Skip to main content

Letnie promocje na zabiegi w Bieńkowscy Clinic. Skorzystaj z atrakcyjnego pakietu zabiegów na twarz i ciało!

Opis dla: Letnie promocje na zabiegi w Bieńkowscy Clinic. Skorzystaj z atrakc…

Pico Genesis by Enlighten – usuwanie przebarwień, rozszerzonych porów i poprawa kolorytu cery

Jednym z zabiegów z pakietu letniego Bieńkowscy Clinic jest terapia laserowa Pico Genesis by Enlightenwykorzystująca innowacyjną technologię pikosekundową. Jest to bardzo skuteczny zabieg laserowego usuwania przebarwień, zmarszczek i innych objawów fotostarzenia, redukcji rozszerzonych porów i poprawy kolorytu cery w niemal bezbolesny sposób i bez okresu rekonwalescencji. Terapia zapewnia widoczny efekt odświeżenia skóry, która stała się poszarzała i pokryta niedoskonałościami w wyniku działania szkodliwego promieniowania UV czy smogu. W pakiecie z zabiegiem laserowego odmładzania uzyskamy dodatkowo możliwość skorzystania z zabiegów nawilżających w bardzo atrakcyjnych cenach np. zabiegu kosmetycznego na twarz w postaci infuzji tlenowej – niezwykle popularnej wśród gwiazd światowego formatu.

Ujędrnianie skóry i redukcja cellulitu

W pakietach Bieńkowscy Clinic znajdziemy też zabiegi liftingujące i ujędrniające skórę, a także redukujące uporczywy cellulit. Możemy w tym przypadku skorzystać z:

znanej i lubianej metody liftingu, ujędrniania i odmładzania skóry pelleve, opierającej się na działaniu fal radiowych wysokiej częstotliwości,
systemu multipolarnej radiofrekwencji (RF) venus legacy w celu ujędrnienia i wzrostu napięcia skóry, redukcji zmarszczek, zmniejszenia cellulitu i ograniczenia objętości tkanki tłuszczowej,
a także innowacyjnego systemu accent prime do ujędrniania skóry, modelowania sylwetki i redukcji cellulitu metodą łączącą działanie ultradźwięków i radiofrekwencji.
Wszystkie przedstawione zabiegi charakteryzują się całkowitą bezinwazyjnością, dzięki czemu nie wymagają długiego okresu rekonwalsecnji i nie narażają pacjenta na trudny do zniesienia ból podczas procedury zabiegowej. Decydując się na jeden z przedstawionych zabiegów, dostaniemy w prezencie zabieg infuzji tlenowej lub wybrany dermokosmetyk.

Leczenie miejscowej otyłości

Wśród terapii z letniego pakietu znajdziemy także zabiegi skupiające się na walce z miejscową otyłością, oporną na działanie tradycyjnych metod odchudzania. Należy do nich wspomniany wyżej zabieg radiofrekwencji venus legacy, jak również terapia Med Contour Medical uznana przez specjalistów z Bieńkowscy Clinic za metodę odchudzania XXI wieku – bez bólu i wysiłku. To pierwszy tak skuteczny i bezbolesny sposób walki z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej poprzez emisję fal ultradźwiękowych, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, prowadząc do zjawiska kawitacji rozbijającego i upłynniającego komórki tłuszczowe. Zabieg przynosi niemal natychmiastowe efekty wyszczuplenia ciała i redukcji cellulitu, które pogłębiają się wraz z każdym kolejnym zabiegiem. To zatem doskonały sposób na przygotowanie swojej sylwetki na nadejście lata. Dzięki letniemu pakietowi zabiegów w Bieńkowscy Clinic, wraz z terapią radiofrekwencji venus legacy lub med contour Medical, pacjenci otrzymają dodatkowo w prezencie zabieg accent prime lub venus legacy do wykorzystania na obszarze twarzy i szyi.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat letnich pakietów zabiegów w Bieńkowscy Clinic? Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/promocje/


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-