Skip to main content

Najlepszy zabieg modelowania sylwetki to ten dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź nasze propozycje!

Opis dla: Najlepszy zabieg modelowania sylwetki to ten dostosowany do Twoich …

Zabiegi modelowania sylwetki, tak samo jak terapie odmładzające, są jednymi z częściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie. W końcu większość z nas marzy o tym, aby móc cieszyć się zgrabną sylwetką, pozbawioną cellulitu i wszelkich nierówności skóry. Na rynku medycznym możemy spotkać się z ogromną ilością zabiegów modelujących sylwetkę – które z nich można zatem uznać za te najlepsze? Specjaliści medycyny estetycznej, w doborze odpowiedniej metody wyszczuplania, kierują się przede wszystkim indywidualnymi wskazaniami i potrzebami swoich pacjentów. Przedstawiamy kilka zabiegów wyszczuplających z naszej oferty i podpowiadamy, dla kogo będą najlepszym rozwiązaniem.

scizer, czyli bezinwazyjne i jednorazowe wyszczuplanie

 

Pacjentom, którym zależy na całkowicie bezinwazyjnym modelowaniu sylwetki, a przy tym widocznych efektach po wykonywaniu pojedynczego zabiegu, nasi specjaliści polecają zabieg scizer – najnowszą i najsilniejszą odsłonę medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU), która została stworzona z myślą o zwalczaniu większych depozytów tkanki tłuszczowej oraz najbardziej opornego cellulitu. Tym, co wyróżnia scizer na tle innych urządzeń wykorzystywanych przy zabiegach wyszczuplających, jest głowica, która działa na głębokości aż 13 mm, co pozwala na szybkie i skuteczne niszczenie komórek tłuszczowych. Rewolucyjna głowica w połączeniu ze specjalnym system chłodzenia pozwala uzyskać spektakularne rezultaty w sposób szybki, komfortowy, mało bolesny i bez okresu rekonwalescencji.

 

venus legacy – błyskawiczny zabieg odchudzający

 

Radiofrekwencja, wykorzystujący technologię radiofrekwencji z polem magnetycznym, to odpowiedni zabieg dla osób, które chciałyby uzyskać kompleksowy efekt poprawy wyglądu ciała (wyszczuplenie, zmniejszenie cellulitu i ujędrnienie skóry) podczas błyskawicznej procedury zabiegowej – terapia trwa od 10 do maksymalnie 30 min w zależności od powierzchni i stanu skóry poddanej leczeniu. Tak samo, jak w przypadku wspomnianego wyżej zabiegu scizer, procedura jest praktycznie bezbolesna i nie wymaga żadnej rekonwalescencji, dzięki czemu po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych aktywności. Zabieg sprawdzi się doskonale u osób, które poza miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej czy cellulitem, zmagają się także z nadmierną wiotkością skóry – zastosowana w urządzeniu technologia PEMF (impulsowe pole magnetyczne) stymuluje fibroblasty do wzmożonej produkcji włókien kolagenu i elastyny, które odpowiadają za prawidłowe napięcie oraz ujędrnienie skóry.

 

med contour Medical – kształtowanie sylwetki bez efektu jojo

 

Osobom, które mają złe wspomnienia związane z trwałością efektów stosowanych do tej pory diet odchudzających, mamy do zaoferowania zabieg med contour Medical, po wykonaniu którego nie ma ryzyka wystąpienia tzw. efektu jojo. To dlatego, że na obszarze poddanym zabiegowi komórki tłuszczowe nie odtwarzają się, dzięki czemu nie musimy obawiać się szybkiego i nagłego powrotu zbędnych kilogramów. med contour Medical, który wykorzystuje dobrze znaną w medycynie estetycznej technologię ultradźwięków oraz specjalny system zasysający, jest doskonałym narzędziem do walki z lokalną otyłością oraz uporczywym cellulitem. Wyjątkowe parametry tego urządzenia sprawiają, że podobnie jak w przypadku innych wspomnianych metod, możliwa jest szybka, nieinwazyjna i niemal bezbolesna praca nad własną sylwetką.

 

Przypominamy, że do końca wakacji nadal trwa nasza promocja na zabiegi modelujące sylwetkę. Zapraszamy do zapoznania się z jej zasadami na naszej stronie lub w recepcjach naszych klinik w Bydgoszczy i Częstochowie.

 

Pełną listę zabiegów modelowania sylwetki dostępnych w naszej klinice znajdziecie na naszej stronie.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-