Skip to main content

Spring Thread – Nici do liftingu twarzy

Opis dla: Spring Thread – Nici do liftingu twarzy

CZYM SĄ NICI LIFTINGUJĄCE SPRING THREAD?

Nici spring thread to nowoczesna metoda odmładzania twarzy oraz ciała, która swoja ogromną popularność zdobyła najpierw we Francji oraz innych krajach Europy, a dziś dostępna jest również w renomowanych Klinikach w Polsce. spring thread to nic innego jak cienka nić liftingująca, która pozwala wykonać nie tylko bezinwazyjny, ale też bezpieczny dla organizmu lifting tkanki. Powierzchnia nici spring thread pokryta jest silikonem, jej środek stanowi zaś elastyczny, poliestrowy materiał, który umożliwia skuteczne, a zarazem naturalne podtrzymywanie opadającej skóry nie tylko twarzy i szyi, a nawet dekoltu, pośladków, biustu, ramion czy ud.

JAKIE EFETY PRZYNOSI ZABIEG SPRING THREAD?

Nici spring thread to nie tylko doskonały sposób na odmłodzenie twarzy i ciała, ale ogólną poprawę kondycji skóry. Przy pomocy nici liftingujących możliwe jest przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu twarzy – pozbawionego konieczności cięć skóry czy przechodzenia długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg z użyciem spring thread pobudza produkcję kolagenu i fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się nie tylko pozbawiona zmarszczek, ale też gładsza i bardziej świetlista. Dzięki zabiegowi możliwe jest podniesienie owalu twarzy, a także wzmocnienie obwisłych tkanek w wyniku procesu starzenia się skóry.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG SPRING THREAD?

Wbrew pozorom, wszczepianie nici liftingujących spring thread nie jest skomplikowanym zabiegiem. Całość trwa zaledwie kilka minut, a dzięki znieczuleniu miejscowemu, zabieg jest dla pacjenta praktycznie bezbolesny. Dodatkową zaletą zabiegu jest to, że nie wymaga on hospitalizacji ani długiego okresu rekonwalescencji – po jego wykonaniu pacjent może w bardzo krótkim czasie powrócić do swoich normalnych zajęć.

Nici spring thread wprowadza się pod skórę przy pomocy specjalnie wyprofilowanych igieł. Oczywiście, wykonaniu zabiegu mogą towarzyszyć pewne skutki uboczne w postaci zaczerwienienia, lekkiego bólu, obrzęku czy migreny, jednak powinny one ustąpić po upływie kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin. Nie musimy też martwić się o to, że nici będą w jakiś sposób widoczne lub wyczuwalne pod skórą – są nie tylko bezbarwne, ale też bardzo elastyczne, dzięki czemu będą idealnie dostosowywać się do ruchów mięśni naszej twarzy.

spring thread – DLA KOGO?

Nici liftingujące spring thread to metoda odmładzania, która najlepiej sprawdzi się u stosunkowo młodych osób, które mają do czynienia z pierwszymi oznakami starzenia się skóry – w takim przypadku zabieg przyniesie najlepsze efekty. Oczywiście, zabiegowi mogą poddać się również osoby, u których utrata jędrności i osłabienie struktury skóry jest na zdecydowanie bardziej zaawansowanym poziomie, jednak w tym przypadku, dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów, zabieg spring thread najlepiej połączyć z innymi metodami odmładzania twarzy z zakresu medycyny estetycznej – radzą specjaliści z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie.


 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-