Skip to main content

Najskuteczniejsze sposoby na redukcję tkanki tłuszczowej. Zobacz, jak szybko schudnąć i zredukować oporną tkankę tłuszczową!

Opis dla: Najskuteczniejsze sposoby na redukcję tkanki tłuszczowej. Zobacz, j…

Dieta i trening na redukcję tłuszczu – zaufaj specjalistom

Odpowiednio dobrana dieta i aktywność fizyczna powinna stanowić podstawę w naszych staraniach o zgrabną sylwetkę. W tym przypadku lepiej jednak zaufać ekspertom, którzy specjalizują w danej dziedzinie od lat, niż ustalać menu dietetyczne i treningi na własną rękę. Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej na dostarczane mu pożywienie czy rodzaj aktywności fizycznej, dlatego nie warto sugerować się dietami “cud” czy ćwiczeniami, które znajdziemy w internecie lub które sprawdziły się u koleżanki. W szczególności jeśli od dłuższego czasu mamy trudności ze zrzuceniem zbędnych kilogramów.

Dietetycy i trenerzy personalni dobiorą nam indywidualną dietę i zestaw ćwiczeń, który pozwoli na stopniową i przede wszystkim zdrową redukcję tkanki tłuszczowej. Pamiętajmy o tym, że zbyt szybkie chudnięcie np. przy pomocy głodzenia się, może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego i spowodować równie szybki powrót nadprogramowych kilogramów w postaci “efektu jojo”. Samodzielnie możemy jednak zrezygnować ze spożywania nadmiernych ilości tłuszczów i węglowodanów np. w postaci białego pieczywa, makaronów, słodyczy i słodkich napojów, a także zwiększyć codzienną aktywność fizyczną np. poprzez dłuższe spacery, bieganie czy jazdę na rowerze. To najprostszy sposób na szybką utratę zbędnych kilogramów.

Pij wodę przy redukcji masy tłuszczowej

Picie ok. 2 litrów wody to zdecydowane minimum, jeśli zależy nam na utracie zbędnych kilogramów. Zbyt mała ilość płynów dostarczanych do organizmu może paradoksalnie doprowadzić do ich zatrzymywania się w naszym ciele, a tym samym zwiększania jego optycznej objętości. Brak odpowiedniej ilości wody wpływa też na nasze gorsze samopoczucie, pogłębianie się cellulitu czy mało atrakcyjny wygląd skóry (skłonność do niedoskonałości, ziemisty koloryt cery), dlatego wodę warto pić nie tylko w celach zmniejszenia objętości ciała, ale też po prostu dla zdrowia. Woda jest najtańszym i najlepszym “suplementem” diety stosowanym podczas redukcji masy tłuszczowej oraz przy walce z cellulitem – woda nie tylko oczyszcza organizm, ale też przyspiesza tempo przemiany materii. Już po tygodniu regularnego picia ok. 1,5-2 litrów wody poczujemy się się zdecydowanie lżej i zauważymy zmniejszenie się objętości ciała, a wraz z kontynuacją kuracji efekty te będą się pogłębiać.

Wspomagaj się zabiegami wyszczuplającymi

W kwestii walki z nadprogramowymi kilogramami i uporczywym cellulitem, świat, a dokładnie w tym przypadku medycyna estetyczna, idzie cały czas do przodu. Na rynku medycznym pojawia się coraz więcej skutecznych zabiegów wyszczuplających, które stanowią skuteczne remedium na oporny tłuszczyk – nawet ten, którego nie jesteśmy w stanie spalić przy pomocy wspomnianych wyżej tradycyjnych metod. W naszej klinice jednym z takich zabiegów jest scizer – najnowsza i najsilniejsza odsłona medycznej technologii wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU, która została stworzona specjalnie w celu zwalczania znacznych depozytów tkanki tłuszczowej i cellulitu. scizer niszczy komórki tłuszczowe na głębokości aż 13 mm, co czyni go bardzo skuteczną metodą wyszczuplającą i redukującą cellulit. Z drugiej strony jest to bardzo bezpieczny, niemal bezbolesny, trwały i niewymagający okresu rekonwalescencji zabieg, który może być wykonywany przez cały rok. Jest to doskonała alternatywa dla znacznie bardziej inwazyjnych i obciążających organizm pacjenta, która w szybkim czasie przyniesie oczekiwane rezultaty u pacjentów dotkniętych problemem miejscowej otyłości czy cellulitu III lub IV stopnia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z zabiegiem scizer (efektami, przeciwwskazaniami i szczegółową procedurą zabiegową) na stronie:

https://bienkowscyclinic.pl/oferta/zabiegi/itemlist/category/157-scizer


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-