Skip to main content

RF Radiofrekwencja + Med Contour Medical – wykonaj zabiegi modelujące sylwetkę i otrzymaj wyjątkowy prezent!

Opis dla: RF Radiofrekwencja + Med Contour Medical – wykonaj zabiegi mo…

Dbanie o zgrabną sylwetkę i gładką skórę nie jest wcale prostym zadaniem – wbrew pozorom regularne ćwiczenia fizyczne, odpowiednio zbilansowana dieta i prawidłowa pielęgnacja skóry nie zawsze są w stanie zapewnić nam oczekiwane rezultaty. Na szczęście w naszej klinice mamy do zaoferowania szereg różnorodnych zabiegów modelujących sylwetkę i antycellulitowych, które nadadzą ciału perfekcyjne kształty i ujędrnią skórę. Należą do nich m.in. zabiegi RF Radiofrekwencja i Med Contour Medical, które obecnie zostały objęte letnią promocją. Decydując się na ich przeprowadzenie, otrzymamy wyjątkowy prezent w postaci zabiegu ujędrniającego na twarz i szyję!

Med Contour Medical – spektakularne i trwałe efekty wyszczuplenia!

Jednym z zabiegów znajdujących się w naszej letniej promocji jest Med Contour Medical – pierwszy tak skuteczny system służący do bezbolesnej likwidacji lokalnej otyłości i leczenia cellulitu. To doskonały zabieg wyszczuplający na brzuch, uda czy każdy inny obszar na ciele, który zmaga się z nadmiarem tkanki tłuszczowej opornej na tradycyjne odchudzanie. Zabieg przeprowadzany jest w szybki i nieinwazyjny sposób – urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które rozbijają i upłynniają komórki tłuszczowe, prowadząc do trwałego zniszczenia komórek tłuszczowych w leczonym obszarze. Oznacza to tym samym, że efekt zabiegu jest stały – komórki tłuszczowe nie odtwarzają się, co pozwala uniknąć tzw. ,,efektu jojo”. Oczywiście, po wykonanym zabiegu należy nadal prowadzić zdrowy styl życia, aby tkanka tłuszczowa nie zaczęła ponownie odkładać się w innych obszarach ciała. Rezultaty terapii widoczne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu, jednak dla uzyskania jak najbardziej satysfakcjonujących rezultatów, zalecamy wykonanie serii zabiegów Med Contour Medical lub połączenie go z innym zabiegiem modelującym sylwetkę, np. znajdującym się w naszej letniej promocji zabiegiem RF Radiofrekwencja.

RF Radiofrekwencja – wyszczuplanie, usuwanie cellulitu, ujędrnianie

RF Radiofrekwencja to zabieg, który poprzez wykorzystanie multipolarnej fali radiowej RF pozwala na kompleksową poprawę wyglądu ciała – nie tylko jego wyszczuplenie i zmniejszenie cellulitu, lecz także ujędrnienie i wzrost napięcia skóry czy redukcję zmarszczek. Tak samo, jak w przypadku zabiegu Med Contour Medical, zabieg z wykorzystaniem technologii radiofrekwencji jest dla pacjenta bezpieczny, bezbolesny i całkowicie nieinwazyjny, a jego efekty widać już po przeprowadzeniu pierwszej sesji zabiegowej. Dla uzyskania spektakularnych efektów wyszczuplenia i liftingu ciała, zaleca się jednak przeprowadzenie kilku zabiegów w odstępstwach 7-21 dni.

Postaw na zabiegi modelujące sylwetkę w atrakcyjnym pakiecie!

Możemy z powodzeniem łączyć ze sobą zabiegi z wykorzystaniem technologii radiofrekwencji i ultradźwięków. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszej letniej promocji, w której decydując się na przeprowadzenie trzech zabiegów Med Contour Medical i trzech zabiegów RF Radiofrekwencja, otrzymamy w prezencie zabieg RF Accent Prime lub RF Radiofrekwencja na twarz i szyję. Zabieg Accent Prime stanowi jeden ze skuteczniejszych systemów do przeprowadzania nieinwazyjnego liftingu twarzy. Przy jego pomocy możemy nie tylko pozbyć się zmarszczek czy ujędrnić skórę twarzy, lecz także pozbyć się podwójnego podbródka, który bardzo często pojawia się w wyniku postępującego procesu starzenia skóry. Urządzenie Accent Prime łączy w sobie technologię zimnych ultradźwięków z energią fal radiowych – takie połączenie pozwala zarówno na działanie liftingujące skórę, jak również wyszczuplające wybrane obszary twarzy i szyi.

Szczegółowe informacje na temat letniej promocji na zabiegi uzyskacie w recepcjach naszych klinik w Bydgoszczy i Częstochowie.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-