Skip to main content

Ultradźwięki vs. laser, czyli najskuteczniejsze zabiegi na cellulit!

Opis dla: Ultradźwięki vs. laser, czyli najskuteczniejsze zabiegi na cellulit!

scizer – usuwanie cellulitu za pomocą ultradźwięków

Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków od dawna są wykorzystywane w medycynie. Służą między innymi fizjoterapii, a także są niezwykle pomocne w nowoczesnej chirurgii. Ich działanie docenili również specjaliści medycyny estetycznej. Dzięki technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU – High Intensity Focused Ultrasound) możliwe jest przeprowadzenie bezinwazyjnego liftingu, a także wyszczuplenie sylwetki i pozbycie się cellulitu. Nie jest on niczym innym, jak nieprawidłowo rozłożoną tkanką tłuszczową, stąd jego nazwa – lipodystrofia.

HIFU to urządzenie wyjątkowe, pozwalające na osiągnięcie fantastycznych efektów już po jednym zabiegu. Dotychczasowe zabiegi na cellulit oparte na ultradźwiękach nie dorównywały mu intensywnością i głębokością oddziaływania na tkanki. scizer umożliwia przesłanie ultradźwięków aż na 13 mm w jej głąb. Zastosowana głowica, emitująca fale na powierzchni 46×46 mm, została zaopatrzona w skaner, który pozwala na stałe monitorowanie postępów zabiegu. Do plusów zabiegów na cellulit z użyciem urządzenia scizer należą głównie:

 • wysoka skuteczność – już po jednym zabiegu,
 • brak rekonwalescencji,
 • zabieg jest niemal bezbolesny,
 • trwałe, równomierne efekty,
 • niezwykle naturalny wygląd partii ciała poddanych zabiegowi,
 • możliwość przeprowadzenia procedury również w miesiącach letnich.

Jak się pozbyć cellulitu? Laserem Cellulaze!

Zabiegi laserowe stają się coraz bardziej popularne – z ich pomocą możemy odmłodnieć o kilka lat, wymodelować sylwetkę, usunąć niechciany tatuaż, a nawet pozbyć się pomarańczowej skórki! Takie zabiegi na cellulit często działają nie tylko na rozbicie złogów tłuszczu, lecz także na pojawiające się między nimi przegrody łącznotkankowe, skutecznie je przerywając i tym samym wygładzając skórę.

Cellulaze to wyjątkowo skuteczna technologia, pozwalająca na osiągnięcie optymalnych rezultatów już po jednym zabiegu. Wyróżnia się m.in.:

 • możliwością uniknięcia rekonwalescencji,
 • pełnym bezpieczeństwem zabiegu,
 • długotrwałą poprawą wyglądu skóry – nawet do 12 miesięcy,
 • brakiem blizn po zabiegu – wszelkie ślady nie są zbyt widoczne i zwykle znikają samoistnie,
 • dodatkową poprawą jakości skóry – staje się lepiej napięta i ujędrniona.

Zabiegi na cellulit Cellulaze zwykle odbywają się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu są niemal bezbolesne. Niekiedy dyskomfort pojawia się dopiero po wykonaniu procedury, gdy znieczulenie przestaje działać. Całość zabiegu zwykle trwa ok. 1-1,5 godziny.

Zabiegi na cellulit pozwolą Ci cieszyć się gładszą skórą nawet wtedy, gdy cierpisz na zaawansowaną postać lipodystrofii. HIFU i Cellulaze należą do bezinwazyjnych propozycji, które nie pozostawią blizn i pozwolą Ci szybko dojść do siebie, abyś mogła wrócić do swoich codziennych zajęć. Brzmi interesująco? Umów się na wizytę w naszej klinice i przygotuj ciało na lato!


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-