Skip to main content

Mikrofale Coolwaves – pożegnaj cellulit i ciesz się jędrną skórą

Opis dla: Mikrofale Coolwaves – pożegnaj cellulit i ciesz się jędrną skórą

Cellulit to bardzo popularny defekt urodowy, który spędza sen z powiek zarówno szczupłym kobietom, jak i tym z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Walka z charakterystycznymi nierównościami widocznymi na skórze nie zawsze przynosi pożądane rezultaty. Z pomocą przychodzą innowacyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Skuteczną metodą redukcji cellulitu są mikrofale Coolwaves – w czym tkwi sukces tego zabiegu?

Mikrofale Coolwaves – co sprzyja powstawaniu cellulitu?

Co to jest cellulit? To nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które nie jest chorobą, a czysto estetycznym problemem. Zanim przedstawimy korzyści płynące z zabiegu mikrofalami Coolwaves, warto w kilku słowach wspomnieć, jakie są czynniki sprawcze tzw. skórki pomarańczowej u kobiet. Do przyczyn cellulitu zaliczamy zaburzenia hormonalne, siedzący tryb życia, niską aktywność fizyczną, nadmiar cukru oraz soli w diecie. Nieestetyczne nierówności pojawiają się częściej u pań z nadwagą i otyłością oraz tych, które spożywają sporo żywności przetworzonej. Zdaniem ekspertów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie, mikrofale Coolwaves to rewolucja w  dziedzinie redukcji cellulitu.

Jak działają mikrofale Coolwaves? Kilka słów o zabiegu

Nowoczesna technologia mikrofal Coolwaves to zasługa urządzenia Onda, które, wykorzystując energię zimnych fal, dociera do tkanki tłuszczowej, redukując niechciany cellulit w precyzyjny, selektywny, nieinwazyjny i bezbolesny dla kobiety sposób. Dzięki systemowi intensywnego chłodzenia, w jakie zostały wyposażone głowice, podczas procedury zabiegowej pacjentka odczuwa jedynie przyjemne ciepło. Należy podkreślić, że w dniu zabiegu trzeba powstrzymać się od spożywania napojów alkoholowych (także następnego dnia).

Warto wspomnieć, że usuwanie cellulitu za pomocą systemu Onda nie wymaga rekonwalescencji, możemy od razu wrócić do normalnej aktywności, również uprawiania sportu! W zależności od stopnia zaawansowania cellulitu, zaleca się poddanie 4-6 zabiegom w kilkutygodniowych odstępach (o częstotliwości kuracji zadecyduje specjalista, podczas wstępnej konsultacji). Jeśli chodzi o zalecenia pozabiegowe, wskazane jest intensywne nawadnianie organizmu – pacjentka powinna przyjmować minimum 2,5 l płynów dziennie, przez kilka kolejnych dni i intensywnie nawilżać skórę preparatami z aktywną oraz stabilną witaminą C. Należy też zrezygnować z korzystania z sauny i ćwiczeń fizycznych oraz stosować niskokaloryczną, ubogotłuszczową dietę, na kilka dni przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej oraz po zabiegu.

Wskazania do zabiegu Onda z użyciem mikrofal Coolwaves

Zastosowanie unikatowego systemu mikrofal Coolwaves jest rekomendowane dla kobiet, które chcą zlikwidować cellulit (w każdym stadium), pozbyć się miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej (np. boczków, oponki, zmniejszyć obwód ud i talii), wymodelować sylwetkę, odmłodzić i ujędrnić zwiotczałą, pozbawioną sprężystości skórę (mikrofale Coolwaves emitowane przez technologię Onda stymulują produkcję nowego kolagenu).

Warto dodać, że przed zabiegiem z pacjentką przeprowadzany jest szczegółowy wywiad lekarski, podczas którego omawiane są wskazania i przeciwwskazania (ocenie zostaje również poddana grubość tkanki tłuszczowej oraz stopień zaawansowania cellulitu).

Podsumowując, mikrofale Coolwaves to bezpieczna i nieinwazyjna metoda redukcji tzw. skórki pomarańczowej, która daje szybkie efekty w postaci wygładzenia problematycznej partii ciała, przy okazji wyszczuplając i modelując sylwetkę kobiety.

Chcesz zniwelować cellulit na udach, brzuchu lub pośladkach i cieszyć się gładką skórą, pozbawioną charakterystycznych nierówności? Więcej przydatnych informacji na temat innowacyjnego systemu Onda i zabiegów z wykorzystaniem mikrofal Coolwaves znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-