Skip to main content

Lip Lift – piękne i ponętne usta od zaraz

Opis dla: Lip Lift – piękne i ponętne usta od zaraz

Tylko nieliczne kobiety mają naturalnie piękne, pełne i idealnie symetryczne usta. Zdecydowana większość pań ma zastrzeżenia, co do wyglądu swoich warg – w związku z czym, niektóre z nich postanawiają pomóc naturze i skorzystać z zabiegu chirurgicznego powiększania ust. Co warto wiedzieć o metodzie Lip Lift, zanim odwiedzimy zaufaną klinikę medycyny estetycznej? Kto będzie szczególnie zadowolony z uzyskanego efektu?

Na czym polega zabieg korekty ust metodą Lip Lift?

Powiększanie ust Lip Lift to zabieg wykonywany przez doświadczonego chirurga, który w umiejętny i delikatny sposób wywija górną wargę i zmniejsza rynienkę nosową, dzięki czemu usta pacjentki wyglądają na pełniejsze, większe, są bardziej proporcjonalne – prezentują się znacznie bardziej atrakcyjnie. Po podniesieniu wargi górnej i odwinięciu czerwieni wargowej zakładane są szwy, które zdejmujemy podczas wizyty kontrolnej w 7 dobie po zabiegu. Lip Lift przeprowadzany jest w sterylnych warunkach na sali operacyjnej, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Czas trwania zabiegu to około 40-60 minut, w zależności od defektu ust (przed interwencją chirurgiczną wymagane jest wykonanie serii badań). Warto wspomnieć, że po powiększeniu ust omawianą metodą pozostaje wąska (3-4 cm) blizna na granicy nosa i wargi górnej. Stosując się do zaleceń pozabiegowych i używając specjalistycznych preparatów (dermokosmetyków) na blizny, możemy skutecznie zminimalizować jej widoczność, ciesząc się odmienionym, atrakcyjnym wyglądem ust.

Lip Lift – świetna alternatywa dla wypełniaczy

Jak podkreślają eksperci z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy – największą zaletą zabiegu Lip Lift jest uzyskanie trwałego i bardzo naturalnego efektu. Decydując się na lifting górnej wargi i poprawienie proporcji ust za pomocą metody Lip Lift, nie musimy obawiać się groteskowego wyglądu i zyskania tzw. kaczego dzióbka, który nie dodaje urody, a wręcz przeciwnie – oszpeca. Korzyścią z wykonania tego zabiegu chirurgicznego jest też to, że w przeciwieństwie do wstrzykiwania kwasu hialuronowego lub autologicznego tłuszczu nie musimy go powtarzać – Lip Lift to jednorazowa procedura, która gwarantuje trwałe rezultaty, co docenia coraz więcej kobiet korzystających do tej pory z innych metod korekty ust.

Kto będzie zadowolony z efektów zabiegu Lip Lift? 

Lip Lift wykonuje się w celach estetycznych, aby nadać twarzy lepszych proporcji, odmłodzić ją i podkreślić kobiecy wygląd. Najlepsze efekty małoinwazyjnej procedury chirurgicznej Lip Lift będą u pacjentek z wąską czerwienią wargową – jej delikatne wywinięcie sprawi, że usta zyskają optycznie objętości, będą wyglądały młodo i ponętnie. Zabieg tego typu jest rekomendowany również dla dojrzałych kobiet, które borykają się z opadnięciem i zanikiem objętości górnej wargi.

Przeciwwskazania do chirurgicznego powiększania ust

Oczywiście istnieją czynniki wykluczające, które uniemożliwiają skorzystanie z liftingu wargi górnej Lip Lift. Chirurgiczna metoda modelowania i powiększania ust nie może być przeprowadzona u osób które cierpią na:

  • choroby układu krążenia,
  • cukrzycę,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • nieuregulowane nadciśnienie tętnicze,
  • noszą aparat ortodontyczny.

Z zabiegu nie mogą skorzystać także pacjentki, które są w ciąży, karmią piersią lub których usta są nadmiernie wypełnione kwasem hialuronowym. O wszystkich „za i przeciw” zostaniemy poinformowani podczas wstępnej konsultacji ze specjalistą, który podejmie decyzję, czy kwalifikujemy się do tego typu zabiegu z zakresu medycyny estetycznej.

Podsumowując, chirurgiczne powiększanie ust Lip Lift to małoinwazyjny, bezpieczny zabieg, który daje fantastyczne i przede wszystkim trwałe rezultaty, stanowiąc doskonałą alternatywę dla wypełniaczy.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o zabiegu korekty ust metodą Lip Lift? Najważniejsze informacje na temat procedury zabiegowej, wskazań i przeciwwskazań oraz efektów znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-