Skip to main content

Alma Harmony Pro Laser frakcyjny – Zlikwiduj zmarszczki i skutki fotostarzenia

Opis dla: Alma Harmony Pro Laser frakcyjny – Zlikwiduj zmarszczki i sku…

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ LASER alma harmony PRO clearlift SPOŚRÓD INNYCH URZĄDZEŃ?

Zbawienne działanie zabiegów z użyciem lasera dostrzegamy m.in. w medycynie i ginekologii estetycznej. Okazuje się, że za pomocą wiązki laserowej możemy rozwiązać wiele problemów, takich jak:

  • zmarszczki,
  • przebarwienia,
  • utrata elastyczności i napięcia skóry,
  • zmiany pigmentacyjne,
  • blizny,
  • rozstępy,
  • efekty fotostarzenia się skóry,
  • niechciane tatuaże i makijaże permanentne.

Laser alma harmony Pro clearlift to najnowocześniejsze urządzenie tego typu w Polsce i na świecie. Dzięki wykorzystaniu wiązki światła o długości 2940 nm zabieg realizowany w systemie frakcyjnym jest w pełni bezpieczny, przynosi wyraźne efekty, a oprócz tego gwarantuje szybkie gojenie się ran. Nieablacyjny laser frakcyjny clearlift przenika przez skórę na głębokość 3 mm, czyli dwukrotnie większą niż ma to miejsce w przypadku lasera alma harmony XL!

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zanim przystąpimy do zabiegu, lekarz ocenia stan naszej skóry i przedstawia nam plan leczenia. Po wykonaniu próby laserowej i dostosowaniu parametrów pracy urządzenia można przystąpić do zabiegu. Laser alma harmony Pro clearlift jest zbliżany do ciała pacjenta, a wysyłane impulsy stymulują produkcję kolagenu, który odpowiada za właściwe napięcie skóry i jej elastyczność. Po naświetlaniu ciała skóra może być lekko zaczerwieniona, ale dolegliwość ta wkrótce potem znika. Zabieg laserowy clearlift jest wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej, w tym również w Bieńkowscy Clinic w Warszawie.

CZY LASEROTERAPIA JEST BOLESNA?

Zaletą działającego w technologii Q-Switch lasera clearlift jest możliwość przeprowadzania zabiegu bez znieczulenia, nie wymaga hospitalizacji pacjenta, ani nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji. Zabieg nie powoduje mechanicznego uszkodzenia powierzchni skóry – może być więc realizowany o każdej porze roku. Krótkie impulsy wpływają na efektywną produkcję włókien kolagenowych i przebudowę skóry.

 

EFEKTYWNOŚĆ LECZENIA

W zależności od rodzaju, powierzchni i stopnia zaawansowania problemu pacjent będzie mógł cieszyć się efektami laseroterapii już po jednym zabiegu. Specjaliści z Bieńkowscy Clinic zalecają jednak wykonanie od 3 do 5 naświetlań w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Odstęp czasowy pomiędzy zabiegami to około kilka/kilkanaście tygodni. Po przeprowadzonym zabiegu należy intensywnie nawilżać i natłuszczać skóra za pomocą odpowiednich preparatów kosmetycznych. W tym czasie należy również unikać wysokich temperatur i chronić skórę przed nadmiernym promieniowaniem UV.

PRZECIWWSKAZANIA I SKUTKI UBOCZNE LASEROTERAPII

Zabieg laseroterapii jest procedurą bezpieczną, jednak w przypadku osób chorych na raka, cierpiących na ciężkie schorzenia ogólnoustrojowe – naświetlanie może być szkodliwe. Osoby zmagające się z aktywną opryszczką, infekcjami skóry, tendencjami do bliznowacenia i świeżą opalenizną powinny zrezygnować z zabiegu. Przeciwwskazaniem do wykonania laserowej korekcji są również przyjmowane leki światłouczulające.


 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-