Skip to main content

Laserowe odmładzanie twarzy – zabieg dostosowany do potrzeb Twojej skóry

Opis dla: Laserowe odmładzanie twarzy – zabieg dostosowany do potrzeb T…

Laserowe odmładzanie twarzy Cutera® EnlightenTMtriplex – nie tylko usuwanie zmarszczek

CUTERA® EnlightenTMtriplex to system stworzony z myślą o skutecznym usuwaniu wszelkich problemów skórnych bez narażania pacjenta na trudny do zniesienia ból podczas zabiegu czy długi i uciążliwy okres rekonwalescencji pozabiegowej. Doskonale sprawdza się przy usuwaniu typowych objawów fotostarzenia się skóry (zmarszczek i bruzd, wiotkości skóry, przebarwień, melasmy i zmian barwnikowych), choć jego możliwości sięgają znacznie dalej. Laser ten pozwala pozbyć się najtrudniejszych do wywabienia niedoskonałości w postaci, blizn, rozstępów, makijażu permanentnego czy nawet kolorowych tatuaży.

odmładzanie twarzy laserem CUTERA

Skupmy się jednak na zabiegu odmładzania twarzy przy pomocy Cutera® EnlightenTMtriplex, który pozwala osiągnąć efekty porównywalne z bardziej inwazyjnymi zabiegami bez bólu i okresu gojenia, a także z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Dlaczego jest to zabieg odmładzający, który można idealnie dopasować do potrzeb swojej skóry? Przede wszystkim z tego względu, że przy pomocy lasera Cutera możemy wykonać aż dwa rodzaje terapii przeciwdziałających objawom starzenia. Należy do nich:

  • Pico Genesis by Enlighten – terapia dostosowana do potrzeb pacjentów, zmagających się z pierwszymi oznakami starzenia, rozszerzonymi porami, przebarwieniami i utratą promiennego kolorytu skóry. Idealnie sprawdzi się jako zabieg odmładzający dla stosunkowo młodych pań, jak również zabieg odświeżający i stanowiący uzupełnienie innych terapii odmładzających dla kobiet ze skórą dojrzałą. Rekonwalescencja jest szybka i nieuciążliwa dla pacjenta, a wszelkie dolegliwości ustępują po 1-3 dniach.
  • Pico MLA by Enlighten – to natomiast terapia pozwalająca na głębokie odmładzanie skóry, redukcję wiotkości i skuteczne leczenie blizn czy rozstępów. Jest ona zdecydowanie silniejsza w działaniu niż wspomniana wyżej terapia Pico Genesis by Enlighten, a jej możliwości poszerza soczewka frakcyjna MLA, która zapewnia głęboką i skuteczną, a jednocześnie minimalnie inwazyjną terapię. Okres rekonwalescencji (2-4 dni) jest w tym przypadku nieco dłuższy niż przy Pico Genesis, ale jednocześnie efekty laserowego usuwania zmarszczek i przebarwień są zdecydowanie bardziej imponujące.

Delikatny i bezbolesny zabieg Pico Genesis czy głębokie i intensywne odmładzanie skóry przy pomocy soczewki frakcyjnej Pico MLA? Wszystkie zależy od tego, jaki jest stan naszej skóry, jakich efektów odmłodzenia oczekujemy i jak wiele czasu możemy poświęcić na rekonwalescencję pozabiegową. Specjaliści z naszej kliniki z pewnością zaproponują najlepsze z możliwych rozwiązań. Więcej informacji na temat lasera Cutera® EnlightenTMtriplex i jego możliwości uzyskasz na stronie:

https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/zabiegi-laserowe/enlighten


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-