Skip to main content
Modelowanie sylwetki HIFU® III – do szczęścia potrzebny Ci tylko jeden zabieg

Modelowanie sylwetki HIFU® III – do szczęścia potrzebny Ci tylko jeden zabieg

Opis dla: Modelowanie sylwetki HIFU® III – do szczęścia potrzebny Ci ty…

Szczupła sylwetka powinna być przede wszystkim zasługą zdrowego stylu życia – odpowiedniej diety i aktywności fizycznej. Zdarza się jednak, że mimo regularnych ćwiczeń i prawidłowego odżywiania się, nie można pozbyć się boczków czy cellulitu na udach. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, takie jak HIFU HIFU.

Czym jest HIFU® III?

Zanim wyjaśnimy, na czym dokładnie polega zabieg HIFU® III, warto napisać kilka słów na temat samej technologii HIFU, która w ostatnich latach podbiła rynek medycyny estetycznej. HIFU to skrót od angielskich słów High Intensity Focused Ultrasound. To zogniskowana fala ultradźwiękowa, która służy do kontrolowanego podgrzewania tkanek, takich jak skóra, tkanka tłuszczowa i elementy powięziowe, w celu ich obkurczenia oraz wywołania efektu liftingu.

HIFU® III to urządzenie działające w technologii HIFU, które znajduje zastosowanie w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu oraz liftingu skóry. Zostało wyposażone w głowice, pozwalająca na dwukrotnie głębsze oddziaływanie niż w podobnym, ale starszym systemie – ulthera®.

Zabieg z użyciem HIFU® III umożliwia skuteczną redukcję opornej tkanki tłuszczowej oraz wyraźne wyszczuplenie ciała już po jednym zabiegu. Trzeba jedynie nastawić się na to, że oczekiwane efekty pojawią się dopiero po pewnym czasie. Proces ujędrniania i odnowy skóry trwa od 60 do 120 dni.

Zabieg poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym skóry za pomocą specjalnego żelu, co najmniej godzinę przed zabiegiem. Procedura polega na wielokrotnym przyłożeniu głowicy do skóry pacjenta. Towarzyszy temu delikatne ukłucie i uczucie ciepła, które jest spowodowane aplikacją serii głębokich impulsów ultradźwiękowych. Zabieg trwa od 30 do 120 minut, w zależności od modelowanego obszaru.

Oprócz HIFU® III w naszej ofercie znajdziesz również inny zabieg z zastosowaniem tej nowoczesnej technologii – HIFU HIFU®, dzięki któremu w mało inwazyjny sposób można usunąć duże depozyty tkanki tłuszczowej, wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit. Opracowaliśmy także unikalny program modelowania sylwetki, który polega na połączeniu terapii HIFU® III oraz HIFU®. Zabiegi wykonuje się w odstępach co 2-3 miesiące.

modelowanie sylwetki HIFU® III – dla kogo?

Zabieg HIFU® III polecamy osobom, które chcą wzmocnić efekty odchudzania. Dieta i aktywność fizyczna nie zawsze przynoszą pożądane efekty, zwłaszcza w przypadku:

  • tkanki tłuszczowej mającej tendencje do gromadzenia się w konkretnych miejscach (brzuch, uda czy pośladki),
  • cellulitu,
  • nadmiaru zwiotczałej skóry, np. po dużym ubytku masy ciała.

W takich sytuacjach warto wspomóc się zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak właśnie HIFU® III.

Oczywiście przed zabiegiem konieczna jest konsultacja ze specjalistą, który ustali, czy w danym przypadku HIFU® III będzie odpowiednią metodą modelowania sylwetki. Może bowiem okazać się, że u danego pacjenta występują przeciwwskazania do zastosowania zogniskowanych ultradźwięków, np.: stan zapalny w miejscu poddawanym zabiegowi, opryszczka, ciąża, aktywna choroba nowotworowa. W przypadku znacznych depozytów tkanki tłuszczowej lekarz może zaproponować zabieg HIFU HIFU®, terapię łączoną HIFU® III + HIFU® lub zupełnie inną metodę redukcji tkanki tłuszczowej, np. liposukcję infradźwiękową N.I.L.

Szukasz skutecznego zabiegu wyszczuplającego? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni zabieg.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-