Skip to main content

Laseroterapia Alma Harmony XL Pro – bądź jeszcze piękniejsza

Opis dla: Laseroterapia Alma Harmony XL Pro – bądź jeszcze piękniejsza

Zdrowa, świetlista, idealnie gładka skóra bez żadnej skazy – to marzenie wielu kobiet. Jednak upływający czas i różne czynniki zewnętrzne nie są łaskawe dla naszej urody – pojawiające się zmarszczki, przebarwienia to częsty problem, z którymi pacjentki zgłaszają się do gabinetów medycyny estetycznej. Jedną z innowacyjnych metod przywrócenia skórze jednolitego kolorytu, elastyczności i spłycenia zmarszczek jest laseroterapia Alma Harmony XL Pro. Co warto wiedzieć o tej zaawansowanej technologicznie platformie?

Jak działa laser dermatologiczny Alma Harmony XL Pro?

Harmony XL Pro to multiaplikacyjna platforma cenionej, izraelskiej firmy Alma – jeden z najnowocześniejszych systemów laserowych na świecie. Zabiegi wykonywane z udziałem Harmony XL Pro są wykonywane tylko w renomowanych klinikach medycyny estetycznej, w tym w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. Urządzenie emituje wiązki światła, które, przedostając się do skóry, poprawiają jej kondycję bez ryzyka poparzenia czy innych, przykrych skutków ubocznych. Skóra ulega zagęszczeniu, szybciej się regeneruje i stymuluje wzmożoną produkcję kolagenu oraz elastyny. Oczywiście przed przystąpieniem do zabiegu lekarz ocenia skórę, ogólny stan zdrowia pacjentki – przeprowadza szczegółowy wywiad, na podstawie którego kwalifikuje ją do laseroterapii lub też nie. W przypadku pozytywnej decyzji – specjalista wykonuje tzw. próbę laserową, dzięki której może dobrać optymalne parametry pracy urządzenia, co przekłada się na spektakularny efekt i komfort podczas zabiegu.

Innowacyjna platforma Alma Harmony XL Pro znajduje zastosowanie w zabiegach:

 • regenerujących,
 • odmładzających,
 • ujędrniających.

Poznaj zalety wielozadaniowej technologii Alma Harmony XL Pro

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów z użyciem platformy laserowej Alma Harmony XL Pro, jakie są największe korzyści dla pacjentów? Przede wszystkim warto podkreślić, że zabiegi mogą być wykonywane na wszystkich fototypach skóry. Poza spłyceniem zmarszczek i rozjaśnieniem przebarwień oraz uszkodzeń posłonecznych, możemy zredukować szpecące blizny, powiększone pory, rozstępy oraz zmiany pigmentacyjne i naczyniowe. Jak widać, Harmony XL Pro oferuje szeroki wachlarz zastosowań – z dobroczynnego działania urządzenia mogą skorzystać nie tylko kobiety, lecz także mężczyźni – osoby w różnym wieku (młodzież, starsi), które chcą wygrać walkę z defektami urodowymi, odzyskać pewność siebie i z uśmiechem przeglądać się w lustrze.

Podstawowe przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem platformy Alma Harmony XL Pro to:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • aktywne choroby nowotworowe,
 • epilepsja,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • zły ogólny stan zdrowia pacjenta,
 • problemy z krzepnięciem krwi,
 • terapia doustna retinoidami,
 • infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • zaburzenia układu immunologicznego.

Czynnikiem wykluczającym jest też świeża opalenizna, stosowanie samoopalaczy, maści z witaminą A oraz picie ziół fotouczulających, takich jak np. nagietek, skrzyp polny, dziurawiec, arcydzięgiel czy mniszek lekarski (należy odstawić je co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem).

Podsumowując, dzięki laseroterapii z użyciem zaawansowanego urządzenia Alma Harmony XL Pro możemy w bezinwazyjny i bezbolesny sposób odmłodzić starzejącą się skórę, zlikwidować przebarwienia, bez konieczności stosowania znieczulenia i okresu rekonwalescencji! Możemy od razu wrócić do swoich codziennych aktywności, bez brania urlopu w pracy, co jest istotne dla wielu osób aktywnych zawodowo. To idealny wybór dla kobiet, które nie lubią inwazyjnych zabiegów i chcą cieszyć się pięknym, naturalnym wyglądem bez użycia skalpela.

Masz dość kompleksów na punkcie swojego wyglądu, chcesz zlikwidować szpecące przebarwienia, blizny na twarzy, rozstępy i pozbyć się zmarszczek dzięki laseroterapii Alma Harmony XL Pro? Więcej wyczerpujących informacji na temat tej rewolucyjnej technologii znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-