Skip to main content
Zabieg powiększania penisa – poprawia samoocenę i życie seksualne

Zabieg powiększania penisa – poprawia samoocenę i życie seksualne

Opis dla: Zabieg powiększania penisa – poprawia samoocenę i życie seksu…

Część mężczyzn ma kompleksy związane z wyglądem ich penisa, nie czują się pewnie podczas zbliżeń z partnerką i szukają sposobów na powiększenie męskich narządów płciowych. Rozwiązaniem może być nieinwazyjny zabiegpowiększania penisa, który powiększa jego obwód i nieznacznie długość, wykonywany również w naszej Bieńkowscy Clinic. Co warto wiedzieć o tej metodzie przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej?

Spis treści:

  • Powiększanie penisa – dlaczego warto skorzystać z zabiegu?
  • Jak wygląda zabieg powiększania penisa?
  • Kto nie może poddać się powiększaniu penisa?

Powiększanie penisa – dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Powiększanie penisa to zabieg, który może poprawić satysfakcję seksualną partnerki podczas współżycia oraz samoocenę mężczyzny. Nie bez przyczyny pogrubienie obwodu prącia jest aktualnie najczęściej wykonywanym zabiegiem estetycznym u płci męskiej. Powiększenie penisa można wykonać na kilka sposobów – najprostszą i najbezpieczniejszą metodą jest wykorzystanie kwasu hialuronowego (efekt utrzymuje się około 1,5-2 lata, po tym czasie można powtórzyć zabieg). Nieco bardziej inwazyjnym zabiegiem jest wypełnienie tkanki podskórnej tłuszczem własnym mężczyzny (efekt również utrzymuje się do 2 lat). Największe ryzyko powikłań niesie natomiast ze sobą falloplastyka – to dosyć skomplikowany zabieg chirurgiczny, który jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym (polega na przecięciu więzadła wieszadłowego, które zapewnia penisowi stabilność w czasie wzwodu – z tego względu, że mechanizm wzwodu może ulec uszkodzeniu, zabieg ten jest dosyć rzadko wykonywany, jedynie w skrajnych przypadkach wad anatomicznych, takich jak np. mikropenis). W zależności od przypadku, operacja chirurgiczna umożliwia wydłużenie prącia o 3-6 cm. W naszej klinice oferujemy powiększenie penisa dwoma pierwszymi metodami: kwas hialuronowy i przeszczepiony tłuszcz własny pacjenta.

Jak wygląda zabieg powiększania penisa?

W trosce o bezpieczeństwo pacjenta, zabieg powiększania penisa zawsze poprzedza konsultacja medyczna, podczas której omawiane są wskazań do leczenia, przeciwwskazania oraz zbierane informacje odnośnie ogólnego stanu zdrowia mężczyzny i jego oczekiwań. Po kwalifikacji do zabiegu, pacjent otrzymuje w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie odczuwa żadnych nieprzyjemnych dolegliwości podczas pracy specjalisty, który w precyzyjny sposób wprowadza w strategiczny obszar preparat z kwasem hialuronowym lub pobraną tkankę tłuszczową (po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego może pojawić się obrzęk, zasinienie lub czasowa bolesność). Powiększanie penisa trwa około 30-45 minut. Nie ma konieczności hospitalizacji, pacjent może wrócić do domu jeszcze tego samego dnia.

Jeśli chodzi o zalecenia pozabiegowe, należy wstrzymać się od współżycia przez kolejne 2 tygodnie, aby uniknąć niepożądanego przemieszczania się preparatu. Po mniej więcej 10-12 dniach pacjent powinien stawić się na wizytę kontrolną, podczas której usuwany szew skórny założony w miejscu wprowadzenia kaniuli. Jakie są główne przeciwwskazania do zabiegu powiększania prącia?

Kto nie może poddać się powiększaniu penisa?

Oczywiście powiększanie penisa, jak wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wiąże się z pewnymi wyłączeniami. Do podstawowych przeciwwskazań zaliczamy:

  • problemy z potencją,
  • choroby zapalne narządów płciowych i pachwin,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • uczulenie na składniki preparatu,
  • stulejka.

Podsumowując, powiększanie prącia to bezpieczny zabieg, który wpływa pozytywnie na życie seksualne i pozwala zapomnieć o wieloletnich kompleksach na tym tle.

Jeśli rozważasz poddanie się powiększaniu penisa kwasem hialuronowym lub własną tkanką tłuszczową – skontaktuj się z nami już dziś. Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju małoinwazyjnych zabiegów powiększania prącia, dysponujemy w Bieńkowscy Clinic zgranym zespołem wykwalifikowanych specjalistów, nowoczesnym sprzętem oraz atestowanymi preparatami.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-