Skip to main content

Lip Lift – zabieg dedykowany dla osób z kompleksem wąskich ust

Opis dla: Lip Lift – zabieg dedykowany dla osób z kompleksem wąskich ust

Wąskie i asymetryczne usta z pewnością nie wpisują się w aktualne kanony piękna. Jak skorygować ich wygląd tak, aby uzyskany efekt był trwały i jednocześnie bardzo naturalny?

Idealnym rozwiązaniem jest Lip Lift – chirurgiczna metoda powiększania wargi górnej, przeprowadzana również w naszej Bieńkowscy Clinic. Co warto o niej wiedzieć?

Spis treści:

Wąskie i asymetryczne usta – jak je uwydatnić?

Dlaczego warto wybrać modelowanie ust metodą Lip Lift? Korzyści dla pacjentek

Poprawa wyglądu ust bez wypełniaczy – na czym polega zabieg Lip Lift?

Wąskie i asymetryczne usta – jak je uwydatnić?

Pełne i wyraźnie zarysowane usta są prawdziwą ozdobą kobiecej twarzy. Co zrobić, gdy odbiegają znacznie od ideału, są wąskie, brak im symetrii, a kontur jest mało wyraźny? Medycyna estetyczna oferuje bogaty wybór zabiegów na usta – wypełnianie i modelowanie ust preparatami na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego, przebudowa ust za pomocą nici, powiększanie ust własnym tłuszczem, poprawa sprężystości i struktury warg laseroterapią czy HIFU. Naturalne i trwałe uwydatnienie ust możemy osiągnąć też dzięki chirurgicznej procedurze Lip Lift – kto będzie zachwycony efektami?

Dlaczego warto wybrać modelowanie ust metodą Lip Lift? Korzyści dla pacjentek

Lip Lift to bezpieczny i szybki zabieg, który daje trwałe rezultaty. Jest dedykowany kobietom, które mają naturalnie wąskie usta (w związku z uwarunkowaniami genetycznymi lub postępującymi procesami starzenia się), zmagają się z widoczną asymetrią między górną a dolną wargą lub opadającymi kącikami ust. To idealne rozwiązanie dla pacjentek, które nie chcą kolejny raz korzystać z wypełniania ust autologicznym tłuszczem ani kwasem hialuronowym, szukają jednorazowego zabiegu, który rozwiąże ich problem na stałe, bez konieczności wykonywania tzw. sesji przypominających.

Poprawa wyglądu ust bez wypełniaczy – na czym polega zabieg Lip Lift?

Lip Lift poprzedza konsultacja medyczna, podczas której następuje decyzja o kwalifikacji do zabiegu oraz poznanie oczekiwań pacjentki. Następnie doświadczony chirurg oznacza pole operacyjne (zabieg wykonuje się w sterylnych warunkach sali operacyjnej przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego) i przystępuje do nacięcia skóry wargi górnej, wykonuje plastykę (podnosi wargę górną i odwija czerwień wargową) w celu nadania wardze atrakcyjnego, młodzieńczego kształtu. Na koniec lekarz zakłada szwy, które są zdejmowane podczas kontroli w 7. dobie po zabiegu. Ile trwa Lip Lift? Około 40-60 minut. Pozostałością po operacji jest niemal niewidoczna blizna o długości  3-4 cm umiejscowiona na granicy nosa oraz wargi górnej. W celu zminimalizowania jej widoczności, pacjentka powinna stosować się do wszystkich zaleceń pozabiegowych, jakie przekaże jej lekarz podczas kontroli. Świetne efekty dają specjalistyczne preparaty dostępne również w naszej klinice. W razie konieczności można wspomóc się dodatkowymi zabiegami fizjoterapeutycznymi i laserowymi.

Podsumowując, Lip Lift  to zabieg chirurgiczny, dzięki któremu można udoskonalić usta bez konieczności stosowania wypełniaczy czy implantów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o chirurgicznym modelowaniu ust metodą Lip Lift, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Umów się na wstępną konsultację z jednym z doświadczonych, wykwalifikowanych ekspertów i skorzystaj z szerokiego wachlarza współczesnej medycyny estetycznej. Musimy zaznaczyć, iż z uwagi na chęć zapewnienia pacjentkom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, podczas zabiegów zawsze używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych preparatów i urządzeń medycznych najlepszych producentów na rynku. Wszystkie kuracje wykonywane w naszej Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy są efektywne i wyróżniają się wysokim profilem bezpieczeństwa, o czym świadczy wielu usatysfakcjonowanych pacjentów.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-