Skip to main content

Accent Prime i RF Radiofrekwencja – poznaj wyjątkowe zabiegi wyszczuplająco-ujędrniające i skorzystaj z letniej promocji!

Opis dla: Accent Prime i RF Radiofrekwencja – poznaj wyjątkowe zabiegi …

Zmagasz się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, uporczywym cellulitem lub wiotką skórą? Od dawna zastanawiasz się nad przeprowadzeniem zabiegu wyszczuplająco-ujędrniającego? Teraz jest ku temu najlepsza okazja! W Bieńkowscy Clinic, korzystając z zabiegu Accent Prime lub RF Radiofrekwencja, otrzymasz dodatkowo w prezencie zabieg infuzji tlenowej lub wybrany dermokosmetyk. Zobacz, jakich efektów możesz spodziewać się po tych zabiegach i skorzystaj z naszej letniej promocji!

Lifting ciała i modelowanie sylwetki – kompleksowa poprawa Twojego wyglądu

Dlaczego warto zdecydować się na przeprowadzenie zabiegu Accent Prime lub RF Radiofrekwencja? Ich podstawową zaletą jest kompleksowość, co dokładnie oznacza, że w tym samym czasie są w stanie walczyć z różnymi niedoskonałościami ciała. To doskonała propozycja dla osób, które zmagają się z miejscową otyłością, a jednocześnie doskwiera im problem zaawansowanego cellulitu czy wiotkiej skóry. Zastosowane w urządzeniach innowacyjne technologie radiofrekwencji i ultradźwięków pozwalają na nieinwazyjną i bezpieczną redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej zniekształcającej sylwetkę i powodującej cellulit, a także przeprowadzenie skutecznego liftingu ciała. Zabiegi przynoszą spektakularne i długotrwałe efekty, a przy tym są dla pacjenta niemal bezbolesne i nie narażają go na długi okres rekonwalescencji.

Accent Prime – czyli siła ultradźwięków i radiofrekwencji

Accent Prime to jeden z nowocześniejszych systemów medycznych, służących do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry twarzy i ciała. Accent Prime jest również doskonałym zabiegiem antycellulitowym, który radzi sobie nawet z najbardziej zaawansowanym stadium rozwoju skórki pomarańczowej. Dzięki zabiegowi Accent Prime jesteśmy w stanie pozbyć się najbardziej uciążliwych niedoskonałości ciała, których nie możemy pokonać przy pomocy diety, ćwiczeń czy kosmetyków. Siła połączonego działania ultradźwięków i radiofrekwencji pozwala skutecznie walczyć z podwójnym podbródkiem, bryczesami, tzw. pelikanami w okolicy ramion, a także nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy pośladkach. Efektem zabiegu jest widocznie wysmuklone i zliftingowane ciało. Skoncentrowana technologia kontroli pozwala precyzyjnie dostosować głębokość działania energii i rozgrzania tkanki na właściwym poziomie – zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem pacjenta. Ogromną zaletą tej terapii są nie tylko szybkie efekty (po ok. 2-3 miesiącach), lecz także całkowita bezbolesność zabiegu i możliwość powrotu do codziennej aktywności bezpośrednio po zakończeniu procedury zabiegowej.

RF Radiofrekwencja – innowacyjny system multipolarnej radiofrekwencji

Naszym pacjentom, zmagającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała, a także utratą jędrności skóry, polecamy również zabieg RF Radiofrekwencja, który wykorzystuje nowoczesną technologię podciśnieniowego drenażu tkanek. Nowoczesna technologia, wykorzystana przy urządzeniu Radiofrekwencja, pozwala na widoczne ujędrnienie i napięcie skóry, redukcję zmarszczek, wyszczuplenie ciała, a także zmniejszenie cellulitu w postaci obrzękowo-włóknistych zmian. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezinwazyjny i bezbolesny dla pacjenta, dzięki czemu nie naraża go na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. System Legacy wykorzystuje różne typy głowic, co pozwala odpowiednio dopasować efekty i przebieg terapii do poszczególnych problemów pacjentów.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować? Nasi specjaliści pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru! Dowiedz się też więcej na temat infuzji tlenowej, którą otrzymasz w prezencie, decydując się na wykonanie jednego z powyższych zabiegów.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-