Skip to main content

Każdy włos na wagę złota, czyli kilka słów o nowoczesnym przeszczepie włosów Smart Graft

Opis dla: Każdy włos na wagę złota, czyli kilka słów o nowoczesnym przeszczep…

Jak skutecznie walczyć z procesem wypadania włosów? Na to pytanie specjaliści różnych dziedzin starają się znaleźć odpowiedź od wielu lat. Pacjenci zmagający się z łysieniem pokładają zazwyczaj ogromne nadzieje w działaniu wybranych dermokosmetyków czy środków farmaceutycznych, choć prawda jest taka, że nie zawsze są one w stanie zapewnić skuteczną pomoc. Niedawno pojawiło się jednak w tej kwestii ,,światełko w tunelu’’ – jest nim innowacyjny przeszczep włosów Smart Graft, który możecie wykonać również w naszych klinikach w Bydgoszczy i Częstochowie. Na czym polega wyjątkowość tego systemu?

Smart Graft – rewolucyjny system transplantacji włosów

Smart Graft to prawdziwa rewolucja w zakresie przeszczepu włosów w Bieńkowscy Clinic. To najnowocześniejszy, małoinwazyjny i praktycznie bezbolesny system odbudowy włosów, stworzony zarówno z myślą o mężczyznach, jak i kobietach. Został zaprojektowany przez lekarzy, naukowców i inżynierów w taki sposób, aby szybko i bezpiecznie zapewnić pacjentowi jak najbardziej naturalne, gęste i równomiernie rozmieszczone owłosienie. Warto zaznaczyć, że to właśnie dzięki technologii Smart Graft uzyskiwana jest niespotykana dotąd przeżywalność włosów na poziomie nawet 98%! To wynik, który znacząco przewyższył starsze metody transplantacyjne.

leczenie łysienia Smart Graft – każdy włos na wagę złota

Przy przeszczepie włosów metodą FUE każdy włos jest na wagę złota – zaawansowana i wspomagana elektrycznie głowica zabiegowa, wyposażona w zestaw mikroskopijnych ostrzy, pozwala na precyzyjne pobranie pojedynczych zespołów mieszkowych, w których znajdują się od 1 do 4 mieszków włosowych. Następnie Smart Graft automatycznie przesyła pobrane grafty do sterylnych komór, gdzie mieszki włosowe mają zapewnione optymalne warunki, aż do momentu ich wszczepienia w miejsce docelowe. Sam zabieg jest natomiast jak najbardziej bezpieczny i komfortowy dla pacjenta – nie wymaga hospitalizacji i pozwala pacjentowi na powrót do domu praktycznie bezpośrednio po zakończeniu zabiegu.

Zagęszczenie włosów Smart Graft – zalety zabiegu

Przeszczep włosów metodą Smart Graft to rewolucyjne rozwiązanie w zakresie przywracania włosom utraconej gęstości. Dzięki temu, że zabieg charakteryzuje się minimalną inwazyjnością, nie pozostawia na skórze blizn i zapewnia trwałe oraz naturalne efekty – linia przeszczepionych włosów nie odróżnia się od pozostałej części fryzury i jest nie do rozpoznania przez osoby postronne. Pierwsze efekty można zauważyć już po 2-3 miesiącach, zaś ostateczne rezultaty pojawiają się po upływie 12-16 miesięcy.

Zainteresował Cię innowacyjny system Smart Graft? Dowiedz się, ile kosztuje przeszczep włosów. O cenę pytaj w recepcjach naszych klinik. Zachęcamy też do zapoznania się z możliwością przeprowadzenia terapii łączonych w celu optymalizacji efektów zabiegu systemem Smart Graft. Mamy do zaoferowania metody łączenia przeszczepu z technikami, które przyspieszą wzrost włosów i wzmocnią uzyskane rezultaty. Należą do nich m.in.:

  • Zabieg PRP osoczem bogatopłytkowym, które dzięki zawartym w nim czynnikom wzrostu, wspomaga proces porostu włosów;
  • Dr Cyj, czyli 7 peptydów zawieszonych w kwasie hialuronowym, które zmniejszają proces wypadania włosów, pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe, co przyspiesza pojawienie się efektów po przeszczepie Smart Graft;
  • Regenera Activa, czyli opatentowany system polegający na autologicznym przeszczepie komórek progenitorowych; pozwala na redukcję efektów łysienia androgenowego w okolicy zakola i czubka głowy.

skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-