Skip to main content

TOP 5 zabiegów medycyny estetycznej dla mężczyzn

Opis dla: TOP 5 zabiegów medycyny estetycznej dla mężczyzn

Mężczyźni, którzy postanawiają wyjść naprzeciw swoim wieloletnim kompleksom, bardzo chętnie korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Sprawdź, jakim zabiegom najczęściej poddają się panowie, którzy odwiedzają naszą bydgoską i częstochowską klinikę.

Przeszczep włosów Smart Graft

Popularnym zabiegiem medycyny estetycznej przeznaczonym dla mężczyzn zmagających się z łysieniem jest przeszczep włosów metodą Smart Graft. Ten nowoczesny i mało inwazyjny system odbudowy owłosienia gwarantuje spektakularne i naturalne rezultaty w postaci równomiernie rozmieszczonych, mocnych i zdrowych włosów. Smart Graft to system zaawansowanego pobierania pojedynczych zespołów mieszkowych, który nie pozostawia widocznych blizn, jak np. chirurgiczny przeszczep włosów metodą paskową (STRIP).

Zaletą kuracji Smart Graft jest bardzo wysoki wskaźnik przeżywalności przeszczepionych graftów (98%), co jest niespotykanym dotąd wynikiem. Zabieg pozwala zniwelować oznaki łysienia androgenowego, usunąć zakola, uzupełnić ubytki w zaroście twarzy czy brwi. Znieczulenie miejscowe sprawia, że Smart Graft nie wiąże się ze znacznym dyskomfortem. Efekt finalny jest widoczny po około 12-16 miesiącach od przeszczepu.

Terapia peptydowa Dr. Cyj Hair Filler

Przerzedzone, nadmiernie wypadające włosy to kompleks wielu mężczyzn, którzy szukają pomocy w naszej klinice. Jeśli chcesz zrewitalizować mieszki włosowe, powstrzymać utratę włosów i przyspieszyć ich porost, spróbuj rewolucyjnej terapii peptydowej Dr. Cyj Hair Filler. Podczas zabiegów specjalista wykorzystuje preparat na bazie 7 peptydów i kwasu hialuronowego, wprowadzając go w serii mikronakłuć. Dzięki technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych (Sustained Release Technology) składniki aktywne oddziałują na włosy i skórę nawet do 2 tygodni od poddania się sesji. Zabieg Dr. Cyj może być traktowany jako sposób na wzmocnienie włosów przed/po przeszczepie.

 

Depilacja laserowa Vectus Palomar

Do topowych zabiegów medycyny estetycznej dla mężczyzn należy również depilacja laserowa Vectus. Zaawansowany laser diodowy renomowanej firmy Palomar o długości fali 810 nm usuwa niechciane włosy z dowolnej części ciała, np.:

  • pleców,
  • torsu,
  • pach,
  • nóg,
  • ramion,
  • twarzy.

Inteligentny czytnik melaniny Skintel pozwala specjaliście dobrać optymalnie parametry lasera. Chłodzenie kontaktowe i szafirowa głowica zapewnią komfort pacjenta podczas pracy lasera medycznego.

Już podczas pierwszej sesji Vectus redukuje około 30% zbędnego owłosienia. Urządzenie wyróżnia się bardzo szybką pracą i wysoką skutecznością. Na czym polega ta metoda? Wiązka energii laserowej jest pochłaniana przez melaninę i zamieniana w ciepło. W większości przypadków należy poddać się 5-6 zabiegom, aby zapomnieć o nadmiernym owłosieniu w wybranej partii ciała.

powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Dużą popularnością wśród panów cieszy się też zabieg powiększania penisa. Podczas procedury lekarz używa specjalnego preparatu z kwasem hialuronowym wysokiej gęstości. Dzięki iniekcjom możesz zwiększyć obwód i długość penisa, pozbyć się kompleksów oraz zapewnić partnerce więcej przyjemności podczas zbliżeń intymnych. Efekt finalny jest widoczny po 2-3 tygodniach i utrzymuje się do dwóch lat.

Pamiętaj, że powiększanie prącia kwasem hialuronowym jest znacznie mniej inwazyjną metodą niż tradycyjny zabieg chirurgiczny (falloplastyka).

Zabieg rzeźbiący ciało trusculpt flex

Ostatnim zabiegiem adresowanym do mężczyzn jest truSculp Flex amerykańskiej firmy Cutera. To innowacyjny system przeznaczony do profesjonalnego budowania masy i rzeźby mięśni tułowia, nóg oraz rąk. Wykorzystuje technologię MDS – Multi Directional Stimulation, która pozwala osiągnąć idealną sylwetkę bez intensywnych ćwiczeń na siłowni. TruSculp Flex umożliwia przyrost masy mięśniowej o około 30%. Dzięki wielokierunkowym skurczom możesz dowolnie kształtować ciało i pozbyć się kompleksów.

bienkowscyclinic

bienkowscyclinic

Chcesz poddać się jednemu z przedstawionych zabiegów medycyny estetycznej? Skontaktuj się z nami już dziś poprzez formularz: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt/

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-