Skip to main content

Przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone pory? Przywracamy skórze zdrowy wygląd po wakacjach!

Opis dla: Przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone pory? Przywracamy skórze zdr…

Słońce, słońce, słońce i jeszcze raz słońce – to zdecydowanie najważniejszy atrybut udanych wakacji! I choć trudno nam sobie wyobrazić urlop bez opalania czy kąpieli słonecznych, większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę również z tego, że słońce nie jest wcale najlepszym przyjacielem naszej skóry. To przede wszystkim z tego względu, że wraz z piękną opalenizną na twarzy mogą pojawić się nowe zmarszczki, przebarwienia czy rozszerzone pory. W jaki sposób możemy przywrócić skórze zdrowy wygląd po wakacjach? Nasi specjaliści proponują w tym przypadku m.in. terapię laserową Cutera Enlighten Triplex Pico Genesis, która doskonale radzi sobie właśnie z uszkodzeniami posłonecznymi. Podpowiadamy, na czym polega ten zabieg i jakich efektów można się po nim spodziewać!

 

laserowe usuwanie zmarszczek, przebarwień i rozszerzonych porów

 

Laser pikosekundowy Triplex Pico Genesis to terapia, która została stworzona specjalnie z myślą o redukcji drobnych fotouszkodzeń skóry, takich jak płytkie zmarszczki, przebarwienia czy rozszerzone pory. Zabieg stanowi doskonałą metodę redukującą objawy fotostarzenia, poprzez widoczne obkurczenie porów, wygładzenie skóry, wyrównanie jej kolorytu i zapewnienie bardziej świeżego, promiennego wyglądu. Terapia charakteryzuje się delikatnym, niemal bezbolesnym i niewymagającym okresu rekonwalescencji przebiegiem, która przynosi dostrzegalne efekty już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji zabiegowej.

 

Co w przypadku większych fotouszkodzeń skóry?

 

Laser Cutera Enlighten Triplex to najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny system laserowy, który pozwala dostosować odpowiednią terapię bezpośrednio do indywidualnych potrzeb pacjenta. I tak, pacjentom, którzy zmagają się z bardziej widocznymi oznakami fotostarzenia skóry, możemy zaproponować terapię Cutera Enlighten Triplex MLA, która doskonale radzi sobie z głębokimi zmarszczkami i przebarwieniami czy nadmierną wiotkością skóry. Terapia jest nieco silniejsza niż Pico Genesis i wymaga dłuższego okresu rekonwalescencji, ale jednocześnie zapewnia bardziej spektakularny efekt przy wyraźnych uszkodzeniach słonecznych skóry.

 

Fotoodmładzanie laserowe – dlaczego warto?

 

Zabieg fotoodmładzania przy użyciu urządzeń laserowych to jeden ze skuteczniejszych sposobów na przywrócenie zdrowego wyglądu skóry. Przede wszystkim dlatego, że urządzenia laserowe pozwalają na zwalczanie kilku problemów jednocześnie – usuwanie zmarszczek, przebarwień i rozszerzonych porów, a przy tym ogólną poprawę kolorytu i stanu skóry. Efekty zabiegu będą widoczne kilkanaście dni po zakończeniu procedury zabiegowej, a decydując się na powtórzenie zabiegu, możemy liczyć na ich pogłębienie i utrwalenie.

 

Kiedy na fotoodmładzanie?

 

Musimy pamiętać o tym, że zabiegów laserowych nie należy wykonywać na świeżo opalonej skórze, bo zwiększa to ryzyko poparzenia skóry przez światło laserowe. Zanim udamy się na zabieg fotoodmładzania, warto odczekać około 4 tygodni, aby specjalista mógł przeprowadzić na naszej skórze bezpieczny zabieg. Skóra nie może być też zabarwiona samoopalaczem ani żadnym środkiem brązującym. Po wykonaniu zabiegu również należy unikać słońca i zapewniać skórze skuteczną ochronę UV.

 

Więcej informacji na temat laserowego usuwania zmarszczek, przebarwień i rozszerzonych porów przy pomocy terapii Pico Genesis znajdziesz na naszej stronie lub bezpośrednio w recepcjach naszych klinik w Bydgoszczy i Częstochowie.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-