Skip to main content

Życie bez trądziku! Laseroterapia Cutera Excel V

Opis dla: Życie bez trądziku! Laseroterapia Cutera Excel V

Trądzik różowaty to zmiany naczyniowe, które można leczyć. Jak przykrą dolegliwością jest trądzik wiedzą tylko ci, których bezpośrednio dotknął ten problem. Pacjenci cierpiący z powodu schorzenia często wycofują się z życia towarzyskiego, unikają kontaktów ze znajomymi. Trądzik bywa powodem frustracji, obniżenia samooceny, a nawet życia w ciągłym wstydzie. zmiany naczyniowe nie są poważnym problemem zdrowotnym, jednak bywają męczące dla osób zmagających się z nimi i bezskutecznie walczących dostępnymi im metodami. Jednak medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw ich potrzebom, oferując zabiegi laseroterapii. Skuteczną terapią przeciwtrądzikową jest zabieg z użyciem lasera Cutera Excel V. To najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser używany do leczenia zmian naczyniowych. Zabieg z zastosowaniem Cutera Excel pozwala całkowicie wyeliminować problem trądziku różowatego.

Czy każdy może poddać się terapii z użyciem lasera Cutera Excel V?

Jak każdy zabieg, tak również laseroterapia z użyciem Cutera Excel V nie powinna być przeprowadzana u każdego. Zanim pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, konieczna jest konsultacja lekarska. Ta ma na celu nie tylko zidentyfikowanie problemu i ocenę jego rozległości, opracowanie planu leczenia, lecz także wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Z terapii z użyciem lasera powinny zrezygnować kobiety w ciąży, osoby cierpiące na nowotwory skóry, bielactwo, łuszczycę. Zabiegów laseroterapii nie przeprowadza się u osób ze świeżą opalenizną, a także podczas przyjmowania leków z grupy retinoidów, niektórych grup antybiotyków czy leków psychotropowych. Nasz specjalista poinformuje również o przygotowaniu do zabiegu oraz sposobach pielęgnowania skóry po zakończeniu terapii.

Zalety kuracji z użyciem lasera Cutera Excel V

Usuwanie zmian trądzikowych przy pomocy lasera Cutera Excel V jest całkowicie bezpieczne, nie wymaga podania znieczulenia, a specjalna głowica dodatkowo schładza skórę. Pacjenci mogą natychmiast wrócić do codziennych zajęć, a sam zabieg jest krótki. W zależności od rozległości zmian, jedna sesja trwa kilka lub kilkanaście minut. Impuls lasera trafia w problem, pozostawiając okoliczne tkanki nietknięte. To, o czym należy pamiętać, to fakt, że terapia nie zapobiega tworzeniu się nowych zmian, dlatego osoby ze skłonnościami do trądziku czy innych zmian naczyniowych, powinny regularnie powtarzać terapię. Co ważne, w terapii laserem Cutera Excel V, to możliwość dostosowania parametrów do indywidualnych potrzeb pacjenta. Po zakończeniu kuracji możliwe są objawy, takie jak zaczerwienienie czy delikatna opuchlizna, wszystkie mijają jednak po kilku dniach. Terapia laserem nie pozostawia śladów w postaci blizn czy oparzeń.

Czy do zabiegu należy się przygotować?

Trzeba pamiętać, że leczenie trądziku laserem Cutera Excel to metoda wymagająca przestrzegania kilku zaleceń. Przede wszystkim laseroterapii nie przeprowadza się na opalonej skórze, dlatego już jakiś czas przed planowanym zabiegiem nie należy opalać się ani stosować samoopalaczy. Na 4 tygodnie przed zabiegiem trzeba odstawić leki i preparaty fotouczulające, a także kremy czy kosmetyki zawierające retinol. W dniu zabiegu nie można spożywać alkoholu. Po zabiegu należy stosować fotoprotekcję, a także preparaty nawilżające, należy unikać intensywnego wysiłku (przez kilka dni), a także zrezygnować z sauny i gorących kąpieli przynajmniej przez miesiąc.

Jeśli zmagasz się z uporczywymi zmianami trądzikowymi, zadzwoń i zapisz się na konsultację z naszymi specjalistami. Pozbądź się męczącego trądziku z laserem Cutera Excel V. Zajrzyj na stronę i dowiedz się więcej https://bienkowscyclinic.pl.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-