Skip to main content
Nieinwazyjny lifting twarzy – sprawdzone zabiegi

Nieinwazyjny lifting twarzy – sprawdzone zabiegi

Opis dla: Nieinwazyjny lifting twarzy – sprawdzone zabiegi

Celem liftingu twarzy jest likwidacja zwiotczeń i przywrócenie młodego wyglądu. Dawniej osiągnięcie takiego efektu było możliwe tylko dzięki ingerencji chirurgicznej. Obecnie prym wiodą zabiegi nieinwazyjne, które charakteryzują się krótkim czasem rekonwalescencji i małym ryzykiem powikłań. W Bieńkowscy Clinic lifting bez skalpela niejedno ma imię. Przedstawiamy najpopularniejsze z nich.

lifting wolumetryczny kwasem hialuronowym

Wolumetria twarzy przy pomocy usieciowanego kwasu hialuronowego to jeden z najpopularniejszych liftingów. Wypełniacz wyrównuje ubytki objętości na obszarze twarzy, dzięki czemu skóra się napina, zmarszczki się spłycają, a opadające struktury zostają podniesione. Preparaty z usieciowanym kwasem hialuronowym charakteryzują się długotrwałą odpornością na rozkład enzymatyczny i oddziaływanie ze strony wolnych rodników. Zabieg, wykonany przez doświadczonego lekarza, jest szybki, bezpieczny i niezwykle skuteczny. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się przez ok. 18-24 miesięcy.

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting coraz częściej jest wybierany przez pacjentów, zamiast zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego. Dlaczego? Polega na ostrzykiwaniu twarzy własnym osoczem pacjenta, bez żadnych dodatkowych substancji. Przebieg zabiegu wygląda podobnie, jak mezoterapia igłowa. Różnica polega na tym, że najpierw od pacjenta pobierana jest niewielka ilość krwi, która następnie jest odwirowywana. W rezultacie uzyskuje się koncentrat osocza bogatego w płytki krwi. Lifting osoczem bogatopłytkowym wykorzystuje regeneracyjny potencjał własnego organizmu. W miejscu iniekcji zachodzą procesy naprawcze, dzięki którym efekt odmłodzenia utrzymuje się przez bardzo długi czas.

lifting nićmi

Kolejnym bardzo popularnym zabiegiem odmładzającym jest lifting nićmi. W Bieńkowscy Clinic rekomendujemy niewchłanialne silikonowe nici liftingujące spring thread®, które są jednocześnie delikatne, elastyczne i bardzo wytrzymałe. Posiadają precyzyjne haczyki na całej długości, dzięki czemu mocno zakotwiczają się w skórze, skutecznie podnosząc opadające tkanki. Efekty zabiegu są natychmiastowe. Lifting twarzy jest bardzo naturalny i długotrwały (utrzymuje się nawet przez kilka lat), a co najważniejsze – nie powoduje dyskomfortu dla pacjenta.

Termolifting

Termolifting to innowacyjny zabieg wykorzystujący technologię głębokiej podczerwieni NIR (near infrared). Lifting twarzy jest możliwy dzięki wywołaniu efektu termicznego w dolnych warstwach skóry. Zabieg powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, czego skutkiem jest gwałtowne skurczenie się ich do pierwotnej długości. Skóra staje się bardziej zagęszczona, napięta i elastyczna. Co więcej, termolifting działa długofalowo – pobudza i stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Efekt liftingu twarzy następuje stopniowo w ciągu 3-6 miesięcy po zabiegu.

Lifting HIFU HIFU® III

HIFU® III to medyczny system wykorzystujący technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową. Zabieg polega na kontrolowanym, punktowym podgrzewaniu tkanek, co prowadzi do koagulacji białka w skórze i resyntezy kolagenu. Tak zainicjowany proces ujędrniania i odnowy skóry trwa od 60 do 120 dni i po tym czasie widoczne są ostateczne efekty. Wzmocnieniu ulega nie tylko skóra, lecz także powięzi, dzięki czemu zogniskowane ultradźwięki pozwalają na uzyskanie wyraźnego i trwałego liftingu twarzy. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, wystarczy tylko jeden zabieg.

Chcesz pozbyć się zmarszczek? Szukasz skutecznego liftingu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-