Skip to main content
Ile kosztuje operacja odsysania tłuszczu z brzucha w Częstochowie?

Ile kosztuje operacja odsysania tłuszczu z brzucha w Częstochowie?

Opis dla: Ile kosztuje operacja odsysania tłuszczu z brzucha w Częstochowie?

Smukła sylwetka to w dzisiejszych czasach marzenie większości z nas. Piękne ciała na okładkach, wybiegach czy w mediach społecznościowych kuszą wizją szczęścia i uznania społeczeństwa. Niestety, nie każda osoba dostała genetyczny prezent w postaci jędrnej sylwetki i płaskiego brzucha bez wysiłku. Zabiegane życie często uniemożliwia  dbanie o siebie. Na szczęście, z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zabieg odsysania tłuszczu. W jakiej cenie wykonasz go w Częstochowie?

Jak wygląda zabieg odsysania tkanki tłuszczowej z brzucha?

Na początku warto podkreślić, że zabieg liposukcji jest polecany głównie osobom, które chcą pozbyć się uciążliwych fałdek na brzuchu, obwisłej skóry lub krągłości na częściach ciała opornych na dietę oraz ćwiczenia. Będą to na przykład kobiety po porodzie, których rozciągnięta skóra nie chce samoistnie wrócić do stanu sprzed ciąży. To odpowiednia metoda do usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha, ud czy podbródka. Im bardziej elastyczna skóra, tym efekty będą bardziej spektakularne.

Liposukcję laserową wykorzystuje się m.in. do walki z cellulitem na różnych częściach ciała, który jest zmorą wielu kobiet. W przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji, która wykorzystuje mechaniczną siłę, metoda laserowa pozwala na małoinwazyjne i bardziej precyzyjne usuwanie tłuszczu, zmniejszając ryzyko wystąpienia siniaków oraz krwiaków.

Z kolei druga metoda odsysania tłuszczu, dostępna w Bieńkowscy Clinic w Częstochowie – nutacyjna liposukcja infradźwiękowa stanowi innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie modelowania sylwetki, w tym brzucha. Używając pneumatycznej głowicy, chirurg może odessać dużą ilość tkanki tłuszczowej. Ponadto pozyskane komórki zachowują swoje właściwości, dzięki czemu można je wszczepić w inną część ciała, wymagającą wypełnienia. Głowica wprowadza końcówkę kaniuli w ruch 3D, co pozwala uzyskać ustalony z lekarzem efekt, bez nierówności skóry, siniaków, obrzęków i przy zachowaniu wysokiego komfortu zabiegu.

Liposukcja infradźwiękowa to precyzyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej, którą można zastosować nawet na bardzo delikatnych częściach ciała, takich jak szyja, podbródek, okolice brzucha czy krocza.

Czy liposukcja brzucha boli?

Zarówno liposukcja laserowa, jak i infradźwiękowa w Bieńkowscy Clinic są przeprowadzane po zastosowaniu miejscowego znieczulenia, które minimalizuje uczucie bólu i dyskomfortu w trakcie zabiegu. Wszystko przebiega pod kontrolą anestezjologa, przy zachowaniu pełnej świadomości pacjenta.

Nutacyjne ruchy i drgania głowicy w liposukcji infradźwiękowej wpływają także na receptory bólowe, łagodząc ewentualne nieprzyjemne odczucia. Można to nazwać naturalnym działaniem przeciwbólowym.

Po zabiegu liposukcji pacjenci mogą odczuwać dyskomfort, obrzęk lub uczucie napięcia w danym obszarze ciała, ale zazwyczaj te objawy są łagodne i ustępują w ciągu kilku dni lub tygodni.

Liposukcja laserowa i infradźwiękowa brzucha – efekty

Oba zabiegi, przeprowadzone przez specjalistów, mogą przynieść zadowalające rezultaty. W zależności od celu liposukcji i stopnia zaawansowania problemu wyróżnia się kilka głównych efektów:

  • usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa konturów ciała,
  • precyzyjne wymodelowanie sylwetki i brzucha,
  • stymulacja produkcji włókien kolagenowych,
  • redukcja cellulitu, obwisłej skóry,
  • wzrost napięcia i jędrności skóry.

Odsysanie tłuszczu z brzucha – koszt zabiegu w Częstochowie

Cena liposukcji brzucha zależy przede wszystkim od wybranej metody – mechaniczne odsysanie tłuszczu będzie z reguły droższe, ponieważ jest procedurą bardziej skomplikowaną i często wiąże się z hospitalizacją.

Koszt liposukcji laserowej i infradźwiękowej w Klinice Bieńkowscy Clinic w Częstochowie rozpoczyna się od 7000 zł. Cena uwzględnia konsultacje kontrolne oraz koszty sprzętowe i materiałowe. Pamiętajmy, że płacimy także za bezpieczeństwo i jakość usługi – w klinice pracuje wyłącznie wyspecjalizowany personel medyczny, z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacjami.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-