Skip to main content

Nieestetyczne zmiany naczyniowe? Poznaj LASER CUTERA® Excel V+ i zapomnij o uciążliwym problemie!

Opis dla: Nieestetyczne zmiany naczyniowe? Poznaj LASER CUTERA® Excel V+ i za…

Rozszerzone naczynka, różnego rodzaju naczyniaki czy żylaki to problemy mogące wiązać się nie tylko z ogromnym dyskomfortem, lecz także z trudnymi emocjami – wstydem, niechęcią do odsłaniania zmienionych miejsc, a w związku z tym także z ograniczeniami w codziennym życiu. Na szczęście z pomocą przychodzą nowoczesne metody leczenie – jednym z takich zabiegów jest terapia przeprowadzana LASEREM Cutera® Excel V+. Wykonują ją nasi specjaliści zarówno w klinice w Bydgoszczy, jak i w Częstochowie – daj sobie pomóc!

W trosce o swoje ciało

Zmiany związane ze schorzeniami o podłożu naczyniowym nie wyglądają estetycznie – na ciele pojawiają się czerwone pajączki, drobne żyłki prześwitujące przez skórę, czy wręcz wychodzące na wierzch niezwykle ciemne, wypukłe i grube żyły. Dookoła często występują także dodatkowe przebarwienia, swędzenie, ból, pieczenie czy obrzęk. Niestety, zdarza się, że z tendencją do tego typu zmian po prostu się rodzimy – w takim przypadku od początku wskazana jest zwiększona troska o siebie. W zakresie prewencji żylaków poleca się przede wszystkim ruch, zbilansowaną dietę bogatą w błonnik, który uchroni przed nadmiernymi zaparciami, unikanie gorących kąpieli i sauny oraz utrzymywanie wagi ciała w normie – nadwaga i otyłość są znacznym obciążeniem dla nóg, na których to głównie możemy spodziewać się nieestetycznych zmian naczyniowych.

Co istotne, szanse na skuteczne i bezbolesne leczenie opisywanych tu problemów jeszcze względnie niedawno były naprawdę niewielkie. W przypadku żylaków konieczne były operacje z użyciem skalpela, które są niezwykle inwazyjne i mogą wiązać się z dużym ryzykiem dla ogólnego stanu zdrowia. Dziś na szczęście metody te są znacznie bezpieczniejsze, szybsze oraz o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta. Nie wymagają już długotrwałej rekonwalescencji, a osiągane dzięki nim rezultaty potrafią pomóc nie tylko w osiągnięciu zmian kosmetycznych, lecz co najważniejsze, chronią przed dalszym rozwojem problemu i poważnymi konsekwencjami ze strony układu sercowo-naczyniowego.

Wsparcie na miarę XXI wieku – laseroterapia LASEREM Cutera® Excel V+ 

Zarówno o trudnościach emocjonalnych, jakimi może skutkować borykanie się z nieestetycznymi żyłkami, naczyniakami lub żylakami, jak i ewentualnych dalszych skutkach dla zdrowia, doskonale wiedzą nasi eksperci. Stąd też stawiamy na najnowszej generacji urządzenia, które w połączeniu z wciąż uaktualnianą wiedzą oraz doskonaleniem swoich umiejętności, pozwalają w pełni profesjonalnie i efektywnie pomagać naszym pacjentom. Takim rozwiązaniem jest wspomniany wcześniej LASER Cutera® Excel V+, który pozwala na głęboką penetrację w tkanki oraz posiada zdolność obkurczania i koagulacji średnich, dużych naczyń, a także cechujących się znacznie większym przepływem krwi zmian naczyniowych.

Co warto wiedzieć o terapii LASEREM Cutera® Excel V+?

  • Działanie lasera polega na foto-koagulacji krwi, co powoduje uszkodzenie naczyń, a następnie ich włóknienie i samoistne absorbowanie przez organizm.
  • Czas trwania jednej sesji to zaledwie kilka-kilkanaście minut!
  • Bolesność? Zredukowana do minimum! Nie ma konieczności zastosowania znieczulenia. W trakcie zabiegu stosowany jest system chłodzący skórę, który ma na celu zminimalizowanie jakichkolwiek nieprzyjemnych odczuć.
  • Czy zabieg trzeba powtarzać? Już po pierwszej sesji widoczne są znaczące rezultaty, lecz do uzyskania pełni efektu konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Ich ilość zależna jest od indywidualnych potrzeb pacjenta, które zawsze ustalane są na konsultacjach wstępnych z naszymi specjalistami.
  • Poszczególne sesje wykonuje się w odstępie 4-6 tygodni – w tym czasie zaleca się dodatkową troskę o miejsce poddane zabiegowi, m.in. silną ochronę przeciwsłoneczną (kremy z filtrami na poziomie 50 SPF) oraz unikanie sauny i gorących kąpieli, które mogą dodatkowo rozszerzać naczynia krwionośne.

Po każdej z sesji należy pamiętać także o intensywnym nawilżaniu skóry, do czego przeznaczone są specjalnie przygotowane przez nas dermokosmetyki. Nie należy jednak martwić się o to na zapas, ponieważ o konkretnych działaniach i ewentualnych dodatkowych wskazówkach za każdym razem informuje przeprowadzający konsultację lub zabieg specjalista. Jeżeli więc masz jakiekolwiek wątpliwości, coś Cię niepokoi, pojawiają się w Tobie nurtujące pytania – z chęcią na nie odpowiemy. Niech laseroterapia zmian naczyniowych nie pozostawia przed Tobą tajemnic i skutecznie pomoże Ci pokonać nieestetyczny problem!

Zapraszamy na konsultacje do naszych klinik w Bydgoszczy oraz Częstochowie, gdzie dowiesz się więcej o zabiegu przeprowadzanym LASEREM Cutera® Excel V+!

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-