Skip to main content

Czym jest odmładzanie metodą Intraceuticals?

Opis dla: Czym jest odmładzanie metodą Intraceuticals?

CO TO JEST INTRACEUTICALS?

intraceuticals jest to nieinwazyjna metoda dająca szybki efekt odmłodzenia skóry. Została odkryta przez zespół australijskich naukowców z zakresu medycyny i kosmetologii, dlatego jest niezwykle bezpieczna dla zdrowia pacjenta, ale także niezwykle skuteczna. intraceuticals polega na połączeniu działania technologii tlenu hiperbarycznego z działaniem kwasu hialuronowego i wielu innych pomocnych składników aktywnych takich jak witaminy A, C i E, przeciwutleniacz EGCG z japońskiej zielonej herbaty, prowitamina B5, oleje roślinne z jojoby, słodkich migdałów, makadamii oraz kiełków pszenicy, a do tego aloes, skwalen oraz beta-glukan. Warto dodać, że intraceuticals trwa około 1 godzinę, jest całkowicie bezbolesny, a osoba poddawana zabiegowi może się całkowicie odprężyć i zrelaksować.

ZABIEG intraceuticals SKŁADA SIĘ Z 3 ETAPÓW:

I Etap – nałożenie serum z niskocząsteczkowymi molekułami kwasu hialuronowego, które jest absorbowane przez skórę – dochodzi do penetracji skóry i razem z przyłączoną do molekuł wodą i składnikami aktywnymi;
II Etap – nałożenie żelu z wielkocząsteczkowymi molekułami kwasu hialuronowego, co ma na celu związanie wilgoci z otocznia i utrzymanie jej w skórze;
III Etap – nałożenie kremu, który nawilża powierzchnię naskórka i zamknie wodę wewnątrz skóry

 

JAKIE SĄ EFEKTY ZABIEGU INTRACEUTICALS?

  • Wygładzenie zmarszczek;
  • Napięcie i ujędrnienie skóry;
  • Przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia;
  • Poprawa konturów twarzy;
  • Twarz zyskuje jednolity koloryt, znikają przebarwienia.

intraceuticals TO CZTERY RÓŻNE SERUM DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB:

Clarity – dla cery trądzikowej

Opulence – rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt cery

Rejuvenate – odmładza skórę i wygładza zmarszczki

Atoxelene – redukuje zmarszczki mimiczne wokół ust i oczu

KIEDY SĄ WIDOCZNE EFEKTY ZABIEGU INTRACEUTICALS?

Efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Dodatkowo można zauważyć wyraźną poprawę owalu twarzy, spłycenie nawet głębokich zmarszczek, a twarz staje się rozświetlona i wspaniale nawilżona. Dla uzyskania pełnego efektu zaleca się wykonanie zabiegu intraceuticals w seriach. Całkowity program terapii zawiera 6 zabiegów, które wykonywane są raz w tygodniu. Podtrzymanie efektu kuracji wymaga wykonywania jednego zabiegu w miesiącu.

Należy podkreślić, że intraceuticals nie wymaga rekonwalescencji, a pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do normalnej aktywności. Powoduje żadnych niepożądanych objawów, jest całkowicie bezpieczny i niezwykle przyjemny. Działa odprężająco i relaksująco. Aby maksymalnie przedłużyć działanie wszystkich składników wykorzystywanych przy wykonywaniu zabiegu, należy włączyć odpowiednią pielęgnację domową. Stosowanie produktów, które na bieżąco będą uzupełniały poziom kwasu hialuronowego podtrzyma efekty zabiegu i dłużej będziemy mogli cieszyć się piękną, młodą i właściwie nawilżoną skórą.


 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-