Skip to main content

Najlepsze zabiegi bankietowe

Opis dla: Najlepsze zabiegi bankietowe

Zabiegi bankietowe pozwalają w ekspresowym tempie odmienić nasz wygląd w bezinwazyjny i wysoce efektywny sposób. To doskonała metoda na regenerację, odmłodzenie i rozświetlenie skóry przed ważnym wydarzeniem (np. wesele, bal karnawałowy czy impreza jubileuszowa). Sprawdź, co polecają nasi eksperci z Bieńkowscy Clinic!

Wypełnianie zmarszczek mimicznych botoksem

Pierwsza propozycja zabiegu bankietowego to ostrzykiwanie twarzy preparatem z botoksem. Toksyna botulinowa pozwala spłycić zmarszczki mimiczne, takie jak:

 • kurze łapki,
 • lwia bruzda,
 • zmarszczki wokół ust, powieki dolnej czy szyi.

Iniekcje botoksem, przeprowadzone przez wyspecjalizowanego lekarza, gwarantują szybkie wygładzenie postarzających Cię zmarszczek. Toksyna botulinowa zaczyna działać już po 48 godzinach od wstrzyknięcia w problematyczny obszar. Natomiast efekt finalny jest widoczny po tygodniu/dwóch. Zabieg trwa do 20 minut, znieczulenie kremem skutecznie chroni przed doznaniami bólowymi (w opinii pacjentek wkłucia są porównywalne do ugryzienia przez komara). Po zabiegu nie pozostają żadne blizny, a miejsca wstrzyknięć preparatu po kilku dniach są niewidoczne (samoistnie znikają). Poddając się terapii botoksem, sprawisz, że twarz będzie wyglądała na wypoczętą, zrelaksowaną i młodszą, niż wskazuje metryka.

 

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Jeśli chcesz zachwycić otoczenie pięknym wyglądem, rozważ modelowanie ust kwasem hialuronowym. Szczególnie jeśli Twoje usta są:

 • nieproporcjonalne w stosunku do reszty twarzy,
 • asymetryczne,
 • odwodnione,
 • pozbawione objętości i jędrności.

Kwas hialuronowy doskonale nawilża, regeneruje i delikatnie zmienia kształt ust, przywracając im piękny kolor (czerwień wargową). Efekty iniekcji są delikatne, nie ma tu mowy o karykaturalnym, ośmieszającym wyglądzie (tzw. kacze usta). Co ważne, zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym nie wymaga od Ciebie żadnych wyjątkowych przygotowań. Ze względu na krótki czas trwania kuracji (około 30 minut), możesz poddać się jej np. w przerwie na lunch.

Endermologia twarzy – przyjemny i bezbolesny endomasaż

Endermologia twarzy to nieinwazyjna metoda przywracająca skórze utraconą gęstość i elastyczność. Dzięki mechanicznej stymulacji, zwanej endomasażem, możesz zniwelować:

 • obrzęki twarzy i wokół oczu,
 • poprawić owal twarzy,
 • spłycić zmarszczki,
 • pozbyć się tzw. podwójnego podbródka.

Wystarczy jedna sesja terapeutyczna, aby zauważyć widoczną poprawę wyglądu i poczuć się atrakcyjniej. Zabieg trwa około 30 minut (dokładna liczba sesji zależy od indywidualnego przypadku). To całkowicie bezbolesna procedura, którą można wykonać również na różnych rejonach ciała.

Lifting termiczny Zaffiro – nieinwazyjne odmładzanie skóry

Zabieg Zaffiro daje efekt wielowymiarowego liftingu w całkowicie bezkrwawy i bezpieczny sposób. W czym tkwi sekret tej metody? Promieniowanie czerwone rozgrzewa głębokie warstwy skóry właściwej, co prowadzi do podgrzania włókien kolagenowych (fibroblasty są pobudzone do wzmożonej produkcji kolagenu). Za sprawą termoliftingu Zaffiro zmarszczki zostają wygładzone, poprawia się kontur i owal twarzy, a bruzdy nosowo-wargowe są praktycznie niewidoczne. Wstępny efekt w postaci przywrócenia blasku i poprawy kolorytu skóry jest widoczny natychmiastowo. Rezultat końcowy następuje po 3-6 miesiącach.

Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym

Ostatnim zabiegiem bankietowym, który daje zachwycające efekty, jest lifting wolumetryczny z użyciem kwasu hialuronowego. To nieskomplikowana procedura, która pozwala lekarzowi wymodelować policzki, podbródek, uwydatnić kości policzkowe i wypełnić zagłębienia w rejonie skroni. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Rezultaty wolumetrii twarzy utrzymują się do dwóch lat.

Zależy Ci na pięknym wyglądzie podczas ważnej, rodzinnej uroczystości lub przyjęcia firmowego? Chcesz skorzystać z jednego z zabiegów bankietowych? Skontaktuj się już dziś z naszymi ekspertami klinik w Bydgoszczy i Częstochowie za pomocą formularza: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt/


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-