Skip to main content

Zmiany naczyniowe, rumień, blizny? Oto laser, który pomoże Ci je pokonać!

Opis dla: Zmiany naczyniowe, rumień, blizny? Oto laser, który pomoże Ci je po…

Pozytywne odczucia wobec własnego ciała są niezwykle ważnym elementem ogólnego dobrostanu człowiek – kiedy nie lubimy lub nie akceptujemy niektórych pojawiających się na nim zmian, przebarwień czy blizn, może być nam naprawdę trudno w pełni korzystać z jego możliwości. Z pomocą przychodzi laser Cutera EXCEL V+ 532NM, który w rękach naszych specjalistów z bydgoskiej oraz częstochowskiej Bieńkowscy Clinic, skutecznie pomoże Ci na nowo cieszyć się swoim ciałem!

Ciało = emocje

Przebarwienia pojawiające się na ciele potrafią być ogromną trudnością – zwłaszcza na podłożu emocjonalnym. Należą do nich m.in. różnego rodzaju blizny, zmiany barwnikowe, rumień, malformacje naczyniowe powstające wskutek zaburzeń w prawidłowym rozwoju naczyń czy też zmiany typu plama winna „port wine stain, które widoczne są przede wszystkim na twarzy, szyi i dekolcie. 

Ich wystąpienie może wiązać się z poczuciem wstydu, wycofaniem lub wręcz ograniczeniem codziennego funkcjonowania. Co więcej, nieraz są to zmiany wrodzone, a co za tym idzie z wiążącymi się z nimi trudnościami borykać się muszą nawet najmłodsi. Zdarza się, że narażeni są na nieprzychylne komentarze, zaciekawione i przekraczające granice spojrzenia czy przykre docinki. Owszem, w takiej sytuacji zmienić powinni się przede wszystkim ludzie, którzy nie rozumieją tego typu problemów! Co jednak ważne, współczesna medycyna estetyczna dysponuje metodami mogącymi skutecznie, raz na zawsze zdjąć z barków tego typu trudność. 

Pozwól sobie pomóc – laseroterapia na ratunek Twojej skóry

Nasi specjaliści mają pełną świadomość tego, że ciało to nie tylko wygląd, lecz także ogrom wiążących się z nim emocji. Stąd też zależy nam na najskuteczniejszych i najnowocześniejszych terapiach, a na taką niewątpliwie pozwala laser Cutera EXCEL V+ 532NM. Umożliwia pracę z wszystkimi problemami powstałymi na tle naczyniowym, a także wspiera redukcję zmian barwnikowych oraz blizn. Jak to możliwe? Posługuje się bowiem wysokoenergetycznymi i krótkimi impulsami, których nie uzyskano wcześniej w żadnym innym urządzeniu. Co ważne, ich zastosowanie możliwe jest także u dzieci, ponieważ selektywna praca, podczas której nie są uszkadzane żadne zdrowe tkanki otaczające problematyczną zmianę, gwarantuje bezpieczeństwo terapii. 

Dodatkowo, zabiegi przeprowadzane opisywanym tu laserem są naprawdę komfortowe – ewentualne nieprzyjemne odczucia niweluje system chłodzący skórę. Nie pojawiają się też szczególnie uciążliwe wymagania dotyczące okresu rekonwalescencji, a ryzyko oparzeń i blizn pozabiegowych jest zredukowane do minimum. Stanowi to ogromną innowację w porównaniu z urządzeniami, które jeszcze względnie niedawno uznawano za nowoczesne – dziś laser Cutera EXCEL V+ 532NM, który znajduje się w rękach doświadczonego lekarza, potrafi leczyć o wiele szybciej, skutecznej, bezproblemowo i bezpiecznie

Co musisz wiedzieć o laseroterapii zmian naczyniowych, przebarwień i blizn?

  • Zabieg trwa naprawdę krótko – zaledwie kilka-kilkanaście minut.
  • Przed jego wykonaniem nie jest potrzebne specjalne przygotowanie, chociaż należy pamiętać, iż skóra nie powinna być opalona, a pacjent nie może przyjmować leków ani innych preparatów światłouczulających – spokojnie, wszelkie przeciwwskazania są dokładnie omawiane podczas konsultacji. 
  • Pierwsze efekty zaobserwować można już po pierwszej sesji, a rezultat końcowy jest w pełni trwały.
  • Ile sesji składa się na całość terapii? To zależy – do każdego pacjenta, jego problemu oraz stanu skóry podchodzimy indywidualnie. Co jednak ważne, zabiegi odbywają się w odstępach 4-6 tygodni.
  • Dla bezpieczeństwa oraz efektywności terapii niezwykle duże znaczenie mają działania pozabiegowe – zgadza się, powinien być to czas okazywania swojej skórze wyjątkowej troski. Konieczne jest intensywne nawilżanie, używanie kremów z minimalnym filtrem SPF 50 oraz unikanie sauny i gorących kąpieli.

Pamiętaj, chcemy zająć się Twoim problemem holistycznie, stąd też wspomniana wyżej konsultacja wstępna jest obowiązkowym elementem leczenia. Dzięki niej mamy szansę poznać rodzaj zmiany znajdującej się na skórze, określić oczekiwane efekty i dobrać zabiegi najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Pozwól sobie pomóc!

Chcesz dowiedzieć się więcej o terapii laserem Cutera EXCEL V+ 532NM? Zapraszamy na konsultacje do Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy oraz Częstochowie!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-