowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych medycznych systemów laserowych. Urządzenie to zapewnia niezwykłą precyzję sterowania i najszerszy zakres parametrów – Cutera Enlighten Triplex oferuje najwyższą dostępną moc impulsu, możliwość pracy w technologii piko- i nanosekundowej, a przy tym aż trzy długości fali 532nm, 1064nm i 670nm, co pozwala dopasować terapię bezpośrednio do indywidualnych potrzeb pacjenta. To profesjonalne i zaawansowane technologicznie urządzenie, które przewyższa swoimi możliwościami starsze i konkurencyjne systemy laserowe, przynosząc nieporównywalne efekty terapeutyczne.

Bezpieczne, szybkie i niemal bezbolesne usuwanie tatuażu

Zastosowana w laserze Cutera Enlighten Triplex technologia Pico + Nano pozwala na przeprowadzenie szybkiego, skutecznego i przede wszystkim bezpiecznego zabiegu usuwania tatuaży. Laser skutecznie rozbija barwnik na mikroskopijnej wielkości cząsteczki, dzięki czemu w dalszym etapie nasz organizm jest w stanie samodzielnie się ich pozbyć. Ultrakrótka, pikosekundowa wiązka światła laserowego ma ograniczony kontakt ze skórą pacjenta, dzięki czemu chroni go przed przegrzaniem i poparzeniem. To z kolei czyni zabieg laserowego usuwania tatuaży minimalnie inwazyjnym, w pełni bezpiecznym i niemal bezbolesnym. Połączenie technologii piko- i nanosekundowej umożliwia przeprowadzenie skutecznej i szybkiej terapii, ze skróconym do minimum okresem rekonwalescencji.

Laser do usuwania tatuażu czarnego i kolorowego

Cutera Enlighten Triplex Pico + Nano to doskonałe narzędzie do usuwania tradycyjnych tatuaży w kolorze czarnym, jak i coraz bardziej popularnych kolorowych barwników. Dla specjalistów medycyny estetycznej problem przestały stanowić zarówno tatuaże zielone czy niebieskie, jak i najtrudniejsze do usunięcia tatuaże brązowe, czerwone lub żółte. Jedynym problemem dla urządzeń laserowych nadal pozostają tatuaże w kolorze białym, których światło laserowe po prostu nie jest w stanie wychwycić.

Ile zabiegów laserowego usuwania tatuażu trzeba wykonać?

Musimy pamiętać o tym, że skuteczne usuwanie tatuażu wymaga od nas kilkukrotnego powtórzenia zabiegu. Pierwsze 2-3 zabiegi mogą przynieść wizualny efekt nawet w przypadku zabiegu przeprowadzonego nieprofesjonalnym urządzeniem, dlatego zabieg należy wykonywać tylko w sprawdzonych klinikach medycyny estetycznej. Dokładna ilość zabiegów oraz częstotliwość ich przeprowadzania uzależniona jest od wielkości, koloru czy rodzaju tuszu zastosowanego przy wykonywaniu tatuażu. Terapia może wymagać przeprowadzenia kilku lub nawet kilkunastu zabiegów w celu osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. Jednak dzięki temu jesteśmy w stanie nie tyle rozjaśnić niechciany tatuaż, ile pozbyć się go w całości.

Laser Cutera Enlighten Triplex – tutaj znajdziesz więcej informacji na temat laserowego usuwania tatuaży.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-