Skip to main content

Piękna ciężarna. Zabieg anty-aging dla przyszłych mam, czyli słowo o infuzji tlenowej

Opis dla: Piękna ciężarna. Zabieg anty-aging dla przyszłych mam, czyli słowo …

Ciąża to czas wyjątkowy dla każdej kobiety. Nie zawsze jednak przebiega spokojnie, nie każda mama czuje się tak dobrze i wyjątkowo, jak się spodziewała. Przyjęło się także, że ciąża wyklucza możliwość wykonywania zabiegów w salonach kosmetycznych czy gabinetach medycyny estetycznej. W naszej klinice oferujemy przyszłym mamom całą serię przyjaznych zabiegów, które pozwolą im zadbać nie tylko o ciało, lecz także dobre samopoczucie. Jednym z zabiegów, który proponujemy ciężarnym kobietom, jest infuzja tlenowa, sposób na gładszą, zdrowszą i piękniejszą skórę. Odmładzanie możliwe jest dzięki połączeniu siły tlenu z aktywnymi składnikami, między innymi witaminą C. infuzja tlenowa jest terapią nieinwazyjną, całkowicie bezpieczną, przynoszącą natychmiastowe efekty. Dodatkowo cała procedura jest przyjemna, dlatego nasze pacjentki mogą się odprężyć, zrelaksować i ukraść chwilę tylko dla siebie.

Jak wygląda zabieg infuzji tlenowej?

Pierwszym etapem zabiegu jest dokładne oczyszczenie skóry, a ostatnim nałożenie odpowiedniego dla danego typu cery kremu. Sam zabieg infuzji tlenowej jest możliwy dzięki specjalnemu urządzeniu, które z pomocą nowoczesnego aplikatora generuje czysty, sprężony tlen. Tlen podawany pod odpowiednim ciśnieniem powoduje, że rozpylone na twarz serum ma możliwość wniknięcia w głąb skóry. W ten sposób substancje odżywcze w nim zawarte zostają wtłoczone głęboko, gdzie mają spełnić określone zadania odżywienia, nawilżenia, pobudzenia procesów regeneracyjnych. Dzięki zabiegowi skóra zostaje wygładzona, rozjaśniona, nawilżona. Wygląda młodziej, bardziej świeżo i zdrowo. infuzja tlenowa to procedura, której efekty są natychmiastowe, a utrzymują się około dwóch tygodni. Zabieg nazywany jest bankietowym, a polecany szczególnie przed ważnym wyjściem, planowaną imprezą, wielkim wydarzeniem. Aby pacjentki mogły cieszyć się efektami jak najdłużej, proponujemy wykonanie całej serii zabiegów, w odstępach tygodniowych. Seria 6 zabiegów to standardowa procedura, którą warto powtarzać co miesiąc. Infuzję tlenową przeprowadzamy na twarzy, szyi, dekolcie, a także skórze dłoni. Co ważne, zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań i może być stosowany jako kontynuacja innych terapii, np. laseroterapii (w tym przypadku należy jednak poczekać, aż skóra wygoi się całkowicie).

Ciąża i wizyta w gabinecie urody

Zabieg bankietowy, jakim jest infuzja tlenowa, trwa około pół godziny. Po upływie tego czasu młode mamy zauważają wyraźną poprawę konturów twarzy, wygładzenie zmarszczek czy zniwelowanie cieni pod oczami. Cera staje się wygładzona i odświeżona, a w dotyku bardziej miękka i delikatna. Panie, które zdecydowały się na zabieg anty-aging w postaci infuzji tlenowej, przekonują, że po terapii skóra jest łatwiejsza w codziennej pielęgnacji. O czym muszą pamiętać młode mamy zanim zdecydują się na zabieg? Jedyne, na co powinny zwrócić uwagę, to skład preparatów użytych podczas infuzji. Zawsze istnieje ryzyko uczulenia, dlatego należy poinformować specjalistę przeprowadzającego zabieg, jeśli pacjentka ma alergię, wie o uczuleniu na jakieś kosmetyki czy substancje aktywne w nich zawarte. Zabieg infuzji tlenowej może być stosowany przy każdym rodzaju cery i u osób w różnym wieku.

infuzja tlenowa Intraceuticals i be ceuticals

W naszej klinice oferujemy dwa rodzaje infuzji tlenowej, dopasowane do potrzeb pacjentów. infuzja tlenowa Intraceuticals zwana jest metodą gwiazd Hollywood, bo też regularnie korzystają z niej wielkie gwiazdy światowego kina. To połączenie siły hiperbarycznego tlenu z kwasem hialuronowym i aktywnymi składnikami. Ten nieinwazyjny lifting twarzy sprawia, że skóra młodnieje, zmarszczki zostają spłycone, zmienia się koloryt, a stany zapalne łatwiej i szybciej się goją. Zabiegi infuzji tlenowej to doskonały sposób na szybkie rezultaty, zadbaną cerę i doskonałe samopoczucie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat infuzji tlenowej, którą przeprowadzamy w naszej klinice? Sprawdź szczegóły i umów się na konsultację. Wejdź na stronę https://bienkowscyclinic.pl.

 


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-