Skip to main content
Zabiegi dla cery problematycznej

Zabiegi dla cery problematycznej

Opis dla: Zabiegi dla cery problematycznej

Cera problematyczna wymaga szczególnej pielęgnacji i dokładnie przemyślanej strategii działania. Aby zniwelować szpecące niedoskonałości, warto wspomagać się możliwościami, jakie daje kosmetologia i medycyna estetyczna. Dowiedz się, jakie zabiegi dla cery problematycznej rekomendują nasi specjaliści z Bieńkowscy Clinic i staw czoło defektom!

Laser fraxel Dual – pogromca poszerzonych porów i blizn

Osoby z cerą problematyczną często zmagają się z poszerzonymi porami i głębokimi bliznami potrądzikowymi, które trudno zamaskować makijażem. Pozbycie się tych defektów urody umożliwia najnowszej generacji laser frakcyjny, który wykorzystuje dwie fale o długości 1550 nm i 1927 nm. fraxel Dual w czasie pracy wykonuje w rejonie terapeutycznym tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych (MTZ Micro Termal Zones). W kolejnych etapach dochodzi do podziałów nowych komórek – zaczynają zastępować stare, co objawia się złuszczaniem skóry po około 48 godzinach od przeprowadzenia laseroterapii. fraxel to uniwersalny laser medyczny, który ulepsza każdy obszar twarzy pokryty:

  • bliznami potrądzikowymi (i nie tylko),
  • rozszerzonymi porami skórnymi,
  • uszkodzeniami posłonecznymi,
  • zmarszczkami,
  • przebarwieniami.

Terapia jest szybka, bezpieczna i przewidywalna. Gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty osobom z cerą problematyczną oraz tym, które chcą zniwelować skutki upływu czasu. W zależności od indywidualnego przypadku, laseroterapia fraxel Dual obejmuje 3–6 sesji przeprowadzanych co 2–4 tygodnie.

Zdjęcia przed i po zabiegu usuwania blizn, przebarwień, rozstępów, wiotkości skóry w Bieńkowscy Clinic Bydgoszcz i Częstochowa

usuwanie zmarszczek laserem

Profesjonalne peelingi medyczne – poprawa kondycji cery problematycznej

Peelingi medyczne poprzez proces złuszczania są w stanie zniwelować wiele niedoskonałości naskórka, dzięki czemu cieszą się sporym zainteresowaniem wśród pacjentów. Tego typu zabiegi są adresowane do osób walczących m.in. ze:

  • zmianami trądzikowymi,
  • przebarwieniami,
  • delikatnymi bliznami,
  • zaburzeniami pigmentacji,
  • zmarszczkami.

W naszej klinice peeling chemiczny jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdej cery. Może stanowić element terapii leczenia trądziku, hamować intensywną pracę gruczołów łojowych (wydzielanie sebum) i dogłębnie oczyszczać cerę. Substancje aktywne penetrują dane warstwy skóry, pobudzają procesy regeneracyjne, wyrównują koloryt i ujednolicają jej strukturę. Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od rodzaju peelingu medycznego i zaleceń eksperta. Do zalet peelingów należy krótki czas trwania, niska bolesność oraz minimalna inwazyjność.

laser frakcyjny co2 – ujednolica koloryt i spłyca blizny po trądziku

Sprzymierzeńcem osób z cerą problematyczną jest również frakcyjny system laserowy eco2 marki Lutronic, który generuje długość fali 10600 nm. To zaawansowane technologicznie urządzenie wyróżnia się bardzo silnym i precyzyjnym działaniem. Laser Mosaic pozwala zwalczać oporne do usunięcia blizny potrądzikowe, poszerzone pory, melasmę, urządzenie dociera do najgłębiej położonych warstw skóry. Standardowa kuracja w zależności od wskazań obejmuje 2-3 spotkania w odstępach 3-4 tygodniowych. Wstępne, pozytywne zmiany są widoczne już po jednej sesji! Co ważne, ryzyko efektów ubocznych terapii laserem Mosaic jest bardzo niskie w porównaniu z konkurencyjnymi systemami laserowymi na rynku.

Zaletą laseroterapii jest bardzo krótki okres rekonwalescencji, który trwa około 3–6 dni. Po 48 godzinach od zabiegu możesz wykonać makijaż. Przez 5-7 dni powinnaś unikać alkoholu, zrezygnować z sauny i długich, gorących kąpieli. Pamiętaj też, aby nie podrażniać skóry w obszarze zabiegowym. Codziennie aplikuj na skórę krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym (przynajmniej przez 30 dni).

Masz kompleksy z powodu cery problematycznej i szukasz specjalistycznego wsparcia? Chcesz poddać się jednemu z przedstawionych zabiegów medycyny estetycznej? Skontaktuj się z naszymi wykwalifikowanymi ekspertami z klinik w Bydgoszczy i Częstochowie poprzez formularz: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt/


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-