Skip to main content

Liposukcja brzucha – szybko usuwa oporny tłuszcz i cellulit

Opis dla: Liposukcja brzucha – szybko usuwa oporny tłuszcz i cellulit

Brzuch to partia ciała, z której wyglądu wiele kobiet jest niezadowolonych. Co zrobić, gdy zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w tym rejonie?

Spis treści:

Skąd biorą się złogi tłuszczowe w okolicy brzucha?

Jak przebiega liposukcja laserowa brzucha endolaserem Cellulaze?  

Zalety liposukcji laserowej brzucha – trwałe usuwanie komórek tłuszczowych

Skuteczną terapią jest laserowa liposukcja brzucha Cellulaze – zabieg dostępny również w naszej Bieńkowscy Clinic.

Skąd biorą się złogi tłuszczowe w okolicy brzucha?

Otłuszczony brzuch to źródło licznych kompleksów, obniżonej samooceny i problemów z samoakceptacją. Miejscowe depozyty tłuszczu w obrębie brzucha (tzw. oponka i boczki) mogą być przykrą konsekwencją:

  • zaburzeń gospodarki hormonalnej,
  • złego odżywiania (diety obfitującej w tłuszcze i węglowodany, nadużywanie alkoholu),
  • zbyt krótkiego nocnego odpoczynku,
  • długotrwałego stresu (wzrost poziomu kortyzolu sprzyja odkładaniu się tłuszczu na brzuchu),
  • siedzącego trybu życia,
  • braku aktywności fizycznej na co dzień,
  • przyjmowania niektórych leków,
  • uwarunkowań genetycznych (jeśli mamy w rodzinie przypadki otyłości brzusznej, ryzyko jej wystąpienia również i u nas znacznie rośnie).

Jak przebiega liposukcja laserowa brzucha endolaserem Cellulaze?  

Zabieg Cellulaze jest przeprowadzany przez doświadczonego i wykwalifikowanego chirurga w warunkach sali operacyjnej, trwa od 1 do 2 godzin (zawsze poprzedza go wstępna konsultacja medyczna, podczas której lekarz podejmuje decyzję o kwalifikacji do zabiegu lub też nie, jeśli istnieją poważne przeciwwskazania). Laseroterapia swoją wysoką efektywność zawdzięcza innowacyjnemu endolaserowi o długości fali 1440 nm. To przełomowe urządzenie medyczne skutecznie upłynnia tkankę tłuszczową, zlokalizowaną w rejonie brzucha, i jednocześnie usuwa cellulit. Wystarczy jedna sesja zabiegowa, aby zauważyć wyraźny wzrost napięcia i wygładzenie skóry. To terapia dedykowana wszystkim kobietom, które nie akceptują wyglądu swojego brzucha i chcą zniwelować miejscowo nagromadzone depozyty tkanki tłuszczowej z brzucha, przy okazji rozwiązując problem nieestetycznej skórki pomarańczowej. Co ważne, liposukcja brzucha nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji (po kilku godzinach od przeprowadzenia zabiegu pacjentka może wrócić do domu).

Zalety liposukcji laserowej brzucha – trwałe usuwanie komórek tłuszczowych

Dlaczego warto poddać się liposukcji brzucha endolaserem Celluzaze? Dzięki miejscowemu znieczuleniu (w niektórych przypadkach wspomaganym sedacją dożylną) możemy poprawić wygląd swojego brzucha bez bólu i ryzyka poważnych powikłań. liposukcja brzucha Cellulaze nie tylko skutecznie niweluje miejscowe depozyty tkanki tłuszczowej, lecz także pozwala zlikwidować szpecący cellulit. Poza wyraźnym wysmukleniem obszaru brzucha, możemy przy okazji pozbyć się tzw. skórki pomarańczowej, cieszyć jędrną, gładką i zdrowo wyglądającą skórą, bez skrępowania eksponując na plaży latem swoje ciało. Oczywiście, chcąc podtrzymać osiągnięte rezultaty, należy prowadzić zdrowy tryb życia, dbać o higienę snu, regularnie uprawiać sport i stosować pełnowartościową, zdrową dietę.

Jeśli brzuch to Twój największy kompleks, rozważasz liposukcję brzucha Cellulaze i chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tej rewolucyjnej metodzie redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Umów się na wstępną konsultację z jednym z wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów.

Co ważne, wszystkie procedury zabiegowe są wykonywane z użyciem wyłącznie certyfikowanego sprzętu medycznego, znanych i cenionych w branży producentów. Kuracje dostępne w naszej Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy cechują się wysokim profilem bezpieczeństwa i efektywnością, czego najlepszym dowodem są  liczni  pacjenci, którzy często do nas wracają, chcąc poprawić swój wygląd i uporać się z kolejnymi kompleksami.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-