Skip to main content
Zabiegi dla kobiet po 40. – sprawdź, co pozwoli zachować jędrną, gładką skórę!

Zabiegi dla kobiet po 40. – sprawdź, co pozwoli zachować jędrną, gładką skórę!

Opis dla: Zabiegi dla kobiet po 40. – sprawdź, co pozwoli zachować jędrną, gł…

Niestety, czas jest dla naszej skóry nieubłagany. Zostawia na niej ślady, które nie zawsze chcemy obserwować. Jak spowolnić ich powstawanie i zredukować te, które już są widoczne? Oto TOP 3 zabiegów dla kobiet po 40-stce – sprawdź, co polecają specjaliści z naszych klinik w Bydgoszczy oraz Częstochowie i daj swojej skórze nową siłę!

Starzenie się jest naturalnym procesem. Przynosi ze sobą piękne doświadczenia, ale też te nieco trudniejsze. Nie zawsze bowiem łatwo jest zaakceptować pojawiające się w ciele zmiany – na pewno kluczowa jest praca właśnie nad ową akceptacją, ponieważ od wspomnianych zmian nie uciekniemy. Jednocześnie możemy jednak wesprzeć się także z zewnątrz, pracując m.in. nad przywróceniem jędrności, elastyczności skórny, kolorytu i blasku cery, a także zredukowaniem tempa powstawania nowych zmarszczek oraz pogłębiania się tych, które już są. Jakie więc zabiegi polecamy dla kobiet po 40. roku życia? Poznaj skuteczne, sprawdzone i bezpieczne metody dbania o siebie!

 

Laser frakcyjny CO2

 

Jeśli chcesz zredukować zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia, fotouszkodzenia i inne objawy fotostarzenia się skóry, a nawet usunąć blizny czy rozstępy, przywracając jednocześnie cerze blask i naturalny koloryt, laser frakcyjny CO2 może okazać się strzałem w dziesiątkę! Pozwala bowiem na trwałą i głęboką odnowę skóry, stymulując przy tym powstawanie nowego kolagenu, czyli białka, które dla jędrności, elastyczności i gładkości skóry jest absolutnie najważniejsze.

W Bieńkowscy Clinic® od lat stosujemy laser eco2, a konkretnie Laser Mosaic eCO2™ – pracę z nim rozpoczęliśmy jako pierwsza klinika w Polsce, dzięki czemu mamy m.in. opracowane własne, autorskie schematy przeprowadzanych z jego pomocą procesów terapeutycznych. Dzięki temu możemy nie tylko skracać czas rekonwalescencji, czyniąc zabieg jeszcze bardziej komfortowym, lecz także dodatkowo zwiększać rezultaty.

  • Stosowany przez nas Laser Mosaic eCO2™ cechuje się najwyższą skutecznością i trwałością efektów wśród wszystkich systemów laserowych, jakie obecnie mamy na rynku do dyspozycji.
  • Praca lasera jest niezwykle szybka, mało inwazyjna i bezpieczna.
  • Rekonwalescencja po zabiegu to zaledwie 3-6 dni – w tej kategorii laserów tak którego okresu gojenia jeszcze nie było!

 

Laser Cutera Enlighten Triplex PICO MLA

 

Laseroterapia niejedno ma imię – oto kolejna jej odsłona w tym zestawieniu! Cutera Enlighten™ PICO 3. generacji to jeden z najbardziej wszechstronnych medycznych systemów laserowych klasy PREMIUM. Dlaczego mowa o „systemach laserowych”, skoro wspominamy tylko o jednym sprzęcie? Ponieważ Enlighten Triplex PICO to tak naprawdę 3 różne lasery, co pozwala korzystać specjalistom z najszerszego zakresu parametrów:

  • najwyższej mocy impulsów dostęnych w 3 długościach fal (532nm, 670nm i 1064nm);
  • technologii pikosekundowej
  • oraz nanosekundowej.

A wszystko to zarówno w trybie klasycznym, jak i frakcyjnym – wybór ten pozwala jeszcze lepiej dopasować pracę urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta i Pacjentki, „szyjąc terapię” wręcz na miarę! Dzięki temu można uzyskać efekt odmłodzenia, ujędrnienia, zredukować blizny, rozstępy, a także zaburzenia pigmentacji, w tym różnego rodzaju melazmy, z którymi mierzy się wiele kobiet po 40-stce.

Co ważne, zabieg tego typu jest bezpieczny, bezbolesny, cechuje się niską inwazyjnością oraz krótkim i niewymagającym okresem rekonwalescencji – to zaledwie 1-2 dni! By uzyskać jak najlepsze rezultaty, poleca się wykonanie serii zabiegów. Ilu dokładnie? Specjaliści ocenią to dopiero po osobistej konsultacji, ponieważ do każdej osoby podchodzimy w naszych klinikach w unikalny sposób, maksymalnie personalizuj ich terapię. Jesteśmy bowiem świadomi, że każda skóra jest inna. Podobnie jak wszystkie inne cechy danego organizmu, a także oczekiwania wobec planowanych rezultatów – dobra współpraca pomiędzy Pacjentem a specjalistą pozwala je zmaksymalizować. Gramy w końcu do jednej bramki!

Nucleofill – lifting na poziomie komórkowym

 

Innowacja na miarę XXI wieku! Nucleofill to jedyny w swoim rodzaju preparat, który daje efekt głębokiej odnowy, przebudowy skóry, liftingu, antyoksydacji i nawilżenia – działa zarówno w zakresie odmładzania, jak i profilaktyki przeciwstarzeniowej. Pracuje na poziomie komórkowym, biostymulując skórę do regeneracji, zagęszczenia i ujędrnienia. Jeśli zaś chodzi o nawilżenie, możliwe jest m.in. m.in. dzięki pracy polinukleotydów. To właśnie one wiążą wodę, zapewniając długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry. Jednocześnie w organizmie wytwarzane są nowy kolagen typu I i elastyna, a rozpoczynające się procesy przeciwutleniające zmniejszają objawy niekorzystnego dla całego organizmu stresu oksydacyjnego. Wszystko to sprawia, że rezultaty są wyraźnie zauważalne, ale też naturalne – nie ma mowy o „efekcie maski”.

Poleca się zastosowanie serii 4 zabiegów, które nie są bolesne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji – Nucleofill podaje się specjalną kaniulą lub przy pomocy igły, stosując przy tym odpowiednie znieczulenie. Co istotne, preparat można zastosować przy każdym rodzaju skóry, jest on bezpieczny, a pojawiające się po jego zastosowaniu efekty można zauważyć niemalże od razu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Nucleofill stymuluje naturalne procesy, trzeba pamiętać, by dać im czas – rezultaty będą stopniowo narastać i zakłada się, że finalne otrzymamy po około 6 tygodniach.

Czy masz poczucie, że któryś z wymienionych tu zabiegów jest rozwiązaniem na Twoje problemy? Jeśli tak, skonsultuj się z naszymi specjalistami – dowiedz się więcej i otocz swoje ciało troską: https://bienkowscyclinic.pl/kontakt/.


skinexpert
Copyright © www.bienkowscyclinic.pl 2003-